Három lépés vissza a magyar válogatott röplabda játékos nélkül maradt érem Rióban - RIA Novosti

Kezdete előtt az olimpia, a szakértők egy hangon mondja, hogy a negyeddöntőben lesz a magyar válogatott a legnehezebb mérkőzés, mert a „csoport a halál” elhagyta a csapatot Olaszország, Brazília, Franciaország és az Egyesült Államokban, amelyek mindegyike képes átadni egy csomó probléma. De a váratlan vereség az amerikaiak kanadaiak elején a játékok mindent felborított, és legfőképpen szenvedtek tőle a francia, akik nem tudtak elmenni a rájátszásba. Sok bemutatta a magyar válogatott a legkönnyebb a lehetséges ellenfelek a negyeddöntőben - a kanadai csapat.

Negyeddöntő mérkőzés vált Vengriyan cakewalk. Ők nyertek 3-0 és fejlett, hogy az elődöntőben, ahol vártak a brazilok.

Megálltunk fejlődés?

Anélkül, hogy röplabda mérkőzés Magyarország - Brazília játékok Rio lenne rosszabb, de azok, akik azt várják, intenzív harc és az elhúzódó öt-set mérkőzés, balra csalódott. A brazilok nyertek 3-0, így sok kérdés merül fel a jelen és a jövő a magyar röplabda. Egyikük azonnal a játék jelentette Vladimir Alekno.

„London után, miután az Eb, soha nem verte egy erős csapatunk röplabda leállt valamilyen okból, akkor kitalálni, hogy miért nem lehet erős ütés Nem engedtek minket játszani, ahogy szerettük volna ..” - Alekno mondta lejátszása után a brazil média.

A mérkőzés bronz Vengriyane amerikaiak elvesztették 3-2. A meccs után Alekno elismerte, hogy jelenleg a negyedik helyen - ez a valós helyzet a magyar csapat. „Nehéz a tapasztalatok egy ilyen veszteség még nehéz megmondani, hogy valami csak azt kell levonni, és mozgassa a mai magyar csapat játszik csak a negyedik helyen, a mi a világban elfoglalt röplabda ..” - mondta a riportereknek Alekno.

„Ez volt az utolsó mérkőzés a magyar válogatott pályafutása Nézzük most beszéljünk csak a csapat.?” - mondta a riportereknek Tetyuhin.

„Ez az utolsó játék a nemzeti csapat, a klub azt is a karrier. Kazan” Zenith „maradok még egy évig. Lehet, hogy majd én leszek vissza a válogatott, mint Szergej Tetyukhin. Lehet, hogy majd csak soha nem mondják de soha eddig”-. Verbov mondta.

Felhasználó köteles nem sérti a hatályos jogszabályok közé tartozik.

Felhasználó köteles tiszteletben tartja más megjegyzésírók olvasók és magánszemélyek hivatkozott anyagokat.

A levél kell tartalmaznia:

• Téma - Visszatérő
  • Bejelentkezés felhasználó
  • Magyarázat az intézkedéseket, amelyek sértik a fenti szabályokat, és ennek eredményeként egy mondatban.

Ha a moderátorok tartja vissza lehet állítani hozzáférést, ez fog történni.

Abban az esetben ismételt megsértése szabályok és visszazárás hozzáférés felhasználó nem lehet visszaállítani, a zár akkor befejeződött.