Ki berúgott az esküvőn - minden a kíváncsi anyukák

Azonban ittas vendégek nem mindig ura bort, mert az ember, aki törekszik, hogy felfüggeszti a fesztivál set - alkoholfogyasztás, a vendég, aki azt akarja, hogy részeg - mindig részeg, vagy mi lenne a kulturális és szórakoztató programok.

Csak azt szeretném megjegyezni, hogy a részeg vendégek, véleményem esnek kiszámítható és kiszámíthatatlan. Kiszámítható - akik könnyen kiszámítható a viselkedésük jósolható. Kiszámíthatatlan - a legveszélyesebb vendég, akinek a viselkedése nem jósolható meg. Ezek nem megfelelő viselkedés oka lehet fejsérülések, zúzódások, skizofrénia.

Így volt ez velem egy esküvőn. Amikor az egyik vendég a semmiből féltékeny rám, hogy a felesége volt, szinte harc tört ki, de az esélye szerettem volna nem volt, mint az ellenfelem volt egy 2 méteres nagybátyja év alatt 35, csak később tudtam meg, hogy a harcban akciók kapott egy agyrázkódás.

És az esküvő napján, néhány órával azelőtt, hogy az anyakönyvvezető kérjen meg valakit, hogy vigyázzon a vőlegény ivott nyers fürjtojás.
A bankett asztal, győződjön meg arról, hogy a beszűkült magát evés is, mert ha valaki éhes, igyon kisebb mennyiségben szívódik fel a véráramba.

Ha a vőlegény még mindig részeg.

Ne mossa le szódával ital. És főleg ne keverjük össze! Számos koktélok, mint a „whisky és Coke”, „vodka és tonik”, „mojito” - a garancia arra, hogy befejezze az esti, vagy mielőtt a többi vendég, vagy egy személy egy salátát.

Mindazonáltal, ha az ilyen látogatók a nyaralni

Minden esetben a döntés egyenként. Az egyik esetben egy ilyen vendég egy esküvő lehet egy szövetségese a másik esetben, akkor csak meg kell tartani a távolságot, nem figyelni, hogy egy ilyen személy, a harmadik esetben könnyebb, hogy egy személy egy mikrofon 1-2 percig, hogy szólaljanak fel, de van esély arra, hogy ő is lép az ízét. És az ilyen könnyű célpont mikrofon azonban lesz egy precedenst más, lehet, hogy mások, akik szeretnének beszélgetni is.

Ha minden nagyon rossz, és az otthon nem tud megbirkózni a veszekedő, azt őszintén, ez nem a mi dolgunk. Itt van, mit tehetünk:

A lényeg, hogy a menyasszony „mint a bíró”

Részletek ajánlatok itt található: prazdniksnab.com