60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

Menj az erdőben hüvelyk, hó és x * e ses
Thumbelina szerint: "Én vagyok a legkisebb a Földön."
Snow White azt mondja: "Én vagyok a legszebb a Földön."
Huesos azt mondja: "Kiemeltem a legtöbbet az x-ből".








Általában elmennek, és elmegyek az Igazság házába.
Apró könnyek futottak, és azt mondta, „- B ling fenébe, nem vagyok a legkisebb kis változás fiú spalchik ..”
Snow is elfogy a könnyek, és felkiáltott: „- Che pm, nem én vagyok a legszebb Krasevee én Csipkerózsika ..”
Kiderül a gonosz x * e sos és azt mondja: "- Szuka, ki az EUGENEUS?"

A kecskefejű fing, Fartosnya, elfelejtette az apját. Ez egy másik száj.
Sok olyan helyet is ismerek, ahol óránként 1500 rubelre fújták a pénzét.

Ezek a fickók nem hazafiak :) Nyertem egy Ptriot yabuchy homoszexuálisok Evgius írja a fajta jó srch- Van egy válasz szemétládák - mint normalnogo- nyelv povrnotsya tia anyád, és azt kell dochk- ezt a csúnya szemétládák oldalon Mitla azt mondom, hogy egy csomó sytov ahol ezt a szart egy mocskos seprű vezeti

Nem füge nem hazafi :)

BAYANI-EVIL Egyiptomba repülnek - a jelenlegi lánya a Lafa 35-et repítette)))))

az airbnb-en bérelhető házat kellő mennyiségű pénzért

Ideje van a látogatásra, és nincs. Az ősz csak Vietnámban van, az esőzések és a tájfunok szezonja. És a tél remek alkalom.

Nem mentem tovább, mint Kazahsztán külföldön

A barátom ősszel utazott, gyerekekkel, túlélte a hurrikánt, nem tudom, hogy még repülni fog.

Zhenya, a vietnámira van szükség, sokkal kevesebb, mint tíz nap. Foglaláskor stb. az árak pusztítóak. De azt mondják, hogy sokkal könnyebb. Ki ment, mondja meg.
A tanker, az éveivel.

És a gyalogosokat jó egészségre késztetik, ugye?

Vietnam nem fogadta el a nemzetközi közúti közlekedési egyezményt - abban az időben háborúban voltak az Egyesült Államokkal, de ez nem volt így.
Ezért nagyon óvatosan kell vezetni az autót nagyon és az út közepén. teljesen jogszerűen találkozhat a moped szalagjához. És el kell érni, hogy jobbra van szüksége, tk. az autó előtt megy az út közepéig.

Van egy ilyen varázslatos megoldás a mozgás betegségre - dráma. Elnyomja a dolgokat, és általánosan nyugtató hatással van - röviden, megszáradja az egész járatot vele. Próbálja ki. Nos, próbáld legyőzni magát a kezdetektől fogva, képzeld el például, hogy öt órán belül már a tengeren leszel

Mindenkinek mindenkinek holnapig

Nos, már meghatároztam)))

Igen, itt hagytam egy-egy három patront, hogy töltse ki, és mindent, belefulladok a bárba, vagyis otthon akartam mondani

Sürgős harapás, de szédül a széken

Attól tartok, és ez az.

Igen, nem aludtam egy kicsit, és nem ettem

de mit félek a repülőgépekről?

Lehet, hogy a sör nem friss?

60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

A második világháború kitörésével az amerikai parancs arra a következtetésre jutott, hogy a hadseregnek nagyon szüksége van egy hatékony és elegendően kompakt fegyveres fegyverre. Az 1930-as években számos, a fegyveres fegyveres fegyveres gránátot használtak az amerikai hadsereg, melyet különleges csatolmányok felhasználásával szabadítottak fel. A legerősebb közülük az M10 halmozott gránát volt, amely azonban sok kritikát okozott. A lőfegyverek nagy mérete és súlya (1,6 kg) erős pattogást eredményezett, ami hátrányosan befolyásolta a lövészt és a fegyvert. Az M9 és M9A1 gránát csökkent modellje az amerikai hadsereg főpuskapánája lett a második világháború idején.






60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása


Ugyanebben az évben az Egyesült Államokban megtörtént a fegyverek elleni fegyverek kifejlesztése, amely egy lanyha elv alapján készült. Negatívan, a munka eredményét nagy mennyiségű robbanó töltet befolyásolta a lőszerekben, ami nem tette lehetővé a valóban erős tartályellenes fegyverek létrehozását. A sikert köszönhetően a döntést ezredes Leslie A. Skinner hadnagy Edward G. Uhl kombinálni robbanófej M10 gránát és rakéta motor, ami a „2,36-es rakétavető”, amely ment be a történelembe, mint „Bazooka”.
Ez a név szinte háztartási névvé vált, mert egy időben szokás volt minden kézi tartálykonténer-gránátvetőt felvenni. A kaliber választása - 60 mm (2.36 ") közvetlenül az M10 gránáttal volt összekötve, pontosabban a harci egység átmérőjével.
1942-ben az amerikai hadsereg elfogadta az M1 "Bazuka" puskát. A "Bazooka" termelést gyorsított ütemben hajtotta végre, mivel az afrikai kampány elején kellett bejutnia a csapatokba.
A működés elve hivatkozunk dinamoreaktivny karok és a berendezés nyitott mindkét oldalán sima falú acél cső hossza 137 cm. Elektrovosplamenitelnogo eszköz biztonsági doboz egy érintkező rudat irányzékokat és a stop váll. A gránátvető súlya 8 kg volt. A hátsó végén a cső volt fix gyűrű elősegíti a bevezetést a gránátot a furatot és a front-end volt ernyő védi kezét a fellépés forró gázok rakétahajtómű gránátok. Elektrovosplamenitelnoe eszköz arra szolgál, hogy a jet gyújtási felelős gránátok állt két szárazelem, jelzőlámpa és elektromos kontaktus kontaktor (ravaszt). Száraz elemek és figyelmeztető lámpa helyezkedtek el a vállablakban.
A látnivalók egy hátsó flip-flopból és egy 4 kerékből álló elülső keretből álltak függőlegesen. Mindegyik repülés egy bizonyos tartományban 100 és 300 méter (91 és 275 méter között) felel meg.
Használt az égetés rakéta-meghajtású gránát M6 volt a feje egy ballisztikus kupak, alakú töltés, a biztosítékot a kulccsal, kvibli, reaktív por töltés és a stabilizátort. A gránát hossza 550 mm, átmérője 60 mm. Az M6 tömege 1,5 kg volt, ebből 0,7 kg. számított a BB. Páncélzáras - 90 mm. homogén páncél. A motor felgyorsította a reaktív gránátot 85 ms-ra. A gránátalma olajfestékkel volt festve.

60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

60 m-es reaktív páncéltörő pisztolyok - a jó hangulat forrása

Ebben a szakaszban a legfontosabb bejegyzések