12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Az ajakbalzsam mindenféle színeket és ízeket tartalmaz. Néhány közülük teljesen színtelen, néhányuk fényes, és némelyiknek kellemes illata van, de van egy dolog. mindegyiknek közös jellemzői vannak: mindegyik az ajakbalzsam fajta. Ez az a dolog, amit a szupermarketben vagy a gyógyszertárban lévő pénztárnál találsz, és azt mondhatod magadnak: "Igen, szükségem lehet rá. Miért ne? ", És akkor veszel egy-két, és a végén van egy teljes arzenál az ajakbalzsamok közül választhat. De hogyan lehet valaki ilyen sok csövet használni?

Itt van 12 módja annak, hogy alternatívaként használd ezt a praktikus terméket, amely segít a házban, és szabadítson fel helyet a vegyész polcán

1. Kis hólyagok

Ezekben az új cipőben jól érezzük magunkat a boltban, de most, hogy több órára viseltük őket, elkezdenek dörzsölni, és hólyagokat formálnak a lábadon. Annak megakadályozására vagy a kényelmetlenség csökkentésére, amint a buborékfólia megjelenik, alkalmazhatja az ajakbalzsamot azokon a helyeken, ahol a cipők dörzsölnek. Köszönöm a lábadat!

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Ha nem tudja eltávolítani a gyűrűt az ujjából, akkor dörzsölje meg a gyűrű felett és alatt a balzsam helyét. Most nyomja le a gyűrűt, és próbálja meg eltávolítani körkörös mozdulattal. Ez működnie kell!

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Most jöttél a házba a hidegből, és most más problémával kell foglalkoznod. Miután törölte az orrát, az alatta lévő bőr száraz lesz és pelyhek. Ha ez megtörténik, alkalmazhat egy ajakbalzsamot, amely jobb védelmet nyújt, mint a legtöbb bőrápoló. Valójában használhatsz ajakbalzsamot bármilyen száraz bőrre, például könyökökre, kecskefélékre, lábakra stb.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Kicsi vágásokat és sebeket kenhetsz ajakbalzsamossal. Ez nem helyettesíti a kötést, de ez segít a vágás tisztán tartásában. Száján is használhatja, ha száraz és repedt.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Ha nincs otthon cipőpolírozó, akkor használhatja az ajakbalzsamot az azonos hatás eléréséhez. Lágyíthatja a bőrt, fényes és látszólag újszerűvé válik. De ha a cipőjét használja, akkor ne használja ezt a csövet az ajkakra vagy a bőrére.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Néha a cipőfűzőinket egy nem megfelelő pillanatban megszabadítják. Megoldhatja ezt a problémát egy ajakbalzsam alkalmazásával, majd a csomót közvetlenül a kötőszalagok összeragasztása után, majd szorosan húzza meg, amennyire csak lehetséges.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Tedd a villamosított haj is segít az ajakbalzsam. Terítse őket a keze tenyereire, és ecsetje át a hajadon. Csak vigyázzon, nehogy túlzásba vegyen, és akkor a hajad zsíros lesz. Használhatja az ajakbalzsamot a szemöldökét is. Ehhez közvetlenül alkalmazható a csőből.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

8. A fakulás véget ér

Ha a haja nagyon száraz, akkor nagyon fontos, hogy gyorsan cselekedjen, mielőtt megkapod a kettőspontokat. Ennek megakadályozása érdekében használjon ajakbalzsamot a tenyére, és masszírozza a hajának végét. De még egyszer, vigyázzon, hogy ne használjon túl sokat, különben a hajad szőrös lesz.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Ha problémái vannak a cipzárral, törölje az ajakbalzsamot tetejére és aljára, és húzza felfelé és lefelé. Néhány felhúzás elég ahhoz, hogy lazítsa meg a cipzárt és a kutya könnyedén elcsúszik rajta.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

A legtöbb nőnek ez a problémája van egy ideig, miután nem viselt hosszú fülbevalót. A fülcimkában lévő lyukat filmmel szorítja meg, ezért nagyon nehéz a sergi öltöztetése. A kényelmetlenség és az esetleges fertőzések elkerülése érdekében dörzsöljen egy kis ajakbalzsamot a fülcimén, és tegye be a fülbevalóját. Ez mindent könnyebbé és fájdalmassá tehet.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

11. Távolítsa el a felesleges szempillaspirált

A szempillák szempillákra történő használata során előfordul, hogy a szem körül a bőrre kerül. Hogy megszabaduljon tőle, csak dörzsölje az ajakbalzsamot egy vattapálcával a bőrbe. A balzsam kenése meggyengíti és meggyújtja azt, hogy enyhén blotting után szivacs segítségével törölje le mindent.

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

12. Az árnyék alapja

Annak érdekében, hogy javítsa a színt és tartsa szemhéjfestékét, alkalmazhatja az ajakbalzsamot a szemhéjakhoz, mint alapot, mielőtt árnyékot alkalmazna. Már nincs szükség drága termékekre, amelyeket a szemhéjfolt alapjaként értékesítenek!

12 módja az ajakbalzsam használatának, amit soha nem gondoltam

Amint látja, ezek az egyszerű kis csövek az ajakbalzsamokkal sokat segíthetnek minden helyzetben. És most, ha sok alkalmazási lehetőséget ismer. akkor nyugodtan megragad néhányat a boltban legközelebb a jegyiroda közelében!

Kapcsolódó cikkek