Elődöntő vb 2019 hoki Magyarország

Elődöntő vb 2017 hoki Magyarország

Magyarország válogatott magabiztosan teljesítette a csoportkörben a világ jégkorong-bajnokság. A hét mérkőzést osztályokon Oleg Znarka hatszor nyert (egy túlórát) és csak akkor szűnik meg, hogy az amerikai csapat. Ez lehetővé tette, hogy a második helyet csoportjában, és eléri a negyeddöntőbe a világbajnokságot.

Ott, a magyar csapat várta a cseh válogatott. A forró jég Párizsban Magyarországon verte ellenfelét, az eredmény 3: 0-ra. Alátétek szerzett Dmitry Orlov. Nikita Kucherov és Artemy Panarin. Kapus Andrey Vasilevsky játszott „nulla”, a harmadik mérkőzés a torna.

Kanadai csapat is magabiztosan teljesítették a mérkőzések a csoport a világbajnokság. A hét játékot nyert hat és csak akkor szűnik meg a túlóra svájci. Ezeknek köszönhetően jó eredményeket, Kanada bement a rájátszásba egy első helyet a B csoportba

Hol lesz a mérkőzés Magyarország - Kanada

A mérkőzés Magyarország - Kanada kerül megrendezésre Kölnben „Lanxess Arena”. Csütörtökön, Kanada itt játszott a mérkőzés Németország ellen. Ugyanakkor, a magyar válogatott naptár összes mérkőzését a csoportkörben tartott kölni ugyanazon a színpadon, de a negyeddöntőben találkozott a csehek játszottak csütörtökön Párizsban.

Szerint a különböző szakértők, a mozgó tényező is negatív érték a magyar válogatott. Az első percekben a mérkőzés Kanadával kell szokni, hogy a kölni jég. Párizs, Oleg Znarka nem tetszik: ez volt fülledt és hatalmasak voltak problémák a jég. „A korong nem gurul,” - mondják az ilyen esetekben a játékosok.

Góllövőlista Magyarországon és Kanadában

A legjobb kanadai mesterlövész - a játékos "Colorado Avalanche" Nathan MacKinnon. Ahhoz, hogy a hitel-öt célok és hét gólpassz.

Ezen túlmenően, a gólt a válogatott Magyarország a verseny eltérő Nikita Gusev, Artemy Panarin (négyszer), Sergey Andronov. Evgeny Dadonov. Vladimir Namestnikov. Sergey Plotnikov (háromszor), Anton Belov, Ivan Telegin, Vadim Shipachev kétszer), Vladislav Gavrikov, Andrei Mironov, Sergei Mozyakin és Dmitri Orlov (egyszer).

Hol nézni a világbajnokság elődöntőjébe Magyarország - Kanada

Az élő közvetítés a jégkorong-mérkőzés Magyarország - Kanada fogja mutatni a tv-csatorna „TV-játék”. Úgy indul, 16 óra 15 perc moszkvai idő. Szintén élő találkozó lehet megtekinteni az egyik csatorna a gazdaság - „Match! Játékot. " Broadcast jégkorong játék lesz elérhető online, és az interneten.

A műsortáblázat „Match TV” bejelentés a következő: „16.10. Hockey. Világbajnokságon. 1/2 döntő. Magyarország - Kanada. Élő adás Németországban. "

Ha a magyar nemzeti csapat nyer Kanadában, ez fog megjelenni az utolsó a világbajnokság. Meg kell állapítani, vasárnap, május 21, 21:45 Moszkva időben. Ha Magyarország elvesztette az elődöntőben, a harcot a csata a harmadik helyért - 21 május, de 17:15 Moszkva időben.