11 Dua, hogy megtalálja a szerelmét

11 Dua, hogy megtalálja a szerelmét

A szeretet a Mindenható Allah legszebb és legértékesebb ajándéka

Mindenki megtalálni egy igazlelkű személyt, akivel az életen át tart. És azok, akik már megkötözték magukat házasság révén, kölcsönös megértést és tiszteletet akarnak kapni kapcsolataikban. A szeretet a Mindenható Allah legszebb és legértékesebb ajándéka, amellyel kitölti a szívünket, és közelebb visz minket. Minden ember arra a fényre jön, hogy szeretni és valóságos szeretetet élvezhessen, hiszen anélkül, hogy tudnátok az igazi életről. Az igaz szerelem és meleg kapcsolatok, mint minden a világon, Allahtól származnak. És a du'a a hívő számára a közvetítője a Teremtője között, amelyben lehetőséget kap arra, hogy minden tőlük telhetőt kérjen. Allah azt mondja: "Hívj fel, és én válaszolok." Ezek a pálcák a Legfelsőbbek kívánsága, hogy boldog szeretetet és megértést küldjenek a kapcsolatba:







1. Allaahumma allif byaynahuma kyamya allyafta byayna Adam Havva va, va kyamya allyafta byayna Yusuf Zuleiha va, va kyamya allyafta byayna Aliyyil-murtad Fatymatiz Zahra va, va kyamya allyafta byayna Muhammadanil-Mustafa va Hadidzhatil-Kubra. Allahumma-liang gfir dzhamian, varhamna dzhamian, vanadzhzhina Mina nari dzhamian. Va Sallallahu ala Khairy halkyhi Muhammadin wa alihi adzhmain.

"Ó, Allah! Hozd össze őket a szeretet és a harmónia között, ahogy egyesültetek Ádám és Havas, Yusuf és Zuleiha, Ali és Fatim, Muhammad és Khadija szeretetében és harmóniájában. Ó, Allah! Bocsáss meg nekem, könyörülj és oltass meg minket mindent a tűzből. És Allah áldja meg legjobb szolgáját - Muhammadot és családját és leszármazottait.

"Uram, adj kellemetlenséget, szüljék a gyermekeket, hálás (férj) feleséget; feleség (férj), amely (th) hálás lesz a (z) nekem, ha kezelni vele (vele) is, és megbocsátja nekem, ha vele kapcsolatban (neki) rossz; a feleség (férjem), aki segítene nekem, ha emlékezem Allahra, és emlékeztet engem Allahra, ha elfelejtem Őt; feleség (férj), aki (ek) megvéd a távollétem és boldoggá tesz (oh) amikor mellé vagyok; feleség, akik engedelmeskednek nekem, ha rendelni neki valamit, és hogy (az első) veszem a bocsánatkérést, ha én semmit ellene (őt), felesége (férj), amely (th) nyugodj meg, ha Dühös leszek. Ó, legmagasabb és tiszteletreméltó Úr, küldj nekem ilyen feleséget (ilyen férjet). Kérlek tőlem (ő), és nem jön hozzám semmi, amíg ezt nem adja meg.

"Allahom, ez a házasság boldog és áldott. Kérjük, erősítsétek meg házasságukat és tartós szeretetet adjanak nekik. Elszedték őket a viszályoktól és pletykáktól. Meg kell erősíteni az én Istenem, ez a házasság is miképen megerősítette a házasság között, Ádám és Éva, a Mohamed prófétát és Khadija, a béke és áldás legyen vele között Ali és Fatima, legyen Allah legyen elégedett velük. Allahom, adj isteni gyermekeket, nagy jólétet és hosszú életet. Lord, küldje le nekünk a jóság ebben a világban és a világ a továbbiakban, és ments meg minket a gyötrelem. "







4. Ha valaki úgy érzi, hogy szükség van a támogató Allah és az Ő segítségével a támogató más személy, áldozza Taharat és olvassa namaz két rak'ahs, majd Dicsőség Allahnak exalt és Salavat, és végül kapcsolja Allah ezekkel a szavakkal:

„Allaahumma inni asaluka Tawfique ahl-l-vékony, minden-amala ahl yakyn-l-WA-munasahata ahl tavbah-m-WA-Azman ahlis-Sabri va-zhidda ahl lhashyah-l-WA-Talaba ahli- p-Rugby, va-taabbuda ahl-l-Vara, va-Irfan ahl-l-ILM, Hata ahafak. Allahumma Inni asaluka mahafatan tahzhuzuni am ma syyatika kunyhó Amal bi-ta tetőtér Amala astahikku Behe ​​ridaka all-Hatta unasyhaka bi-t-tavbati havfan Minka wa-Hatta uhlisa lakk-és nasyhata hubbal lakk minden Hatta ata-vakkalu Alaiku fi -n-Umur minden-Husna Zannini bika Subhan Kálik-n-nur. "

Nincs más isten, mint Allah, a Jó és a Bőséges. Allah nagyszerű, a Nagy trón Ura. Dicséret legyen Allahnak, a világ Urainak! Kérlek tőlem, hogy kegyelmével olyan tulajdonságokkal járjon nekem, amelyek eltávolítják a bűnöket, mindent felkértek, a bűnöktől való felszabadítást. Ne bocsáss meg egyetlen bűnet, amelyet nem bocsátott meg neked, hanem egyetlen kárt, amelyet Ön nem kárpótol. Teljesítsd a vágyamat, amellyel meg lehet elégedve, és ami megfelel a vágyodnak, Örülködők legyetek Kegyes!

