7 Az üzleti siker szabályai és elvei

7 Az üzleti siker szabályai és elvei
Hello mindenkinek! Én általában szereplő fiktív és kitalált esetek sok munka az új év előtt felhalmozott, és azt akarom, hogy minden közel van, ez nem jó, hogy hagyja valamit befejezetlen;) Nagyon hiányoztál, mert hosszú ideig nem olyan blogot semmi időhiány és azért, mert nem volt informatív post, mert ő írta, amit az olvasók akarnak tudni.

Nos, rendben van, mint általában, hosszú bevezetésem van.) Ma úgy döntöttem, hogy megírtam egy cikket azokról az elvekről, amelyek mindig segítettek nekem, és azokról az elvekről, amelyeket önmagadban mindenkiben kifejleszthet. És úgy döntöttem, hogy ezt írom. 10 levelet kaptam ugyanazon a kéréssel kapcsolatban: "Hogyan kereshetek, tanítsanak meg pénzt"! Úgy vélem, ezek a kérelmek kicsit hülyék, és nem helyes. Keress senki sem tanítani, tudod tanulni, és tanítani csak az anya életét és a munka magadon!

Mindenki hozzászokott ahhoz, hogy valódi módon éljen, és mindegyik elveket, stratégiákat fejleszti, és így tovább, és én nem különböznek tőled! Csak néhány más elvet választottam, és megmondom nekik. Magam magamnak "szivacs", nagy szivacs)) folyamatosan tanulok valamit másoktól, könyvektől és saját tapasztalatomatól (ez a legjobb tanár). És milyen érdekes tulajdonságokkal és elvekkel próbálom elfogadni és megvalósítani tevékenységemet, és az alábbiakban felsorolom a legfontosabbakat, amelyek segítenek nekem és segítenek neked mindent!

Az én elveim és szabályaim

1. "50% -os siker az üzleti életben, és minden valószínűség szerint pszichológia!"

Egy csodálatos mondat, amit egy kicsit parafrázoltam, de a lényeg ugyanaz. Ezt a mondatot nekem adta az egykori vezetőm (név nélkül), egy sikeres üzletember nagy üzletekkel és messze egyedül, a barátom apja, általában egy nagyon jó és tisztelt személy. Speciálisan vele kezdtem, mert ennek megértésével meg fogod érteni mindazt, amit alább leírok. Ennek lényege, hogy ha pszichológiailag kész vagy bármire, vagy tartod ezt a pszichológiai készséget az egész idő alatt, akkor biztosan elérni a célokat. Ha pszichológiailag erős vagy, soha nem hagyja abba, amit elkezdett az első kudarc miatt, akkor megszakadt, és még mindig felkelsz és továbbhaladsz, akkor mindent elérsz ebben az életben! Sok példa erre a szabályra, de hozzászoktam ahhoz, hogy minden szabályt magamhoz igazítsam, és azt tanácsolom, hogy tegye meg!

2. "A tapasztalat a legjobb tanár!"

Ezzel nem lehet vitatkozni. Csak a saját tapasztalatánál érzed sokat és 100% -ot érez. Ne féljen kipróbálni ... próbálkozzon, hibázzon, és próbálja újra!

3. "A legrosszabb ellenség a magamé vagyok!"

Ez az elv bennem sokáig, de ő fogalmazott szó csoport GROTTO (a barátaim, ők tanult együtt ugyanabban az iskolában. Jól fiúk, tényleg megváltozott, és elment a helyes irányba, amelyre nagy tisztelettel). Az én hibáimban és sikerekben csak bűnös vagyok és senki más! Ha nem keres valakit hibáztatni, és rájönnek, hogy hibás az Ön számára, nem valaki más, akkor neked nem csak erősebb, tapasztaltabb, hanem megtanulják, hogyan kell gyorsan és egyszerűen nehézségek leküzdésére a jövőben. A fejünkben lévő összes probléma, sokkal többet tehetünk, mint te, most nem akarsz erőfeszítéseket tenni. És én mindig feldühödnek azok a kérdések, akik azt mondják, "Nauchi". Bl ... Magadra és fejedre dobd magadat, szakadj ... poo a kanapéról, és elkezdem csinálni, az élet tanítani fogja. Ez arról szól, hogyan akarok válaszolni!

