35 Vélemények körülbelül száz erstmaster urechie, g

Hívás vagy látogatás során kérjük, tájékoztasson minket arról, hogy megtalálta az információkat az All Service webhelyen. Ez növeli a minőségi szolgáltatás igénybevételének esélyeit.

Javítása és karbantartása személygépkocsik és kisteherautók: a javítás a motor, kormánymű javítás (helyreállítás a kormánymű rack), fékrendszer javítás (javítás féknyergek), medálok, javítsa ki a tűzhely, cserélje ki az összes autó egységek (csere tengelykapcsolós automata váltó és sebességváltó, az időzítés, fogaskerék, indítók és generátorok, kormánykeret, üzemanyag-szivattyúk stb.)







Különféle márkájú autók, SUV-k és minibuszok javítása és karbantartása; gumiabroncs felszerelés; a légkondicionálók üzemanyagtöltése és javítása; autógyártó; tartók, turbinák, állványok helyreállítása; hegesztési munka. Mindenféle fémszerkezet. Dízel üzemanyag rendszereinek javítása, Tüzelőanyag-szivattyú javítása, időzítési váltás

Hiba történt a leírásban? Értesítés. javítani fogunk!

ErstMaster Uruchie értékelések

Állomások látogatták meg ezt egészen véletlenül, szó szerint megtörte a kapunál, az autó csak megakadt, és nem indul el, elégedett a hatékonyság megoldás. Mindent elégedett voltam.


Nagyon köszönöm! A srácok ErstMaster nagyon szerzett szombaton. A cső leesett, és a gép annyira ordított, hogy lehetetlen volt. Az SRT-t megtaláltam az interneten, és hívás nélkül megálltam. Mindent elfoglalt, de világos, hogy az érzelmeim)) nem hagyta közömbösen a mesteret, és ő adott nekem egy autószerelőt. Mivel a dobozban nincsenek helyek, mindent megtettek az utcán, hogy a cső egyáltalán ne essen le, és azt mondták, hogy álljon le a hegesztőállomáson. Ma, hétfőn, csak hegesztettem a csöveket, és elmentem. Minden rendben. Köszönöm.

Két alkalommal alkalmaztam az STO-t az elmúlt héten az övek cseréjére, majd a kerékcsapágy cseréjére. Minőségi javításokat végeztek a munkanap folyamán, amint azt ígérte. A mester maga választotta ki a szükséges pótalkatrészeket, miután korábban telefonálta és meghatározta a munkatervet. Mester - Dmitrij.
Azt javaslom.

Köszönöm, Jurij! Köszönjük visszajelzéseit és elismerését!

Címzett ezen az állomáson egy egész sor problem.Vse kijavították meglehetősen gyorsan és kachestvenno.Master felvette a olcsóbb alkatrészeket, mint az autósbolt és sehova nado.Budu kapcsolati újra.

Köszönöm a visszajelzést, nagyon szép!

Másnap látogatott el erre az intézményre, sok negatív érzelmet hagyott maga után.
A probléma a hátsó kerék féknyereg javítása volt. Először is, az oldal azt mutatja, hogy milyen költséggel jár a támogatás eltávolítása / felszerelése egy szivattyúval - a 28 b.r. Ennek eredményeképpen az elvégzett munka során az érték 54 rubel volt a munkavállaló óráinál (1,2 óra / 45 rubel / óra - 54 rubel).
A második pont a javítás és az utolsó felvonásban az elvégzett munka áll „javítás a hátsó kerék féknyereg” - Mi van ebben a helyzetben, hogy a megváltozott részleteket, hogy milyen munkát végeztünk a féknyereg és rejtély maradt. Ennek a pozíciónak a költsége szintén a munkavállaló munkaidejétől származott (2,67 óra / 45 rubel / óra munka és 120 rubel). Összehasonlítani a költségek az új kínai támogatás 130 rubel, a termelés Németország - 170 rubel. Így a javítás költsége 174 rubel. De a kérdésre: miért fékezett a pedál? - Ez az a norma, bár minden rendben volt. Ennek eredményeképpen két hátsó kereket önmagában kellett szivattyúznia, hogy leengedje a levegőt, miközben ellenőrizte - a második kereket nem szivattyúzták. A munkavégzés után - a pedál fojtás során jelentkező problémák eltűntek. By the way, javítások a benzinkút időben körülbelül egy nap. A munkavállalók és az SRT egészének kompetenciája nagy kétségeket vetett fel, ha ilyen pénzt veszel, legalábbis normálisan.
PS: Én magam nem javaslom a lábamat, és ha nincs időm arra, hogy sok pénzt keressen, akkor jobb, ha jobb lehetőségeket keres.