5. Ez összefügg, hogy egy nap, amikor hallotta, hogy egy ember azt mondja: „Allahumma, la QW al-Hamdi la ilaha Illa Anta Wahda QW-la la-BALL EP al-mannán, Badi'a-vissza- samavati wa-l-Arda, az al-Jalali wa-l-borjak! „a próféta (béke legyen vele) azt mondta:” Te fordult Allah kérve nagy név, tudom azt, hogy amikor a címzettje az imádságban , ezt a nevet hívja fel, válaszol, és amikor megkérik, így hívja Őt, megadja a kérelmezőnek azt, amit megkérdezett. "

„Ó, Allah, hála Néked, nincs isten, csak Te egyedül, hogy nincs társa, a Könyörületes, a menny és a föld, a tulajdonos a nagyság és a nagylelkűség!”

6. A Próféta (béke legyen vele) azt mondta: „Aki nem volt igény a Mindenható Allah, vagy a másik személy, hadd mossa alaposan, majd dvuhrakaatny ima, akkor hadd dicsérjem Allah legyen a Próféta (béke legyen vele), és így szól:

„La illa ilyaha llahul halimul Karim, Subhan Allaah Rabbi„Arshile Azim. Alhamdu lillyahi rabbil 'alyamina wa asalyuka mudzhibati rahmatika wa' azaima magfiratika tengely ganimata min Kulli birrin wa ssalyamata min Kulli ismin la tada „Do zanban illa gafartahu va la hammam illa farradzhtahu va la hadzhatan Hali lyaka Ridan illa kadaytaha I Arham rrahimina" .

8. "Allaahumma innii a'uuzu bikya minals Hamma Chazan Val, Val'adzhzi kyasal Val, Val-Val-Buhlo dzhubn, dolya'id wa-wa galyabatir Dane-ridzhaal".

„Ó Mindenható, leveszem a segítségével Ön szorongástól és bánat, honnan erőtlenség és a lustaság, honnan fösvénység és a gyávaság, a adósságteher és az emberi elnyomás.”

9. „Allaahumma innakya takdir wa Laa akdir ta'lyam wa wa wa la a'lyam ante„Halles-yamul-guyuyub, F John ra'ayta Anna (a név egy lány, vagy egy srác) hayrun PHY Leah di - SRI wa wa Dunya-ya aahyratii fakdurhaa hogy wa Intézet kyayanet gayruhaa Hairan Leah minhaa PHY Deen wa wa Dunya-én aahyratii fakdurhaa Leah. "

"Ó, Allah! Minden a te hatalmadban, nem tudok semmit tenni. Mindannyian tudjátok, de nem. Tudod mindent, ami el van rejtve tőlünk. És ha úgy gondolja, hogy ez a legjobb a vallásom és jólétem megőrzésében mind ebben, mind a jövőben, akkor segíts nekem abban, hogy feleségem (férjem) lesz. És ha a másik a legjobb a vallásom és jólétem megőrzéséhez mindkét világban, akkor segíts nekem, hogy a másik feleségem legyen (férjem). "

10. Dua a nők számára:

"Ó, Allah, díszítsen engem a férjem szemében, szeress engem a szívében, szeress engem egyedül feleségemnek. Adj nekem igazak utódait. O Allah, felszólítjuk Önt, válaszoljon ránk, ahogy ígértetek. Ó, Allah, szabadíts meg engem (ragyogás) a férjem szemében. "

11. Dua férfiak számára:

„Allahummazhgalil Khurana liang fi ddunya karinau wa wa fil CABRI Munisai Galya ssirati Nuran wa fil kiyamati Shafiga. Allahumma wa Alki Biney Bajina zavzhati [feleségének neve] mahabbatan gazimatan wa mavvadatan halisatan il yavmil kiyamati káma avkada Nara atfaagu Allah Allah inna la yuhibbul mufsidin”.

"Ó, Allah, készíts nekünk a Koránt az érvelés ebben a világban, és a sírban a válaszadó, a Sirat híd fény (Noor), és az ítélet napján az intercessor. Ó, Allah, erõsíts és hatalmas, kölcsönös és tiszta szeretetet hozzanak el velem és feleségemmel (a feleség nevével) az Ítélet Napjáig. Erősítsd meg ezt a szeretetet is, ahogy a Mindenható Allah meggyógyítja ﷻ tüzet egy kihalt helyen. "

Ossza meg barátaival:




Kapcsolódó cikkek