20 Visszajelzés, a jó emberek vezető duója, Samara

A "Jó emberek" duett - hihetetlen házigazdák! Anton és Sergey nem féltek vezetni a kis esküvőnket, és megígérték, hogy mindenki boldog lesz. Ők poskromnichali, mert mindenki teljesen örült! Az esküvő napján, hallottunk a vezető mondat, ami csak álom után néhány órával a nyüzsgés „, akkor jár a rendelkezésünkre, így leülni, és az összes többi fog tenni! És élvezni fogja a szabadságot! "Ez irreálisan megnyugodott és pihentette (a házasok meg fogják érteni). Az egész estén soha nem kellett aggódnunk semmi miatt, teljesen elhagytuk a szervezeti kérdéseket. Az esküvő esti része szívélyes volt, meleg hangulatban! A vezetők azonnal beállítottak minden vendég számára, közös nyelvet találtak vele. Soha nem hajtogatták a botot, és ez annak ellenére, hogy valamikor úgy éreztem, hogy az arcom megszakítja a szüntelen nevetést. Kellemes meglepetések, nagy viccek, sok kedves lírai pillanat - mindez rendkívül szerves, nagyon nagy volt a témában és nagyon magas szinten! Az esküvőnk egész számát köszönjük a vezető "Jó emberek" duójának, és persze ajánlja ezeket a hűvös fickókat!







Ha még mindig azt gondolod, ki kell tartanod az eseményedet, akkor ez egyértelműen a "jó emberek" duettje, Sergei Chekmarev és Anton Nesmelov! Az első dolog, amit mondhatok A vezetők szerették Mindenki, a nagymamáktól és a nagyapáktól, akikkel egyáltalán nem könnyű kérni, de különösen a barátainak. Az esküvőnk 07/07/17 volt, és nagyon szórakoztató volt, és egy ilyen esküvő után rájött, hogy a megfelelő választást választotta! Nagyon köszönöm! Mindenkinek tanácsot adok!

Ha azt szeretnénk, hogy nyaralását került sor a „nem tetszik mindenki másnak” formátumban, ha azt akarjuk, hogy legyen szíves a jelen és az idősebb generáció, akkor feltétlenül választhatja a duett „Jó emberek!” Anton Nesmelov és Sergey Chekmarev valódi mesterei a hajóiknak! Életünk egyik legfontosabb napja, már bízottunk ezekkel a fickókkal a férjével, és soha nem bánnánk! Az esküvőjüket vidám, őszinte és nagyon meleg légkörben tartották, köszönhetően nagyrészt a vezetőnek! Az esküvő vezetőinek kiválasztása nagyon fontos és fontos pillanat. Végül is a vendégek hangulata és kényelme függ tőlük. Mi is fontos számunkra a versenyek, én személy szerint nem szeretem részt venni benne, sőt, nem szeretem, amikor kényszerítettem, hogy kivonuljanak a helyről, hogy részt vegyenek. Ha Sergei-t és Antonot választja erről, nem kell aggódnia, minden vendégünk nyugodt és remekül érezte magát. Akik akarták, részt vettek, azok, akik nem akarták élvezni az ünnepeket, figyelték őt. A versenyek furcsaak voltak, relevánsak voltak, a közönség hiánya miatt) mindenki kedvében tetszett! És teljes bizalommal javasolhatjuk a "Jó emberek" duettet minden ünnepségen. Ne veszítse el, ha kapcsolatba lép velük!







20 Visszajelzés, a jó emberek vezető duója, Samara

Szergej és Anton, egy hatalmas ember Köszönjük tőlünk - az újoncokat, valamint az eseményen jelen lévő összes vendéget! Egy óriási egyfajta közönség hangulat gyűlt össze, egy érzékeny megközelítés szinte mindenki, és ami a legfontosabb - nincs nyomás az emberek :) személy azonnal nyugodt, érzés, és csak pihenni;) Mindent nagyon jó volt, az ünnep sikeres volt, köszönöm.

