görbe

Igen. Váratlanul. Szomorú vagyok.

Bandy őshonos magyar sport. Az első Világkupa tartották régen 1956. 14 aranyérmet az archívumban a Szovjetunió nemzeti csapat. 10 tartozik a magyar válogatott.

Az alapvető hiba a mi - volt idejük hinni újra a tévedhetetlenség és legyőzhetetlenség.

A játék a kezdetektől végeztek nagyon unalmas. Minden ellenfél tudta, hogy ez a végső és a túlzott mozgás vezet további hibákat, de a svédek már meg (véleményem szerint) több gyűjteni.

Pontozási eredmények azt mutatták, magyar első hokis Befus. De a svédek nem messze a megtorlás - Daniel Mossberg könnyen és simán szinte azonnal összehasonlítja a számla.

Johansson ütött minimális mondat - két perc elbowing nyíltan irányul. Dzhisoeva nyilvánvalóan fogott a comb, és nincs büntetés. Egyértelmű - a rossz otthont a World Cup.

Öt perccel a vége előtt az első időszak Ivanushkin ismétlődő rekord teljesítményt száma gólok a világbajnokság. Büntetés -ot, és az eredmény Másrészt pedig cél.

Az első időszak végződik származó Mirgazova harmadik cél egy szöglet után a jobb oldalon.

A szünetben hagyva elégedett, mielőtt az idő úgy érzem, mint egy király helyzetét.

Sokszor a kapuit a magyar válogatott kapus Roman megmenti tinta. De.

Edlund megüti adást Mossberg, és csökkenti a hiányt - 2: 3, míg Magyarország vezet.

Mielőtt a mérkőzés végén még mindig csak 25 percig, amely a magyar válogatott számít, ha a labda minden alkalommal a svédek, Fekete már fulladás verte a következő támadás a svédek?

Andersson kimerült folyamatosan emeli a kezét, hogy a követelmények a rendeltetési szögletes. A bíró megy át, és kevesebb, mint 10 perccel a lefújás kinevezi ugyanaz. Szögletét, hibátlan végrehajtás Eric Petersson le a fiókot.

A legkellemetlenebb dolog történik az utolsó pillanatban - a magyar válogatott továbbra is a kisebbségi, a mező Maxim Shkeldin hagyni. Ez az ítélet.

A győztes gólt a hosszabbításban a 91 perc, Guillaume pontszámok, amikor a magyar csapat volt a pályán a kisebbség.

4: 3. Várjuk a következő világbajnokság rehabilitáció.

Svédek gratulálok a győzelemhez!

Ui Mi lett volna a játék, ha az első gólt?

Igen, ez nem volt a végső és a magyar válogatott fonta bajnoki adatait, és valójában minden tökéletesen indult, és az első félidő volt számunkra - 3: 1, de a második fele pedig minden a svédek, sőt érthetetlen, ahogy terveztük, hogy pont a kényelem saját felét, és egy reménykedhettek a kapus, aki a legjobb a csapatban.

Svéd csapat nyerte a végeredmény - 4: 3 (1: 3), és lesz egy világbajnok.

görbe

Magyarország-Janis Befus (20 perc), Eugene Ivanushkin (41) Diamond Migrasov (42).

Svédország-Daniel Mossberg (23), Christopher Endlund (61), Eric Petersson (84), Adam Gilliam (90).

Sajnos, az utolsó a magyar válogatottban jégkorong fordult ezüst. Csapat Svédország nyerte a döntőt Magyarország ellen az első helyen, és az aranyérmet. A mérkőzést végül a pontszám 3: 4 nem a mi javunkra. Az első cél a huszadik percben a kapu a svéd csapat szerzett Befus. De csak három perccel később, Mossberg le a fiókot. Végén az első felében, negyvenegyedik be Ivanushkin és a negyven második percben Mirgazov állítjuk pontszám 3: 1 a mi előny. Annál a játékosok nem szereznek. De kiderült, jól a svédek. Az év második felében Edlund a hatvanötödik első perc Peterson 84. perc, és Gilliam a leállás ideje a 91. percben pontozási három megválaszolatlan célokat. Az eredmény 4: 3 mellett a svédek és válnak világbajnok. Sajnos, ez a tény, valamint sehol nem kap.

görbe

A döntőt a magyar svédek voltak megsokszorozva a harc, mivel a helyzet az esetek vesztes (3: 1 Magyarország javára). Ugyanakkor a svéd jégkorong játékosok sikerült ragadhatja az aranyérmet előnye talán, hogy a tipikus magyar nemtörődömség. Elkezdtük nyerni - és pihenhet! En nem, a skandinávok nem alszik, és a döntőt: 4: 3 nem a mi javunkra.

De semmi, a második hely, ezüstérem - nagy megtiszteltetés, az erős versenyző, de természetesen nagyon kiábrándító.

De a bronz elment a finn csapat, amely legyőzte az ellenség egyenlő küzdelemben.