Euro 2018 résztvevő, a mérkőzések eredményei, a bajnok

13. a sorban a labdarúgó Európa-bajnokság tartott két ország - Ausztria és Svájc, valamint az osztrákok, ez volt a debütálása a végső szakaszában Euro.

Euro 2008 résztvevő, a mérkőzések eredményei, a bajnok

kvalifikációs versenyen

Ott csak egy érzés - Anglia a csoportban telt benne, hogy Horvátország és Magyarország, s nem megy a verseny az első alkalom 1984 óta.

A sorsolást a végső szakaszban a parancsot a következőképpen oszlik (parancsok vannak felsorolva a helyzetüket a kosár):

1. "A" csoport: Svájc, Svédország, Portugália, Törökország.
  2. "B" csoport: Ausztria, Horvátország, Lengyelország, Németország.
  3. „C” csoport: Hollandia, Olaszország, Románia, Franciaország.
  4. «D» csoport: Görögország, Svédország, Spanyolország, Magyarország.

Mint látható, az összetétele a kosarak meglehetősen furcsa. Például, németek és spanyolok a harmadik kosarat, a francia a negyedik, a csehek és a svédek - a második. Különösen abszurd nézett kosár 1-es szám, de ez annak köszönhető, hogy a jelenléte a két csapat - a házigazdák, valamint a válogatott Görögország - az aktuális Európa-bajnok.

Ennek eredményeként, mint látjuk, már megfordult a hagyományos „csoport a halál”, és a három klasszikus kvartett kedvenceikkel és a kívülállók.

csoportkör

Ebben a csoportban volt egyszerű: Portugália nyert két kezdeni a mérkőzés Törökországban (2: 0) és a Cseh Köztársaság (3: 1), megelőzve a biztosított az első helyet a csoportban, mert Svájc elveszett 0: 1 csehek és 1: 2 törökök.

Így az utolsó mérkőzés Portugália - Svájc vált a barátságos, de a játék Csehország - Törökország státuszra tett szert a játék menet közben a legigazibb értelemben vett. Mindkét csapat volt pontosan ugyanazt a teljesítményt a döntetlen esetén a torna előírásokat tizenegyes-out és nincs több idő.

Az első körben nominálisan - a status a csapat nyert - Horvátország 1: 0, Ausztria és Németország miatt kettős etnikai Pole Lukas Podolski - 2: 0-át a csapat Lengyelországban.

Ugyanakkor a második fordulóban a horvátok egy intenzív párbajt csapat legyőzte Németország 2: 1, az osztrákok már elment vereséget meccset a lengyelek a büntetés helyszínen, tervezett harmadik hozzáadott percet!

Büntetés volt nagyon ellentmondásos, de úgy tűnik, a repülés a két képviselői a házigazdák a második fordulóban, a szervezők nem tervezzük.

Ennek eredményeként az utolsó előtti fordulóban a Horvátország rögzítve az első helyet a csoportban, az osztrákok és a lengyelek kellett verni a németeket és a horvátok ill.

Ennek eredményeként, sem ők, sem mások, így nem tudott, és elveszíti az azonos pontszám 0: 1, távozott.

Van verseny volt a holland, aki csak ment görgő annak elég erős ellenfél 3: 0 Olaszország, 4: 1 Franciaország 2: 0 Románia.

Az utóbbi egyébként a várakozásokkal ellentétben, nem vesznek el a „csoport a halál”, és képesek voltak lejátszani döntetlen Franciaország ellen (0: 0) és Olaszország (1: 1), és ebben a játékban a románok is húzza ki a győzelmet, de az első 9 perc alatt megy Mutu a 11-es jel nem volt képes legyőzni Gianluigi Buffon.

Időközben azonban az utolsó mérkőzés a románok, hogy adja meg a következő szakaszba elnyeréséhez szükséges nem motivált Holland, ami szintén kijött a pályán nem a fő szerkezetét.

De, sajnos ... Romania, ez nem kényszerből. A második helyen volt a csapat Olaszországban, aki megverte a francia 2: 0-ra. Ez a meccs volt megismételni a két évvel ezelőtt a világbajnokság döntőjében, de ez a játék nem olyan, mint egy játék a bajnokok! Mindkét csapat volt undorító alak, de az olaszok nézett egy kicsit jobban, és így, amikor a 24. percben a mérkőzés játékvezető Lubos Michel a termőföldről Erika Abidalya és Andrea Pirlo tizenegyesből kétségei vannak a végső győzelem az olaszok szinte eltűnt.

És most a legfinomabb abban torna - teljesítmény Magyarország ellen. De először egy kicsit vissza a témára.

És ha látom semmi mást, mint ez? A nagy kérdés.

Nos, a magyar válogatott torna kezdődött vereséget a spanyolok 1: 4, majd az megkínzott győzelem, 1: 0-, őszintén szólva, „halott” Görögország csapat.