4. "Soha ne mondd NO-nek azt, ami legalább egy fillért sem tud!"

Csináltam egy közvetítést, és végezze el a különböző munkahelyek több mint 2 éve, és ha nem ezt az elvet, azt is evett instant tésztát enni kekszet vagy hagyta magát átlépni az egyik legfontosabb számomra, az elvek a „Ne kérjen pénzt a szülők, barátok, kölcsön, hitel nos, stb. ", mert már 16 évig makacsultam, hogy pénzt kérjenek a szüleimetől.

Ez megtanította, hogy keresletet szerezzek és tanulmányozhassak. Miután háromszor megközelítettem a site fejlesztésével, nem adtam meg a parancsot a másiknak 2-3 ezer rubelet keresni, és elkezdtem gondolkodni arról, hogyan kell csinálni magam, így a weboldal fejlesztésű stúdiójuk megjelent. Hasonlóképpen megjelentek az első webhelyeim is, mert kezdtem látni, hogy milyen érdekek vannak és tartalmakat hoznak létre ezeken a témákon. Nagyon egyszerű! Még mindig nem térhetek el ettől az elvtől, csak az ügyletek ambiciózusabbak, és néhány üzletet végeznek nekem és partnereim, nem pedig külső kampányok által.

5. "Elkezdtem, így vége. Megértetted, hogy régóta van? Jobb, ha azonnal megtagadja, mint hogy továbbra is veszteségeket szenvedjen. "

6. "Az egyik harcos a mezőn, de a harcos nem tudja mindig legyőzni egy egész hadsereget. És itt már szükség van egy csapatra.

7. "... A fészekből a repüléshez csak egy bunkó, vagy rohantak, hogy megfeleljenek az ismeretlennek, vagy nem ..."

Ez a sor ugyanazon csoport GROT dalának. Az én elvem egyszerű: "Fogd és csináld, most vagy soha". De a dalban lévő szavak valami jobbnak hangzik. Ha csak ül és gondolkodik elindítani vagy nem indul el, akkor vagy nem csinál semmi sem fog változni, de ha elkezdi csinálni a dolgokat, meg fog változni, vagy a jobb vagy a rosszabb, de rosszabb, mint ha egyszerűen csak úgy gondolja, és bezdeystvuete lennie nem, ebben az indulásban most!

Csináld magad. Hozzáteszem, és ismételje meg, hogy ha nem ezek az elvek, vagy inkább, ha nem hallgat rájuk, most lenne egy teljesen más ember, és hogy valószínűleg lett volna a leginkább rosszabb, mint most.

Hello - vsem.Kak valami írta (újságíró vagyok) a kisvállalkozások fejlesztésének jelenlegi irányairól - sok oldalról és site-ről olvastam újra. Ön (Nikolai) nemcsak egyszerűen és könnyen elérhetővé teszi az írást, hanem a legnagyobb részvételi érzés hatását is. Azt mondják, hogy egy személy olyan emberekből áll, akiket egész életében találkozott. Köszönöm, hogy mindenki tudja, mert akkor kap egy őszinte, pozitív, vidám és gondoskodó ember, akinek a véleménye fontos lenne, hogy tartalmazza a saját YA..👆 ha minden a legjobb az összes VOZMOZHNOGO..🐬🐬🐬

7 Az üzleti siker szabályai és elvei
Schmidt Nicholas válaszolt:

Üdvözlünk! Köszönöm a kedves szavakat;) Azt is szeretném minden sikert!

Kapcsolódó cikkek