Magyarország csapata legyőzte Szlovákia vb 2019 online közvetítés - sport, jégkorong

A végeredmény - 6: 0

Magyarország csapata legyőzte Szlovákia a World Cup 2017 online közvetítés - sport, jégkorong

Ezen mindannyian, drága barátaim, köszönöm, hogy ezt követően a játék nálunk, és hamarosan találkozunk!

20` Az utolsó pillanatban a harmadik időszak. Match.

19` Eltávolítás a Magyarország - Regents rossz.

17` Nos, végre! Elveszett a korongot a saját zóna szlovákok, miután egy sor dob lövedék elérte Gavrikova ami leesett egy átlagos távolság pontosan a cél - 6: 0!

13` támadás Znarka srácok, de legyőzni őket ebben dvadtsatiminutke megfoghatatlan marad.

10 „Nagyon aludt sebesség a harmadik időszak minden hosszú ideig minden világos.

8` Most Vengriyanam nem hajtotta végre az egyetlen felesleges.

7 „dobja Kucherov megakasztó egy védő.

6` Tehát egy másik eltávolítása a szlovákok.

5` Gudachev Vasilevsky és viszont menteni a partnerek céljait is elismerte, és a két - nagyon hatásos.

3` A teljes kiegészíti a Szlovákiában.

2` bár segíti a rivális!

1` Vegyük le Szlovákiában, a másik.

1` A harmadik szakasz - menjünk!

Szünet! Sziréna hangok, és most az eredmény 5: 0 mellett a magyar válogatott! A korai gól hozzáadott mosók Kucherov és Telegin. Nos, a nagy szellemek le pihenni 15 percig, de hamarosan visszatért a helyüket!

20` teljes kiegészíti Szlovákiában.

19` Amint a többség ne hagyja ki, de Vasilevsky páratlan után kettő az egyben!

18` Eltávolítás a Szlovákiában! Itt az ideje a hatodik korongot!

18` Wasilewski mentett a közeli postán, mielőtt tudta mozgatni ott!

16` biztonságosan játszhatnak a magyar játékosok, nem siet, de a fej jobb, mint az ellenfél.

14` Amint veszekedni - a cél egyszerre! Telegin rebound waylaid a kapunál, majd erőteljesen dobott a kapuba a korongot lepattant róla egy keretben! Lövedék repült alá tekert és átlépte a vonalat - 5: 0!

13` osztályokon Znarka Hosszú ideje nem jön létre a kapu előtt.

11 „teljes erejét Vengriyane.

10 És még egyszer a kapus mentette meg a partnerek a célt!

9` Wasilewski most elvesztette két dob ​​megállítani szó szerint!

8` eltávolítását a magyar válogatott.

6` Gudacheka csodálatosan tükröződik dobja Namestnikova pontban üres!

4` játékvezetők nézett ismétlés és egy gól! Nem volt mozgás a láb! 4: 0!

3` Kucherov vezetett a „penny”, ahonnan gumicsónakkal a korongot a kapuba! De függetlenül attól, hogy figyelembe kell venni - a kérdés, mert úgy tűnik, a héj repült a gerincen.

3` veszélyes támadás a szlovákok, hanem Vasilevsky adta visszajátszani magát a „penny”!

1` Most kezdődött a második időszakban, rohant!

Lehűlés jeges az oldalon Köln, ezért az elején a második periódus késik egy kicsit.

Szünet! A hangjelző és küldött parancsok pihenni az eredmény 3: 0 mellett a magyar válogatott! Dupla Dadonova Mironov és eltemették a korongot intrika ez a meccs, sőt, most is rejtély csak a végső számlát!

Reméljük, hogy ez lesz a fő, és a jégkorong - érdekes! Pihenj 15 percig, majd vissza a helyükre.

20` Mironov megcsókolta a korongot a kék vonal - 3: 0!

20` Az utolsó pillanatban az első időszakban.

18` Lásd el csapatok között, nem nagyon siet.

15` Ez észre a többség! Nikita Gusev otpasoval mögül a kaput, és Dadonov, a Splendid Isolation van a „penny”, elküldte a korongot, csak alá tekert! 2: 0!

13` Most már le a szlovákok! Játsszunk!

12` érzékenyen elnyomott játékosok Szlovákiából, de kiszállt a mieink.

10` Az első eltávolítását a mérkőzést. Kiselevich ment oson.

8` Vengriyane visszatért a támadás újra és ellenőrzése során az ülésen.

7 „Három két szökött szlovák védők megbirkózott az első hullám, majd elmentett kapus.

6` Regents és a fogak kiállt Wasilewski és harc a játszótéren!

5` először a mérkőzés Szlovákia folytatta a támadást, még dobott a cél, de Vasilevsky nyugodt.

3` elegáns az ülés kezdete! Ők elmenekült a gyors támadás Vengriyane Gusev adott menetben Dadonova gördül, hogy csak közvetített a korongot a kapuba - 1: 0!

1 „A mérkőzés elkezdődött, rohant!

0` Hagyományosan, kezdve a kezdő felállás Magyarország:

Kapus: Vasilevskii (Sorokin);

Telegin - Andronov - Plotnikov, Kiselevich - Gavrikov;

Gusev - Vadim Shipachyov - Dadonov, Antipin - Belov;

Kormányzótanács - Kucherov, Provorov - Mironov;

Valeri Nichushkin - Tkachev - Barabanov, Tooth.

Magyarország csapat kezdett a World Hockey Championship csak gyönyörű. A csoportmérkőzések során a kórtermek Znarka már tartott négy mérkőzés minden ünnepeltük a győzelmet. Svédország legyőzte golyók, míg Olaszország, Németország és Dánia nem érvényesülnek a legtöbb időt.

Szlovákia éppen ellenkezőleg - a rajongók már nem boldog, és háromszor négy mérkőzést elvesztette. Lettország, Dánia és Németország erősebbnek bizonyult ez között, és csak Olaszországban (és akkor is csak a túlórákat) elvesznek Szlovákiába.

Most, a mai ellenfél semmi vesztenivalója: szükség van, hogy megmutassák a legjobb jégkorong és a meglepetés Vengriyan valahogy a helyzet orvoslására. Azonban nem valószínű, hogy a fiúk azt tervezi, hogy elrontani a statisztika, ezért vagyunk joggal várják fényes jégkorong teljesítményüket és a rengeteg célokat.