Tehát az utolsó meccs Svédország ellen, azt csak akkor szükséges a győzelem, mint a skandinávok előttünk további mutatók (győzelem a görögök 2: 0 vereség ellen a spanyolok és az 1: 2). Őszintén szólva, a győzelem nehéz elhinni - a svédek a verseny most sokkal jobban bízik a csapatban.

De a játék felülmúlta a várakozásokat. Magyarország nemzeti csapat játszott jól, nagy sebességgel, és bemutatja a nagy megértését futballisták. 2: 0 magabiztos és megérdemelt győzelmet Magyarország ellen.

Spanyolország vonatkozásában, hogy ő könnyedén nyerte a csoportot, győztes mindhárom mérkőzések és Bajnokok Európa görögök, éppen ellenkezőleg, ők szenvedtek három vereség, mivel nem szerzi csak egy cél.

negyeddöntőbe

Németország - Portugália 3: 2 (2: 1)

Annak ellenére, hogy szerény különbség hosszú távon, a portugál nem sok esélye ezen a találkozón. Szinte a mérkőzés végén Portugália németek tartják a távolság a két golyó, ami 2: 0 és 3: 1. Csak három perc múlva a lefújás Hélder Postiga csökkentette a hiányt, hogy a minimum, de inkább a portugál nem volt elég.

Törökország - Horvátország 1: 1 (0: 0, 0: 0, a hosszabbítás 1: 1), büntetőkkel 3: 1

Már írtam, hogy én visszatér az erős akaratú tulajdonságokat a törökök. Beszámolva a mérkőzést horvátok nyitotta meg a pontozás a 119. percben a mérkőzés. Úgy tűnik, hogy itt van, a drámai végkifejlet. De nem. A fennmaradó perc a törökök kiegyenlített és nyert büntetőkkel.

Horvátok verték rosszul végrehajtási csak egy kísérlet négy, úgy, hogy a török ​​játékos szükséges csak három csapás, hogy megnyerjük a sorozatot.

Spanyolország - Olaszország 0: 0 büntetőkkel 4: 2

Alig kimászott a csoport olaszok a torna során még hozzá, fizikailag és hengerelt Spanyolországban egy igazi harc, harc, és nem ad viszont.

Ismét kezdetét a torna az egészségügyi, a spanyol csapat ismét lógott egy téma, és ennél még egyszer, hogy befejezze a versenyt a negyeddöntős szakaszában, de ezúttal szerencséjük volt. De ki tudja, ha nem kudarcok De Rossi és Di Natale, talán nem látott volna a legnagyobb a történelem, a csapat nyer három nagy versenyen egy sorban.

Magyarország - Hollandia 3: 1 (0: 0, 1: 1, egy további ideje 2: 1)

Ez a meccs még mindig emlékeznek. Az előnye, hogy a csapat több mint a látszólag legyőzhetetlen a Euro holland megérdemelt gól Pavljucsenko, sértő választ Ruud van Nistelrooy 4 perccel a vége előtt a mérkőzés, visszavont eltávolítása Denis Kolodin és tetőpont - két gólt Magyarország ellen a hosszabbításban.

Általában meg újra, biztosan nem fogja megbánni.

elődöntőben

De az elődöntőbe, a csapat nem tudott semmit, hogy megállítsa a spanyolok. Ha az első felében Vengriyane megbirkózott a feladattal - legalábbis ne hagyja ki a második Xavi, Guiza és Silva küldött három megválaszolatlan gólt a kapu Akinfeev.

Különösen jó volt a második gól, hanem inkább segíti Fabregas - elegáns öntött „lapát”.

Csapatunk fejezte be a versenyt, valamint a kezdet - nagy vereség a jövő bajnoka. De szinte senki hazánkban volt ideges, mert ez.

De a törökök adtak egy igazi csata a német válogatott. Amikor a 79. perc Miroslav Klose hibázott 2: 1, úgy tűnt, hogy most Törökország nem játszott már - túl sok foci csodát általuk elkövetett ezen a versenyen.

Még 86 perc Semih Senturk szerezte a második gólt, a németországi cél. Tovább csodás megmenekülés? De a végén találtam egy török ​​xhosa német követ - nem véletlen, hogy Németországban tartják a leginkább erős akaratú csapat az európai és a világbajnokságon. Az utolsó pillanatban Filipp Lam Németország hozott egy jegyet a döntőbe.

Paradox módon ez volt az egyetlen meccs a bajnokságban, amelyben a törökök kinyitotta a fiókot.

Ezt a mérkőzést saját előtörténete. A két évvel ezelőtt a világbajnokság elődöntőjébe újjáéledt Young and the Restless német csapat elvesztette az olasz csapat.

Most a németek újabb lépést tett előre, és már elérte a végleges. Ezúttal is sikerült, és megvan a győzelem, és a spanyolok nyertek elég zaslezheno és természetes.

Így kezdődött a korszak legyőzhetetlen spanyol csapat, amely még előttünk a győzelem a világbajnokság és az első a történelemben az Eb címvédő.