A mi esküvőnk voltak a legjobbak, a legszebbek, a leginkább, a legelterjedtebbek. Duet "jó emberek" szakmai a saját területén! Én magam dolgoztam az éttermi iparban, és tucatnyi különböző előadót láttam, és őszintén szólva a szívükről azt mondják, hogy a legjobb! Minden vendég számára megközelítést találtunk, nos, mindenki a lélekbe süllyedt! Kezdve a legfiatalabb vendégek és befejező nagymamák (ami nem is olyan könnyű a kedvére), hogy az esküvői tánc, akik soha nem egy széket, hogy nem kap fel eseményeket. Nagyon vidám, őszinte, táncos vezető. Ha választja őket, akkor nem csak az esküvőre, hanem a barátainak is választod), akkor a legjobbak vagytok. Remélem, hogy többször is találkozunk, mert nem képviselek más vezetőket a szabadságukon)

Srácok, a csapatod páratlan. A mi esküvőnk mindenkinek volt szórakoztató) A legfontosabb dolog nem volt nyáladzás és nyafogás, csak a könnyek a könnyezéstől! Csodálatos zene, méltó versenyek, tiszta hit viccek (kb mosómedve egy sátorban - esett nevetés minden.) Mindezek a dolgok hozzon létre egy csodálatos és barátságos, otthonos hangulatú ünnepség. Ezt minden vendégünk megjegyezte. Őszintén szólva, nem vettük észre, hogy az ünnep 5 órája telt el! Sergey, Anton, nagyon köszönöm))) A férjem és én nagyon elégedettek vagyunk.

Tűzfiúk! A vendégek örülnek, a létesítmény személyzete sokkban van, a fiatalok (mi) őrületben vannak! Minden a magaslat tetején volt, maga Allah kiabált: "AZ ÉLET". Gyorsan felismeri, improvizálja azonnal, nincs trivialitása, minden szikrázó, pozitív és lampovo! Köszönöm srácok szívből!

Anton, Sergey, KÖZÖS KÉRDÉS, hogy az esküvőnket tartsuk. Az este egy lélegzet alatt telt, minden könnyű és nyugodt volt. Te vagy a szakmában dolgozó szakemberek. Megtalálhatja a közös nyelvet bármely vendéggel, és hozzon létre egy ünnepi hangulatot. Vendégeink a JOY-ból! Azt mondták egy ilyen vidám esküvő még nem)))

Szeretnénk kifejezni nagy köszönetünket Szergeynek és Antonnak, hogy életünk legfontosabb eseményét tartottuk! A "jó emberek" duettét sürgősen át kell nevezni "csodálatos embereknek". Emlékeztek erre a napra, és nemcsak nekünk, hanem kedves vendégeinknek is elhagyták a pozitív érzelmek tengerét, minden a legmagasabb szinten volt! Minden vendégre figyeltünk! MEGA pozitív, vicces, energikus! Nagyon köszönöm! Szuper vagy.

20 Visszajelzés, a jó emberek vezető duója, Samara

Esküvőnk csak május 21-én volt.) A srácok képesek voltak az esküvőjüket vidám, őszinte és őszintevé tenni, és tökéletes volt számunkra. Mi és vendégeink szórakoztatták a szívünket! El sem tudom képzelni, hogyan sikerült rabul ejti, és figyelembe veszik az összes kívánságát minden vendég))) és nagyon szép volt, nagyon örülök, hogy nézd meg az összes nyilatkozatok a szeretet, az, hogy olyan légkört teremthet egyszerre. Általában az esküvőmről örökre meg tudom mondani, minden pillanatban különös volt és ünnepelni akarom! Te vagy a szakmában dolgozó szakemberek, és nagyon jó, hogy sok pillanatban meghallgattuk a tanácsát, és olyan meggyőzően sikerült meggyőzni minket

20 Visszajelzés, a jó emberek vezető duója, Samara




Kapcsolódó cikkek