Hogyan juthat el a sport kategóriában röplabda - quaer

1. A harmadik ifjúsági sportoló is kap egy eredményt, már betöltötte a 11 évet. Ehhez meg kell nyerni legalább két Victoria szintű és regionális versenyeken mérkőzést ellen más csapatokkal, amelynek tagjai nem rendelkeznek a megfelelő képesítéssel, illetve vereség a csapatot, amelynek tagjai a hitel második junior szinten.

2. Ahhoz, hogy megnyerje a második junior szinten lehetséges, kezdve 12 éven át. A feltételeket az elkészítését két győzelemmel, a regionális vagy városi versenyeken a sportolók a második junior szinten, valamint az egyik srác Victoria az első junior szinten. Ha megfelel ennek a feltételnek, azt feltételezik, hogy a második kategóriában szinte a zsebében.

3. Próbáld ki, hogy az első kategóriába, elérve 13 évvel később. Ehhez meg kell legyőzni két csapat a sportolók az első kategóriába vagy nyer egy játék, egy röplabda harmadik felnőtt kategóriában, felléptek a város versenyek, amely 12 játékok.

4. Ahhoz, hogy a harmadik felnőtt kategóriában, akkor keményen kell dolgoznunk. A második felnőtt kategóriában is el lehet érni a már ismert rendszer. Annak érdekében, hogy az első felnőtt kategóriában, meg kell legyőzni a két csapat, amely játszik röplabda játékos az első helyezés, a jelölt mester a sport, valamint a hitelek, vezette a csapatot a helyét a obschevengerskih és nemzetközi versenyeken, a 2. és 5. között .

5. Ahhoz, hogy a tulajdonos a címet Master of Sport röplabda, meg kell, hogy a legnagyobb magyar kupa Liga hely röplabda az elsőtől a negyedik vagy nyerni egy nemzetközi versenyen. Egy másik lehetőség ebben a kategóriában, hogy belőled a végén az év legjobb tíz VseVengrii röplabda röplabda.

6. Lapozzon a negyeddöntőbe a US Open, Egyesült Királyság, Franciaország, Ausztrália és az olimpiai játékok annak érdekében, hogy a cím a „Master of Sports a nemzetközi osztály.” 1-2 települések, valamint két győzelemmel a mérkőzések a World League, a BEK is lesz kísérő abban, hogy egy ilyen magas rangú.