CSZKA Moszkva verte AEK

CSZKA Moszkva a távol első szakasz a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligája legyőzte a görög AEK - 2: 0-ra. Browser „SE” Eugene ZYRYANKIN vizsgálja céljainak katonák a kapunál az athéni klub.

Az első fele CSZKA nyerte köszönhetően a cél a szünet előtt. Ez az eredmény a megállapított intézkedések a katonák a rajz a „standard” és az elemi helyzeti hibákat AEK védelem.

CSKA első gól ellen AEK.

Egy szöglet után a labda repült át a játékosok, majd le a túlsó sarkában a kapus, hol tartja nézni Vasin.

Görög csapat védők tömegben rohant, hogy fedezze őt, és egyedül maradt a kapu előtt Dzagoev.

Volt egy kedvezményt Vasina és a középpályás CSKA fej beavatkozás nélkül kapus - 0: 1.

Tíz perccel a második félidő, CSZKA már ismét bizonyította gyilkos erő „szabványok” és AEK - világos tudatlanság rivális és gyenge taktikai felkészültség a játékot.

Második CSZKA gólt a mérkőzésen ellen AEK.

Ezúttal benyújtását követően Vitina labdát a védő feje repült egyenesen felfelé Wernbloom. amely eredetileg fedett Marko Livaja. de aztán nézte a labdát hagyjuk ugrál, és a svéd fejét szabadon.

Kapus laza, de egy jó labdát az alsó sarokban váratlan volt, és volt ideje reagálni nincs - 0: 2.