Bővebben.

Mini-sörfőzde Kijevben meghívott állandó munkát Head FÜRDŐKÁD ÉS microbreweries összetett:

Bővebben.

Intelligencia teszt H. Eysenck "Test" IQ

A módszer célja, hogy értékelje a szellemi képességeit. meghatározásáról, hogy milyen mértékben az alany az innovatív gondolkodás. A tanulmány az emberek 18-50 év oktatás nem kisebb, mint az átlag.

Útmutató a teszt
A vizsga adott pontosan 30 percig. Ne maradjon túl sokáig, az egyik feladat. Talán te is rossz úton, és jobban megy a következő feladat. De ne add fel túl könnyen; A legtöbb feladatot kezelhető, ha megmutatod egy kis kitartás. Továbbra is tükrözi a munka, vagy adja fel a próbálkozást, és menj a következő prompt a józan ész. Ne feledje, hogy itt a vége a sorozatnak a feladatok egyre nehezebb. Bárki képes megoldani része a javasolt feladatokat, de senki sem tud megbirkózni az összes feladatot fél óra. A válasz a feladat áll egy számot, betűt vagy szót. Néha van, hogy a választás között több lehetőség néha meg kell, hogy dolgozzon ki egy választ. A válasz write a megadott helyen. Ha nem tudja megoldani a problémát, ne írjon a választ véletlenszerűen. Ha van egy ötlete, de nem hiszek benne, akkor a válasz még mindig letenni. A teszt nem tartalmaz semmilyen „trükkös” feladat, de mindig meg kell vizsgálni, több megoldás. Mielőtt döntést, győződjön meg róla, hogy megértette rendesen, meg kell csinálni. Nem kellene az idejét vesztegeti, ha Ön a döntés nem világos, hogy mi a probléma. Megjegyzések:
  • A pontok a betűk száma a hiányzó szavakat. Például a (.) Azt jelenti, hogy a hiányzó szó négy betű.
  • Foglalkozzanak néhány feladatok megkövetelik a szekvencia a magyar ábécé nélkül „e” betű.
vizsgálati anyag

1. Válassza ki a kívánt formát a négy számozott.

2. Helyezze a szó, hogy szolgálja, mint a végén az első szó, és az elején a második.

3. Problémák az anagramma, és megszünteti a felesleges szó.

7. Folytassa a számsorozat.

8. Oldja az anagramma, és megszünteti a felesleges szó.

NIAVD
SEOTT
SLOT
LEKSOR

9. Jelölje ki a kívánt formát a számozott.

10. Válassza ki a helyes alak a hat számozott.

Lécek (.) MIRAGE

23. Oldja meg az anagramma, és megszünteti a felesleges szó.

ZHAARB
TYAHA
NUSSC
kód

24. Helyezze a szó, ami ugyanazt jelenti, mint a szavak, kint a zárójelbe.

25. Helyezze a hiányzó betű.

26. Helyezze a hiányzó betűket.

27. Válassza ki a helyes alak a hat számozott.

28. Válassza ki a kívánt formát a számozott.

29. Válassza ki a helyes alak a hat számozott.

30. Helyezze be a hiányzó szót.

Könyve (AIST) SALÁTA

THRESHOLD (.) Omlett

31. Helyezze a szó, ami ugyanazt jelenti, mint a szavak, kint a zárójelbe.

Kártyajáték (.) Menetes rúd

32. Helyezze be a hiányzó számot.

33. Helyezze a hiányzó szót.

Tálca (CLAD) BOAT
OLYMPUS (.) BOAT

34. Oldja meg az anagramma, és megszünteti a felesleges szó.

ATSEN
TIVONKR
Rakysh
UNC

35. Helyezze be a hiányzó betűt, és a hiányzó számot.

36. Helyezze a szó, ami ugyanazt jelenti, mint a szavak, kint a zárójelbe.

BAY (.) RÉSZ FACE

37. Helyezze be a hiányzó szót.

PIE (címke) TEAR
MARKET (.) SIEGE

3 8. Válassza ki a helyes alak a hat számozott.

