átfogó harc

A verseny ez a verzió egy meccs, három kétperces fordulóban egy perces szünetet sztrájkok megoldódnak kar, láb, takarók és fájdalmas tart közöttük.

• több mint 90 kg (nehéz) férfi

Versenyeket rendeznek a birkózás szőnyegen vagy tatami mérete 6 x 6 vagy 8 x 8 méteres jelölni egy kör vagy négyzet. Nemzetközi versenyeken összhangban nyújtott nekik lehet tartani a boksz ring.

Valós két részből áll, időtartama három perc alatt minden tiszta időben perces szünetet közöttük.

Az első rész a harcot telepedett fúj riválisok álló helyzetben jóváhagyott szabályok. Az első rész a harc tartott box kesztyű, sisak, védőfelszerelés a törzsön. A résztvevőknek csak: gyávák. op. kötések (a mosogató), a cipő puha talp szócsöve, hogy megvédje a fogakat.

Tilos: van kéznél gyűrűk és gyűrűk és egyéb díszítések a szervezetben.

• ököllel a fejét, védőeszközök;
  • bármely része a láb egy védőfelszerelést a szervezetben.

Az első rész a harc kezdődik és végződik egymást rivális, amely érintkezésbe boxkesztyűt.

Miután vége az első része a harc bejelentett perces szünetet, amíg a versenytársak változtatni box kesztyű, sisak, védőfelszerelés és törölje szárazra egy törülközővel.

Megengedett szabályok megcélzó technikák mozog az ellenfélnek álló helyzetből egy olyan helyzetbe, feküdt lövések, megrekedt, transzferek; fájdalmas tartja a könyök, Achilles-ín a helyzetben az ellenfél fekvő, ülő.

A második rész a harc kezdődik és végződik egy kézfogás riválisok.

Tiltott akciók [szerkesztés]

Az első rész összehúzódások [idézet]

• tartani markolatok, hevederek;
  • ütni az ellenfelet, vagy az ellenfél fekvő, álló egyik, mindkét térd;
  • láb sztrájk a testrész, amely nem zárt a test védőeszközök;
  • alkalmazni lyukasztó a testrészen, amelyet a le nem zárt a test védőfelszerelés, amellett, hogy a fej (arc);
  • sztrájk testrészek, amellett, hogy az ököl és a láb nyitott kesztyű.

A második részben a csata [szerkesztés]

• csapás
  • íj nyak mindkét kezével kéz nélkül az ellenfelet;
  • elvégzésére dob, megrekedt, a fordítások az ellenfél fejét;
  • összefűzni a láb, lábak a nyaka köré, a feje egy ellenfél;
  • túlmutatnak a szőnyeg mindkét lábával.

Az átfogó párbaj elfogadott bites rendszer (3, 2, 1 helyen MMR - vont Master of Sports MS -. Master of Sports MSIC -. Világszínvonalú sportoló)