Ismét eljött a szolgáltatás, valamint obeschal.Na ezúttal több üzemanyagot nasosa.Roma - akkor, mint mindig, vysote.Proshel 1 óra, majd visszatért a kocsihoz vontatás, sima futást és a csendes működés dvigla, amit próbáltam egy évre vissza az úgynevezett „szakértők a VW” általában a fiúk megérdemlik a bizalmamat, és ha valami, a jövőben viszont esche.Ne tudom, hogy a többiek, de itt vagyok, amíg az összes teljesülnek.

És neked sok köszönet a visszajelzésedért és öt csillagodért.
Tisztelettel: az SRT kollektora az Uruchye ErstMaster-ben.

Úgy döntött, hogy jöjjön, mert az értékelés előtt tartva internete.S átlag alatti dobozban egy jel, de ez nonprincipal, igaz? A lényeg az, hogy hogyan kell kezelni delayut.A ott, csak a munka minősége (a probléma a USR) és az árat köszönöm dovolen.Otdelnoe lakatos római azok szakmai és mesterek - a jóvoltából a klientami.Priedu többé - igen, akár azt javasoljuk, hogy barátai - igen.

Alex, köszönöm a visszajelzésedet. A munkák leírása felismerte. Jó utak és hagyja, hogy a Golf ne szünjen! Köszönjük bizalmát!

Megyek a Mazda 6-ra. Az előző tulajdonos telepített egy másik rádiót, és az anyanyelvem ki van kapcsolva. Szerettem volna visszaadni, ahogy volt, adtam egy másik szolgáltatásnak, szétszereltem, azt mondta, hogy ez nem segít, mert vágja le a vezetékeket a csatlakozó közelében, összeszerelve. és a kijelző megállt. Visszatértek, bontottak, összegyűjtötték, azt mondták, nem ismerik az okot. Általában, és ment, amíg el nem érte az erst mestert. A TO-ba érkeztem, ugyanakkor villanyszerelővel beszéltem. A mester azt mondta, megpróbálja megérteni. Általában az autó több napig állt, amit csak kérdezett, és megtalálta az ablakot a képernyőn, helyreállította a natív rádiója munkáját, és ritka izzókat talált, hogy kiemelje az éghajlatot.

Köszönjük a visszajelzést!
Tiszteletben, az SRT ErstMaster

Vettem a kuplungot. Másnap felvette a kocsit, minden működik, minden rendben van.
A jövőben be fogok hívni. Köszönöm.

Először volt a múltjukban
Szombat az Audi A4-ben, látta, hogy a kopogás a felfüggesztés. Szerettem mindent, kulturálisan és megfontoltan. De a kopogás oka még nem található (nem található a harmadik STR-ben). Általában az SRT okos. Az ára is normális a város számára.

Véletlenül kaptam ezt az SRT-t, csak az történt, hogy az autó szó szerint a jelzőtáblájuk alatt szétesett.
Nem sikerült gyorsan megoldani ezt a hibát, el kellett hagynom az autót.
Nagyon meglepte az STO menedzsmentjének javaslatait a metróhoz.
Ennek eredményeképpen pár nap alatt elvitte az autót, a probléma a villanyszerelőben történt, külön köszönet Artemiy villanyszerelőnek a minőségi munkához.






