Hogy a „mi”? Movsisyan mindig pazarló, lakókocsi és Efremov játszott egymás ellen,

Sportbox.ru továbbra is figyelemmel kíséri a játékosok, az utóbbi időben, ami a magyar klubok a Premier League-ben. Néhány ezek közül - a hagyományos anyag.
Yura Movsisyan ( "Real Salt Lake")

Vjacseszlav Karavaev ( "Jablonec")

Fiatal védő a CSZKA Moszkva, talán már a következő szezonban képes lesz harcolni egy helyet a szívében, a hadsereg. Mindenesetre, a Cseh Köztársaságban, ahol Championship moszkoviták elküldte a második egymást követő évben, ő hozott létre magát a legjobb kéz. A jelenlegi idényben Vjacseszlav játszott 18 mérkőzést helyettesítés nélkül, és a múlt hétvégén krétával fel a harmadik cél a „Jablonec”. A mérkőzés 71. percében a hazai találkozó „Zbroevkoy” Brno (3: 0) Karavaev rúgás a büntetés egy csodálatos pályára küldte a labdát mögött kapus hátára, megduplázva csapata előnyét. Úgy tűnt azonban, hogy ez nem volt mentes a fellendülés a lábát védő, ez azonban semmilyen módon nem sérti az érdemi 20 éves Vengriyanina.

Dmitri Efremov ( "Slovan")

Mellesleg, egy héttel a mérkőzés előtt a „Zbroevkoy” Karavaev találkozott a pályán egykori és talán jövő partnere CSKA Moszkva - Dmitriem Efremovym, aki a „Slovan” is fontos szerepet játszik. És ő és a másik jött ki a kezdő felállás, de gyakorlatilag nincs átfedés, hiszen mindketten játszottak a jobb szélen. „Slovan” az utolsó pillanatban sikerült megragad győzelem (3: 2), és mi honfitársaink töltött a pályán 90 percig.

Egy héttel később, Efremov ismét a kezdő felállás - a távol elleni mérkőzés „Teplice” (3: 0). Hatékony fellépés Vengriyanin nem jelölt váltotta előtt 10 perccel a végső sípszó.

Denis Davydov ( "Mlada Boleslav")

De Spartak diák, míg csak a vevő az első lépéseket a Cseh Köztársaságban. Múlt hétvégén, a csatár először jött az alkalmazás egy új klub a távol meccset „Fastavom” (2: 0). „Mlada” elsöprő győzelmet, rúgott gól a végén minden fele, így a szolgáltatások Davydov edzői stáb nem szükséges. Remélhetőleg Vengriyanina debütáló kerül sor a jövő hétvégén, amikor csapata, hogy egy szomszéd a ranglistán - Prága „Dicsőség”.

Alexander Kerzhakov ( "Zürich")

33 éves csatár már megállapította négy mérkőzést, csak az egyiket nem fejezte végéig a bajnoki Svájcban. Ez, persze, örömmel vezetőedző Leonid Slutsky, aki a közelmúltban elismerte, hogy Kerzhakov jó esélye van, hogy visszatér a nemzeti csapat. Azonban, míg a számla Vengriyanina csak egy cél - a kapunál „Lucerne” (2: 1) két héttel ezelőtt, és az utolsó mérkőzés a túra ellen „Young Boys” (0: 1), aki megjegyezte, hogy ha egy sárga lapot.