Hogyan lehet hozzájutni a mentesítés tenisz - mind a címét mester a sport tenisz - tenisz

Között az elért eredményeket a sport, kivéve kupák, érmek, van egy nagyon tiszteletre méltó díj - a rang vagy helyet, a leginkább tiszteletben őket - mastersporta. Ahhoz, hogy a mester a sport st. Ezt meg kell keményen dolgozni, mert ez a cím - elismerésének profi sportoló.

A sportban. amelyek szerepelnek a programban az olimpiai játékok lesz a mester a sport st. Meg kell elérni egy három díjat a játékok, vagy meg világrekordot (mint opció - 2 európai rekord). Ezen túlmenően, a cím odaítélésekor a győzelemért és a világbajnokságot. Szintén első cím a közeljövőben fog adni azoknak, akik szerezte a szükséges pontokat egy speciális minősítő táblát. Ugyanez fog történni a megbecsült edző, mint egy jól ismert újság azt adja.

A sportban. nem képviseltette magát az olimpiai játékok, a cím kerül kiosztásra eredményeként megjelenések hivatalos verseny előírt normákat. Szintén figyelembe kell venni a győzelmek száma riválisai az állam torna. A sportban. ahol van a végrehajtás mennyiségi arányok is hozzá lehet rendelni pontot a táblázat szerint.

Ha már a szükséges segítséget az asztalról, és torna koordinátorok, ahol elvégezte ezt a rendelkezést, akkor megy a helyi sport bizottság és teljes képviseletét. Sport Bizottság továbbítja a bemutató és egyéb dokumentumok a minisztérium Sports Magyarország. Minisztérium ellenőrzi és regisztrálja őket, majd elküldi a megfelelő képviseletét az egyesület, amely valójában és akkor oda a címet. Később dokumentumok újra elküldeni a minisztérium, ahol a cím a hozzárendelés a sorrendben. ID és ikon érkezik a sport bizottság, amely hivatalosan is bemutatja őket neked.

Ez a cím kaphat nemcsak a sportolók, hanem a kocsi. Elnyerte a mester a sport különböző sportok különböző módon, és mindig megerősítette 1 2 évente.

Szakmai sport gyakran kérdése az élet. Ezért a fő cél minden sportoló kap sportok cím: jelölt masterasporta. Master of Sports. Nemzetközi Master of Sports. Természetesen az egyes címek, vannak bizonyos követelmények kicsit, amíg meg nem, akkor nyerte el a címet.

Tehát, ha a célt tűzte ki, hogy a sport kategóriában jelölt masterasporta (CCM), amit tudnod kell. Először is, elkezd dolgozni a végrehajtás a kibocsátási követelményeknek csak akkor, ha több mint 13 éve, mivel mielőtt a IMR nincs hozzárendelve. MMR áll rendelkezésre a győzelmek száma, vagy forgalmas helyeken. Tehát, a CCM rang hitelek versenyek ilyen helyekre: 1. Az európai bajnokságban: egyedülállók - 5-8 helyen páros - 3-4 helyen csapatverseny - 3-4 helyen;
2. A magyar bajnokságban: egyedülállók - 13-20 összesen (több győzelem - 12) páros - 5-6 helyen a csapat verseny - 3-6 helyen (több győzelem - 12);
3. Cup Hungary: a parancs fölénye - 3-8 helyen (több győzelem - 12);
4. Magyarország fölénye: egyedülállók - 5-8 helyen (több győzelem - 12), a páros és a parancs fölénye - 3-4 helyen (több győzelem - 12).

A mester a magyar sport csak akkor érhetők el, miután már a zsebében CCM is végrehajthat bizonyos bit követelmények és a pontozás bizonyos számú győzelem a nemzetközi versenyeken.