Ennek eredményeképpen a kiszolgálás és az ügyfél iránti hozzáállás kellemes volt, minden szinten volt, és a varázslók pontosan elmagyarázták mindent, és megmutatták, és a villanyszerelő örült. Mindenkivel elégedett vagyok. Kár, hogy távol az otthontól, de a villanyszerelők kérésére éppen csak nekik szól.

Egy barátjának tudomására fordult ez az autószolgálat a karbantartás átadásához (olajcsere, minden szűrő, fékfolyadék és fagyálló). Kezdetben jelentéktelen kétségek merültek fel ezeknek a műveknek a minőségéről, hiszen előtte mindig csak egy speciális BMW-szolgáltatással foglalkozott. Alatt TO szerelő észrevette a szivárgás a portok mellett a kormánykerék közelében a sín, ami elvezethet a közeljövőben komolyabb károkat. Eddig a folyamatban lévő tevékenységek fenntartásának autóm, alkalmazottja a SRT előzetes megállapodás az ára nekem hozott egy új javítás dobozon ordít szerelvény bilincsekkel és a probléma hamar megoldódott. Minden kopleks TO is késedelem nélkül elvégezni, és a villanyszerelő segítségével speciális szoftver eszközök esett, majd a szünetekben, és még felhívta a figyelmet arra a tényre, hogy már van egy hiba a blokk tervezett csere az osztómű olaj és javasolta, hogy alkalmazni kell a mester állomás a az olaj felváltására vonatkozó előzetes feljegyzés. Általánosságban elmondható, hogy az autós szolgáltatás látogatásából származó benyomások pozitívak voltak. A jövőben hívunk!

Szergej, köszönöm! Továbbra is magas szinten tartjuk!

Nagyon tetszett nekem.
A kocsi nem reagált a gázpedálra. Lehetetlen volt vezetni. Miután elolvastad a szolgáltatással kapcsolatos véleményeket, rájöttem, és nem tévedt. Az autómhoz egy villanyszerelőt küldtek, hogy csatlakozzanak hozzá egy számítógéphez. A diagnózis során azt javasolta, hogy a stop jelérzékelő (béka) helyettesítésével kezdjem, feltételezve, hogy további hibaelhárításra kerül, ha nem tűnik el. Kétségesnek tűnt, de egyetértettem. Az érzékelőt megrendelték, megváltoztatták, és a probléma eltűnt.
Köszönöm az STO-t és egy külön autoelectrical artemia-t.

Nagyon jó SRT, szép és jó munkások. Az ékszíjat a görgőkkel megváltoztattam, minden gyorsan megtettem, reggel elhagytam az autót. ebéd után, az árak nagyon demokratikusak, mindig ott leszek!

Megváltoztattam a támaszt, a párnákat és a lemezeket. Vladimir vezető szakszerűen felvette a részeket. és a mester minőségi munkát végzett, nagy köszönet a teljes személyzetnek az udvarias és magas színvonalú kiszolgálásért és a megfelelő árakért.
A vizsgálat befejeződött, a gép télre kész.

A 12 éves vezetés az autó látogatott különböző SRT, amely például kellett foglalkozni egy borzalmas hozzáállás. túlzottan felesleges munkát és az állítólag nem dolgozó pótalkatrészek cseréjét, amelyek tökéletesen működtek, csak az embereknek kellett több pénzt elszánniuk ISST ErstMaster
akkor az egyetlen kivétel az, hogy a személyzet barátságos és kényelmes, nagyon meggyőző és hozzáértő. És ami nagyon fontos - ebben a központban speciális, kiváló minőségű berendezések vannak. Nagyon szeretem a légkört ebben a szolgáltatásban, a vállalkozás átgondolt megközelítését, az őszinte vágyat, hogy segítsek. Utolsó alkalommal kérte a probléma letiltani az ABS-vaklárma volt (miután a kerekek egy alapos tisztítás érzékelő leállt)), hogy ellenőrizze minden a számítógép, meg akart szerencsét az úton, a pénz nem veszik, megyek semmi, hogy érintett, többek közt volna az „új érzékelők,” és érintették a padlót felfüggesztés ((Köszönöm, hogy a megtakarítás én időt, pénzt és idegeket! kívánok jólét és minden jót!

