Koronázott szám

HOME KEZELÉS

Az ifjúság főszereplője 17 éves Ilya Kovalchuk volt. de nem arra volt szánva, hogy ő és társai elérhessék az otthoni MCHM érméit. Az utolsó mérkőzés az előzetes kerek az oroszok elvesztették a finnek a pontszám 1: 3, átengedte őket az első helyen a csoportban, és voltak riválisai negyed fogú svédek.

A negyeddöntőben Peter Vorobyov csapata összegezte a fegyelmező problémákat - az oroszok két döntő célt szereztek a felesleges törlések után. Közvetlenül a meccs után, amely a bajnokságok edényei nélkül érkeztek, a kormányos úgynevezett "ellenőrizhetetlen" csapata.

Hat évvel később az oroszok visszafizetik a svédeket ugyanabban az érmeben. Ezúttal az MCM már a "Tre Krunur" szülőföldjén zajlott le - Leksand és Mura. A Kanadában és az Egyesült Államokban elvesztett házigazdák legyőzték a Csehország negyeddöntőjét, de az elődöntőben Cherepanov és a társaság vereséget szenvedett. Az oroszoknak ez a siker az ötödik egymást követő győzelem volt a versenyen. Az első és utolsó vereség, amelyet a koppenhágai végső meccsen szenvedtek el.

HOGY A BOBROVSKI MENTES, DE NEM SPAS

Egy évvel később a riválisok ismét találkoztak az elődöntőben, és most már a kedvenceik rangsorában már svédek voltak. Egy csapatból egy csapatot nyertek, és abban a pillanatban átmentek a negyeddöntőben. Oroszok az első játék a rájátszás is, nem olyan nehéz: a csehek verték 4: 1, de időt és energiát tölteni még volt. Amellett, hogy egy elfoglaltsága, kegyetlen tréfát a csapatjáték és Filatov cél felénél a második időszakban. Ezt követően a nemzeti csapat a védelemre összpontosított, abban a reményben, hogy Bobrovszkij segíteni fog. A leendő tulajdonos „Vezina” valóban volt egy kiváló játék, egy csomó ment, de a hosszabbításban még elakadt, és nem fogadott Baklund lövés zéró szöget.

A konzolációs döntőben az oroszok verték az amerikaiakat 4: 2-re, és a svédeket az aranyért vívott kanadai csatában.

Ez a mérkőzés Valery Bragin ifjúságának vállalati jellegének egyik első megnyilvánulása volt. Az előzetes szakaszban az oroszok a svédek 0: 2 és közben az elődöntőben vezetett tükörszámlát, de a végén, nem csak elvesztette az előnye, hanem kiderült, hogy abban a helyzetben, a bosszú három perc múlva a sziréna. A függöny? Nem volt ott! 88 másodperccel a vége előtt a rendes játékidő és a cég kalinini közös erőfeszítéseket tolta a korongot a hálóba, és kiegyenlítettek. És egy lövöldözős sorozatban ragyogóan játszott Shikin: a kapusunk nem hagyta el a három lövést sem.

A következő MCHM-ben az oroszok ismét kétszer találkoztak a svédekkel, és újra elkezdték a vereséget az előzetes körben. Sajnos, nem lehetett bosszút állni a döntőben. Kuznetsov és a cég csak akkor lépett hatályba, amikor Rakell majdnem megbénította a kapust, Makarovot. Fiatalaink több gyilkos pillanatot hoztak létre, de Zemcsenko és Gusev hiányzott. És túlórában mindent úgy döntött, hogy Zibanejad célja.

Otthon, fiatalságunk találkozik a svédekkel, ugyanúgy ellenjavallt, mint a felnőtt csapat a finnekkel. Az Ufa MCM oroszok csaptak össze a „Tre Kronor” az elődöntőben és a tizedik percre elvesztette két gólt. Erős lövés Mironov és Grigorenko befejező mozog segítettek szintre a pontszám, és néhány másodperccel a vége előtt túlórát Yakupov szinte létrehozott egy célt-egy remekmű, de miután elment a védelem, nem tudta legyőzni a kapus Lundstrem. A svéd kapus lett egy botrány és egy lövöldözős sorozat. Minden lövést visszavetett, de Vasilevszkij nem küzd Kohlbergel. Ennek eredményeként az oroszok ment harcolni a bronzérmet a kanadaiak, és sikerült, hogy megragad egy érem a túlóra.

Következő MCM tartott Svédországban és az oroszok is nagy esélye, hogy gyorsan megbosszulja a „Tre Kronor”, ​​de nem sikerült sem az előzetes kerek vagy az elődöntőbe. Mindkét mérkőzésen Valerij Bragin csapata elvesztette a minimumot. A csoportban az ifjúsági csapat elvesztette a svédek 2: 3-at és a rájátszásban - 1: 2. Miután a kapu Zhafyarov oroszok voltak talán a legélénkebb szegmensben a játék a verseny, és létrehozott legalább három igazi pillanat, befejező a mérkőzés a „hat négy” méret, de még a pontszám, és nem tudott.

A kiesés keserűsége az elődöntőben felgyorsította a győzelmet Kanadában a bronz meccsen.