Job Description igazgatóhelyettes kormányos, munkavédelmi és biztonsági iskolában

Job Description
igazgatóhelyettese iskola adminisztratív rész (kormányos)

1.8. Abban az esetben, elbocsátás a igazgatóhelyettese az iskola adminisztratív részét köteles átadni az üzleti A törvény a munkavállaló által kinevezett érdekében az igazgató az oktatási intézmény, öt munkanapon belül.

2. Funkciók Az igazgatóhelyettes az iskola adminisztratív részét
A főbb funkciókat, amelyeket az igazgatóhelyettes a kormányos, a következők:
2.1. Szervezése igazgatási tevékenységét az oktatási intézmény, irányítása és felügyelete a tevékenységet;
2.2. Pénzügyi és technikai támogatást nyújt a feltételek az oktatási folyamat az iskolában;
2.3. Biztosítja a rendszer az egészséges és biztonságos munkafeltételek és az oktatás az iskolában;
2.4. Útmutató a személyzet, akik közvetlen alárendeltségében;
2.5. Ellenőrző gazdasági szolgáltatás, a megfelelő állami épületek, oktatási intézmény épületek és iskola területén.

  • az iskola igazgatója fegyelmi felelőssége diákok magatartása, hogy megzavarják a nevelési folyamat összhangban szabályzat ösztönzők és szankciók;
  • ellen fegyelmi eljárást az alkalmazottak közvetlenül alárendelt neki;
  • elősegítése, erkölcsi és anyagi ösztönzés közvetlenül alárendelt alkalmazottak.

4.10. Részt vesznek a kiválasztása és elhelyezése szolgáltatás és műszaki személyzet az iskola, hogy tárgyaljon a partnerekkel az oktatási intézmények az anyagi és technikai eszközök és a karbantartást.
4.11. Javaslatokat tegyen a modernizáció a közvetlenül alárendelt munkavállalók, hogy javítsák a fenntartó a nevelési intézmények az anyagi és technikai eszközök az iskolák;
4.12. Nevében az iskola, hogy az üzleti kapcsolatok természetes és jogi szervezetek, amelyek hozzájárulnak a javulás az anyagi és technikai eszközök oktatási intézmények;
4.13. Magatartási elfogadás javítása és házimunkát, ami végeztük érdekében az oktatási intézmények különböző művészek (mind a személyzet, az iskola, valamint a külföldi szervezetek);
4.14. Figyelemmel kíséri és értékeli a haladás és eredmények javítása és a gazdasági tevékenység, hogy tilalmat azon tevékenységek, amelyek vezethet túlterhelése közvetlenül beosztott munkavállalók, a romló egészségét, biztonságát megsértése, amelyek nem járnak a megelőzés, a kompenzáció, és leküzdeni a negatív eredménnyel zárult;
4.15. Ahhoz, hogy megkövetelik a közvetlen beosztott munkavállalók, hogy betartja a szabályokat és követelményeket a szakmai etika, a tervek végrehajtása által elfogadott programok és az iskolai közösség, amelyek kötelezőek;
4.15. Időben fejleszthetik készségeiket, megismerik a munkaköri leírás az igazgatóhelyettes az oktatási intézmény adminisztratív részét.

5. feladatai az igazgatóhelyettes a kormányos
Igazgatóhelyettese az iskola szállásmester felelős:
5.1. Nem teljesítéséért vagy hibás teljesítése ok nélkül:

  • Charter és belső szabályzatok az oktatási intézmény;
  • A törvényes megrendelések az iskolaigazgató és más helyi előírások az oktatási intézmény;
  • A munka leírása igazgatóhelyettesi kormányos, köztük nem használták fel a jogokat e szabályzat.

5.2. Az irányítási döntések eredményeként a megjelenése zavar az oktatási folyamat és (vagy) eljárás logisztikai asszisztens fő adminisztratív részét viseli fegyelmi felelősség által előírt módon a munkaügyi jogszabályok Magyarországon.
5.3. Egy súlyos megsértése munkaügyi feladatokat az elbocsátás lehet alkalmazni, mint a fegyelmi büntetést.
5.4. A biztonság és a tulajdon leltár oktatási intézmények, azok időben történő helyreállítása és feltöltési, megfelelnek a biztonsági előírásoknak, az ipari higiénia, a törvénnyel összhangban.
5.5. Mert nem tartása tűzvédelmi szabályok, biztonsági, egészségügyi szabályokat a szervezet az oktatási folyamat, az igazgatóhelyettes iskolába a kormányos van adminisztratív felelősséget módon és meghatározott esetekben a jogszabályok szerint az igazgatási tartozik.
5.6. Az alkalmazás, köztük egy egyszeri, mint nevelési módszerek, amelyek kapcsolódnak a testi vagy szellemi visszaélés az egyes tanulók, valamint a bizottság bármely más erkölcstelen cselekmény fő asszisztens adminisztratív részét eltávolították posztjáról összhangban a munkaerő-magyar jogszabályok és magyar jog „az oktatást”. Elbocsátás az ilyen bűncselekményekre nem tekinthető az intézkedés a fegyelmi felelősség.

Rendelet 6. kapcsolatok és kommunikációs iroda
Igazgatóhelyettese az iskola szállásmester rendelkezik:
6.1. Az aktivitás a nem normalizált állapotban a nap az ütemezésnek megfelelően összeállított alapján 40 órás munkahét, és hagyja jóvá az igazgató az oktatási intézmény;
6.2. Független tervezési tevékenységének minden tanévben, és minden képzési modul. A munkaterv jóvá kell hagynia a rendező egy oktatási intézmény legkésőbb öt nappal az elejétől a tervezési időszak;
6.3. Bemutatása a rendező az oktatási intézmény írásos jelentést készít a munkájáról legfeljebb öt gépelt oldalt követő 10 napon belül a végén minden egyetemi időszak;
6.4. Ismerkedés a rendező az oktatási intézmény adatait, szabályozási, szervezeti és módszertani jellegű bevezetni a nyugtát a vonatkozó dokumentumokat;
6.5. Szisztematikus információcsere a hatáskörébe tartozó ügyek, a támogatást és a technikai személyzet, az iskola, az igazgatóhelyettes és a tanárok az oktatási intézmények;
6.6. Az információk továbbítása az iskola igazgatója, amelyhez érkezett találkozók és szemináriumok különböző szinteken után azonnal megkapja.

A munka leírása fejlesztettek ki:
"___" ____ ___ 20 g. __________ (______________________)

A munkaköri leírás tudatában (a), a második esetben a kapott (a)