A gép elkezdett elveszíteni a teljesítményt a gyorsításban. Eljött a fiúkhoz, a diagnózis problémát jelzett a turbina geometriájával, a srácok a turbina eltávolítása előtt megtisztították az EGG szelepet, tesztelték az autót, az autó jobbra kezdett. Miután megtisztították a turbinát, a probléma teljesen eltűnt. Arra számítottam, hogy kiszabadulok, de kiderült, hogy nagyon költségvetési. Ajánlom! És a személyzet barátságos!

Szeretnék köszönetet mondani ennek az SRT-nek a mestereiért a minőségi munka érdekében! Ismételten különféle problémákkal foglalkozott, és a munkát mindig a legmagasabb szinten végezték! Köszönöm srácok! Ön buja! Külön köszönet illeti az igazgatók figyelmét és aggodalmát!)

A kocsiban az elektromos kézifék megállt, az SRT-be vezettek, a munka során kiderült, hogy egy kábelt levágtak. Azt is megállapították, hogy a hátsó féknyeregek merőlegesek, talán ez volt a szakadék oka. Ennek eredményeképpen mindkét hátsó féknyerőt fejlesztettük ki. Elégedett voltam a munkával, szerettem mindent, kulturális és udvarias szolgálatot, a kocsi biztosan megkezdte a munkát, tényleg volt különbség, srácok köszönöm a munkát. Legközelebb csak az ErstMasterben.

Megálltam a Toyota jelzésében, diagnózist készítettem, kiderült, hogy a kormánykerék farka szakadt, az új nagyon drága volt, nem találtam, mentem az összes szétszerelést. Ebben a helyzetben a srácok felajánlották, hogy megpróbálják helyreállítani az enyémet, vagy szélsőséges esetben a gombot külön-külön elhelyezni. Nagyon örült, amikor megtudtam, hogy a vonat sikeresen megjavult. Most már nem csak jelem van, hanem egy légzsák is. Köszönet az Artemiy elektronikai elektronika számára a professzionalizmusért.

Szeretnék köszönetet mondani az "ErsteMaster" munkatársainak a minőségi munka, a kompetencia, az ügyfelek figyelmének és a munkában való lelkiismeretének. Ma az adott SRT munkavállalójához fordultam, és nagyon helyesen tettem. Az a tény, hogy 2 nappal ezelőtt vettem fel a kapcsolatot az állomások ul.Kalinovskogo 113, és a személyzet is azt mondta, hogy annak szükségességét, hogy módosítsa a kipufogódob, amely, mint kiderült, nem szükséges változtatni, akkor kiváló állapotban. Korábban jelentkeztem az SRT "ErsteMaster" -re, de ma végre rájöttem, hogy ezek a legjobbak! Sok szerencsét neked és több ügyfelednek! Ezt ajánlom minden SRT-nek, itt nem fogják becsapni, és nem kell kint állni és befagyasztani, itt teát és kávét ajánlunk. Nagyon köszönöm.

nagyon elégedett a szolgáltatással. Először is rögtön elvetették, másrészt az árak hűek voltak, és harmadszor, mindent javítottak. az autóban valami kopogtatott, két állomáson nem hibáztam. az Erst-mesterekkel dolgozó srácok kitalálták az okot, megparancsolták a pótalkatrészeket, és gyorsan javítottak. javítás után már egy hetet hajtok végre - minden jól működik. A klímaberendezés feltöltéséért fizetett fizetés után) köszönöm a dolgozóknak!