39. Válassza ki a helyes alak a hat számozott.

40. A kívánt alak a négy számozott.

Kulcs tesztelése
  1. 4.
  2. TEA.
  3. Bőröndbe. (A többi a szó utal az ételek: egy tányér, kanál, csésze).
  4. 11. (Vonjuk ki a padló számát a számok összege a windows).
  5. TOAD. (Az első betű a hiányzó szavakat - ez az utolsó betű az előző szó, a második betű a hiányzó szavakat - ez a negyedik levél az előző szó, a harmadik betű a hiányzó szavakat - ez a harmadik levél a következő szó, a negyedik betű a hiányzó szavakat - ez a negyedik betű a következő szót.)
  6. 21. (összeadjuk a számokat kívül álló zárójelben.)
  7. 3. (Minden szám kapunk, ha az előző hozzá 2 és elosztjuk az eredményt 2 4 + 2 = 6; 6 2 = 3)
  8. Tésztát. (Minden más szóval azt jelenti, Lakásfelszerelés: asztal, kanapé, fotel).
  9. 6. (kör, háromszög és a négyzet lehet mind a külső és belső alakja, valamint a fekete, fehér vagy árnyékos. Mindegyik tulajdonságokat találtuk csak egyszer egy sorban vagy egy oszlopban.)
  10. 5. (három számjegyű, ahol a vonal tartott a négyszög belsejében, és a három kis figurák -. Cross, gyémánt és fekete folt az egyes doboz két ilyen számok.)
  11. I. (A betűk fordított ABC sorrendben, felváltva két a harmadik és három a negyedik.)
  12. Sokk.
  13. 54. (A számok a bal fele a kör háromszor száma ellenezte a jobb oldalán a kör.)
  14. 11. (Minden sorban, a harmadik szám az összege a fele az első szám egy második megduplázódott.)
  15. 27. (A zárójelben a különbség a számok kívül zárójelben!)
  16. M és I. (A „kétség”, olvasni óramutató járásával ellentétes irányban.)
  17. 2. (A kör lehet, hogy nincs vonal lehet vízszintes vagy függőleges vonal. A kis körök körön belül lehet az egyik három pozíció. Emellett különböző árnyékolás).
  18. 2. (harmadik alak minden vízszintes sorban áll elemeinek körét alakzatok, amelyek nem közösek a velük).
  19. 18 (2 emelt száma a tér, 3, 4, 5, illetve, minden egyes alkalommal, hozzátéve, hogy 2.)
  20. 76. (kétszer a számok összege kívül a zárójelben.)
  21. SKIN. (Az első betű a hiányzó szavakat - ez az utolsó betű az előző szó, a második betű a hiányzó szavakat - ez a második betű az előző szó, a harmadik betű a hiányzó szavakat - ez az ötödik levél a következő szó, a negyedik betű a hiányzó szavakat - ez a negyedik betű a következő szót.)
  22. LAD.
  23. Skunks. (A fennmaradó szavak utalnak típusú hajók: bárka, csónak, hajó.)
  24. Ecsettel.
  25. C. (sorok felépítve magyar ábécé betűk, illetve a 2., 3. és 4 betű.)
  26. E és E (Unity szó olvasható az óramutató járásával megegyező irányban.)
  27. 2. (Három fő típusa a formák, amelyek mindegyike vagy + vagy egy nyíl, vagy x).
  28. 1. (Háromféle edények, háromféle szárak és a forma három szín. Pot lehet fehér, fekete vagy kikelt. Mindegyik tulajdonságokat találtuk csak egyszer egy sorban vagy oszlopban.)
  29. 1. (tövis, kifelé irányuló, számítanak on; tüskék befelé - a -1 minden vízszintes sorban utolsó ábra tekinthető az összeget a két előző ábrákon :. 4 - 2 = 2 1 + 4 = 5, 2 + 2 = 4)
  30. GROTTO. (Első és második betű a hiányzó szavakat -, illetőleg az ötödik és a harmadik levél az előző szó, a harmadik és a negyedik betű a hiányzó szavakat - rendre az első és az ötödik betűje a következő szót.)
  31. Csavart.
  32. 64. (emelkedett a kocka 1, 2, 3 és 4, ill.)
  33. PORT. (Első és második betű a hiányzó szavakat -, illetőleg az ötödik és az első betű az előző szó, a harmadik és a negyedik betű a hiányzó szavakat -, illetőleg az ötödik és a harmadik levél a következő szót.)
  34. Kedden. (A fennmaradó szavak a házban: falak, tető, ablakok).
  35. F / 7 (A betűk alfabetikus sorrendben egy, egy-egy a számláló és a nevező. A számok szekvenciájának megfelelő számát a betűk az ábécé vannak elrendezve, hasonló módon.)
  36. LIP.
  37. ROSA. (Első és második betű a hiányzó szavakat - rendre az első és a negyedik betű az előző szó, a harmadik és a negyedik betű a hiányzó szavakat -, illetőleg a második és harmadik betűje a következő szót.)
  38. 1. (minden sorban és minden oszlopban, három különböző típusú golyó, három formája fej, három formája csizmát és három kéztartást. A formák és pozíciók, amelyek nem az első két számjegye a harmadik sorban kell kihagyni képet.)
  39. 6. (Három stílusok szoknyák, három fogás, háromféle cipő.)
  40. 1. (A második és a harmadik darab minden egyes sora, amely az egyik elem található az első mintát 90 fokkal elforgatva.)
A vizsgálati eredmények feldolgozása

Tegyük félre egy megfelelő vízszintes vonalat grafikon száma helyesen megoldott feladatok. Majd rajzoljon egy függőleges vonalat keresztezi az átlós vonal. A metszéspont felhívni a vízszintes vonal a bal oldalon. A lényeg a függőleges tengelyen a KI (együttható intelligencia). A legmegbízhatóbb és robusztus eredményeket mutatja a képességeit kapunk tartományban 100-130 pontot, e határokon kívül az eredmények értékelése nem kellően megbízható.