Égő „Grigoryan, bajuszos gyanta és az első győzelme” Spartacus "

Forward „Krasnodar” Fedor Smolov, kihagyva az első fordulóban a bajnoki sérülés miatt, még azon is túl a focipálya sikerül marad a reflektorfényben. A meccs után a „Spartak” játékos előtt megjelent a tömegben egy új képet a növekvő egy bajusz. Ő átalakulás sportoló magyarázta a vágy, hogy segítsen partnerek Miért bajusznövesztéssel? Csak. Szerencse, nem verte Moszkva „Spartak” - próbált”- mondta a futballista.

Fedor hiába volt minden, Spartacus az ő területén elsöprő győzelmet a pontszám 2: 0-ra.

Rookie a Premier League, „SKA-Habarovszk” még mindig nem szerzi az első pontokat az elit a magyar labdarúgás. Nem volt könnyű megtenni a kilépési találkozó CSZKA Moszkva, de nagyon nehéz ezt a feladatot vált, miután az epizód, hogy történt a harmadik percben a mérkőzés. Középpályás Alexander Cherevko vendég nem pazarló transzfer vissza a kapus, aki egyben könnyű zsákmány a büntetés opornika piros és kék Pontusa Vernbluma. Swede egy kecses módon szokatlan sarok a labda hengerelt egy üres net Aleksandru Golovinu, aki megnyitotta a pontozást.

37. percében, Bibras Natcho a büntetés helyszínen, és megduplázódott a vezetést, majd a moszkoviták nyugodtan hozta a mérkőzést nyerni.

Szinte mindegyik után játszott a bajnoki fordulóban Magyarország tenyér ebben a kategóriában, nyugodtan így a fő szónoka a labdarúgó modernitás - mentor „Anji” Alexander Grigoryan. Specialist ismét nem okozott csalódást rajongóinak tehetségét, miután arra, hogy ne egy, hanem több drágaköveket vasárnapra veresége Makhachkala el a játékot a „mozdony” (0: 1).

Közben mérkőzés utáni interjú Grigoryan élesen bírálta csapata előre Konstantin Bazelyuk, majd áttért a riporter, aki akarta, annak tisztázására, hogy az edző is elismeri, hogy tévedett a helyettesítés.

„Hány éves vagy? Persze tévedtem helyettesítések. Igen, volt más választás. Azt hiszem, azt akarjuk, hogy az az én érzéseket, akut választ. Ön egy mazochista? „- Kérdeztem a szakértő.

A mérkőzés a „Krasnodar”, amely az volt, hogy „Spartacus” volt az első otthona a szezonban, a piros és fehér jött sverhmotivirovannym. Két felhívja a nyitó fordulóban - nem az, amit a rajongók várnak a címvédő. Kezdetben a játék alakult ki a házigazdák nem egyszerű: „a polgárok” megtámadtak egy csomó, és több jó eséllyel, hogy nyissa ki a pontszámot. Moszkoviták sem lyukas fel védelmében tevékenységüket a támadás vezetett a találkozó a büntetés bikák kapu, amely eladta Quincy Promes.

A harmadik fordulóban a Premier League-ben felvett egyetlen erős akaratú győzelem, ez volt az első on-időben Kazan „Rubin” után visszatért a csapat Kurban Berdyev. A hazai pályán a Tula „Arsenal”, a klub a fővárosban Tatár kiszámíthatóan volt területi előnyt, de az első előkelő vendégek baldachin Kirill Kombarov látványos csapást az ősszel zárt Igor Shevchenko.

„Rubin” nem csökkentette a karok és a közepén a második felében, a polgárok Kazan sikerült szinten a pontszám: egy szöglet után szerzett Alex Song. De miután 14 perc elteltével a bíró a vita után a harcművészetek mesterei csatár Sardar Azmoun a védők egy pont. Szankciók biztosan megvalósítható Millau Tsaktash, így Berdyev csapat régóta várt győzelem.

Középpályás Alexander Zuev a Premier League sikerült játszani „Spartacus”, amely akár most, „Wings of a szovjetek” és a „Rosztov” (támogatja a klub kölcsön ebben a szezonban). Amíg a kilépési találkozó í „Amkar” figyelembe véve a középpályás volt 35 találat az elit a magyar labdarúgás és ijesztő a nulla számjegy a támadó játékos a „pontszám golyó” oszlopban.

A 36. ülésén a Premier League lett az Zueva boldog. Perm középpályás sikerült csalódást rúgás túlsó sarkán a büntetőterületen kívül. A labda volt az egyetlen, a játék, és hozta Rostovites első győzelmét a szezonban.

„Valószínűleg én vagyok most a legboldogabb ember a világon. Mégis, ez az első gólt, a Premier League, amelyet már vártam nagyon sokáig. Rengeteg idő közel volt, de az eredmény nem sikerült, és most végre tört. Úgy döntött, hogy sztrájk, kiderült, hogy ő csak a sarokban, „- mondta a játékos hivatalos honlapján” Rosztov „mérkőzés után.