45 A Kaukázus-Crimea kompjárata

Nem gondoltam, nem hiszem, én a kompra mentem!
És olyan időben is beszálltam, amikor a komp nem működött két napig az időjárási körülmények között. Az első nap Rostovon vártunk, a második pedig elhagyta Rostovot ebéd után, este pedig lassan eljutottak az átkelőhelyre, tudva, hogy még nem nyitott.
Megpróbálom leírni az egész folyamatot, bár sokan tudják, de valaki nyáron jól jöhet, amikor ismét hatalmas sor lesz.
És így - miután már az úton A-290 a falu Lenin viszont kell copf rendőrség utáni - a hitelesítési dokumentumok tájékoztatott bennünket, hogy a kompok nem megy, de hiányzott a következő, szintén van egy hirdetőtábla tájékoztatást a kompok.

A köpésre önmagában 3 km. a poszt első hajtás személygépkocsik van a bejáratnál, hogy egy kupont a számot (ez kell venni a már kikötő előtt), és egy utalványt egy autó, amelyet azután adott a pénztáros.

Belenyúlt a meghajtóba, mentem a pénztáros - ezek a közepén a hajtás (felszerelt konténer - tette belsejében a váróteremben saját készpénz jegyet kell útlevél, valamint a gyermek születési anyakönyvi kivonatát és az autó kiállított bizonylatot a bejáratnál, hogy a meghajtót, és egy igazolást a járműnyilvántartás) . Ott azt mondták, hogy amíg az átkelés nem nyitott, és az eladó nem végzik el a jegyeket, amint a komp közlekedés - jöjjön, díszíteni! Reggel 9-ig várnom kellett!
Reggel, a gépkocsivezetők mozgása a pénztárgépekbe megkezdődik, de nem zsúfolt és várakozás nélkül, tovább néztek félig alvó állapotban, és kijutok a bummerbe - hideg és a szél. Aztán elkezdenek kijutni egy soron az autókra, én a pénztárosnak, nem volt ideje jegyek kiadására, már arra törekedtek, hogy elhagyják a sorokat, és nem tartják hátulról az autót. Felugrott egyik oldalról a másikra, belépett a jegyirodaba a jegyekért és vissza.
A felnőtt jegy ára 162 rubel. és az autó a hosszúságtól függően 1688 rubelünk.
Miután elhagytuk az utat, a kikötő irányába haladtunk 5,5 km-re a kereszteződésig, és tovább a jel mellett, azt szeretném megjegyezni, hogy az "50" sebességhatár a köreten át! Természetesen többet vezettem, de sokan elérték, mindez hiába volt)))!
A kikötői terület bejáratánál a gát - a mozgáskorlátozást a második kocsira érkezéskor szabályozza, és a jegyet a számmal veszi át.
Ezután mozgassa a sorban a tengeri kikötő a jobb oldalon a második hajtás segítségével a biztonsági ellenőrzőpont - szemrevételezéssel a csomagtér és az utastér, megkérdeztük pár zacskó, hogy a szalagot, majd bejutni a meghajtóba, és várjon, amíg a komp, meg kellett várni 2,5 óra rakodás.

útvonalon keresztül a második hajó a komp

kilátás a második hajóról a kompról