Tribün - egyéb 2

Az utolsó meccs a Barca-Rubin volt. Csak néhány nap telt el, de az az érzés, hogy egy év telt el. A szebb, a földrengés után, a nemzeti kérdés, a meccsek kudarca, a nácik a Kremlben és más szar, csak nézni a futballt. Csak futball. Abban az esetben, ha a büntetés a 92. percben meglehetősen furcsa, nem kérdőjelezi meg, hogy mennyit fizetett a bíró. Mégis, a rossz országot hívták Hondurasnak, és nem úgy döntöttek, hogy megtartják a világbajnokságot. Nos, rendben

De a mérkőzés sikeres volt.

Chelsea az elmúlt hat játékban mindössze 5 pontot. Nagyon messze van a "bajnok menetrendjétől". Azonban nincs érthető válasz, mi volt az oka a csapat ilyen unalmas eredményeinek (volt egy vereség a Marcel a Bajnokok Ligájában) nem hallották. A Tottenham ellenben nagyon jó érzés. Bajnokok Ligáján az első helyet szereztem, az Anglia Bajnokság vezető csoportjában tartom, és a csapat játékát több mint kellemes

Tehát ma Spurset csodálni lehetett.

A házigazdák kezdettől fogva az ötödik sebességet és minden lehetséges módot kerestek a Cech kapu megközelítésére. Bail és Lennon lecsúszott a lábaikra, Modrić a közepén tervezett, Dafo és Pavlyuchenko előtt, váratlan esélyt, hibát, sztrájkolást vártak. Chelsea az első percekben két távoli és pontatlan ütés Essen és egy nagyon pontatlan csapást Ivanovich Ivanovich a büntetést. Nem volt elég lelkesedés a támadások befejezésében. Anelka és Kalu nagyon keményen próbálták felhozni valamit, de minden akciójukat nehézségek nélkül olvasták a védők. A kék támadás éppúgy édes volt, mint egy alacsony sótartalmú leves.

És a védekező, ahogy kiderült, a vendégek nem bűntelenek. Tottenham szinte minden támadása véget ért. Hagyja, hogy pontatlan, egy kényelmetlen helyzetből, felkészületlen, de csapás. Bale, olyan ritka pillanatokban, amikor nem tudta megverni a védőket, átadta a labdát Lennonnak vagy Hattonnak. Ezt követi egy lombkorona vagy egy átszállás a Modrica központjába. Mindez sokkal szórakoztatóbbnak tűnt, mint a Chelsea kísérletei. Nem csoda, hogy Pavlyuchenko gólt szerzett. Hadd jöjjön ki a Dafoe-ból, amikor átvette a labdát, de Róma egyetlen védekezőben menekült három védőből, köztük Terryből és punchból. 1: 0.

Hiányzó, Chelsea megpróbált mérgesnek lenni. Terry felidézte, ki az összes idők és nemzetek legnagyobb védője, tökéletesen kiválasztotta a labdát Dafoe-ból, és úgy futott, mint egy kapitány a "Hurrá" kiáltásával. Gyönyörű volt, de nem volt.

És idejön az idő, beszélj a személyiségnek a történelemben betöltött szerepéről.

Másodszor a kompozícióban a Chelsea jött Drogba.

Az elefántcsont viselkedése idegességet hozott a seregek soraiba. És most a kifogástalan Palacios a saját kapujának keresztlécén ver. Hatton téved. Drogba lõtt. A Chelsea nem volt elég játékos, aki semmit sem tud létrehozni. És a Drogba által elért gólszerzés csak a semmiből volt.

Paz Cech az egész mezőn keresztül, Drogba összeszorítja Dawsonot és elefánt erejével kényelmetlen helyzetbe verte Gomezt. Gomez esik, a labda nem tud tartani, és a héj ugrik a kapun. 1: 1.

Lampard kijön. A Chelsea összetétele szinte optimális. És még mindig van idő, hogy egy nagyon fontos vendég győzelmet szerezzen. 86. percben Cech és Drogba megpróbálják megismételni a középpontot egy hosszú passztal, de a játékvezető a büntetést az előrehaladástól megszabja. De az esély mégis megjelenik. Drogba büntetést ér el. Nem, Gomez kiütötte Ramirezt, de mi az átadás az áldozathoz a hősünk! Nem lenne ez a passz, nincs büntetés. 92 perc, és minden a Drogba lábánál. Didier sikertelenül sújtott. De akkor hős, ezért az eredménytől függ. És pozitív vagy negatív, a második kérdés.

A meccs vége 1: 1. Chelsea ismét nem tudott nyerni. És a meccs előtt a Manchester United és az Arsenal.