Köszönöm, Alexandra a kiváló visszajelzésért. Ritkán vigyáz az emberek arra, hogy jó véleményt írjanak.

Én egy öreg bmw 5 e60-ot lovagolok és a lámpák égnek, felhívtam, hogy mondjam elolvasni. Megérkezett tisztelt mondta, hogy hagyja el az autót rendezett ki néhány órát, balra. Később telefonált, hogy hangzik az ár. kicsit fáj a pénzért, de kész. Hétködök, nincs probléma. Köszönöm, én jelentkezem.

Alex, köszönöm a visszajelzésedet. Az emberek ritkán találnak időt arra, hogy pozitív visszajelzést kapjanak, ha elégedettek vagyunk. Köszönjük, hogy időt szakítottál.
Üdvözlettel, az OOO ErstMaster kezelése.
[email protected] Autós szolgáltató hálózat "First Service Station". 1sto.by

Köszönöm és te! Nagyon szép!

Ez az STO diagnosztikai futást végzett. Pontosan elmondta, de nem javította őket. Minden valami nyugodt és nyugodt. Sürgős javítások esetén hatékonyabban kell működniük. De általában nincs semmi panaszkodás, újra visszatérek hozzájuk, ha vannak problémák.

Nagyon köszönöm a visszajelzést. Már megjegyezték.

A gép leáll, indul (Opel Amega. Cinched a kábelt közvetlenül a garázsba, majd egy száz Kolodishchi. Senki sem pamoch. Barátodnak posavetaval erstmaster. Akazalsya üzemanyag-szivattyút. Made 2 napig. Köszönjük balshoe!

Az egyetlen normál SRT Uruchye-ban.
Megadtam az Opelnek a felfüggesztést, egy órával később visszahívtak az összes árnyalatról. Teljes problémát és megoldást adtak a problémára. A felfüggesztés mellett megszüntették a villanyszerelő minden árnyalatait. Vettem az autót, és nincsenek kérdések, ez egy kicsit "fájdalmas" a pénzért, de van valami.
Köszönöm srácok - én vagyok az ügyfeled.

Nikolay, köszönöm a visszajelzést. Nagyon szép. Gyere TO.

Ezeket az oldalakat találtam meg. Felhívtam a számot, hogy a reiki javításával jöttem. Eljött az autó, a nap végén a hívás megszólalt, és készen álltak. Érkeztem ellenőrizni minden SUPER ár olcsóbb, mint néhány "baryg".
Elégedett a szolgáltatással. Csak elmegyek hozzájuk.

A szivárgás szivárgását a szivárgó szélével adta. Mindent megtettek a legmagasabb szinten, pénzt vettek a város közepén, garantáltak. Én fogok alkalmazni.

A dízelüzemű Citroën-nál kérdeztem üzemanyag kérdést, a srácok a nap folyamán úgy döntöttek, hogy egy héten belül nem sikerült a másik két szolgáltatást. A pénzt a becsületes munkához vették. Nem sajnálom, hogy alkalmaztam, folyamatosan utazom.

Megváltoztattam az összes féktárcsát + a fékbetéteket ebben a műhelyben. A fékfolyadékot is kicserélték.
Tetszett mindent. Mindössze jól működött, a srácok mindent minőségileg csináltak. A féknyereket és a kéziféket is ellenőrizték.
Mindentől mindent 70 éven át (természetesen természetesen) vettek. munkára van garancia. Még mindig kapcsolatba kerülök velük.

Az SRT-nél Erstmaster véletlenül megérkezett. VW T5 van. Szükséges volt a 2 kerékcsapágy cseréje. Több SRS hívott. Tudom, hogy a T5-nek speciális csapágyakra van szüksége. Kiderül, hogy nem mindegyikük van. Erstmaster azt válaszolta, hogy vannak húzók. Egy óra és fél óra alatt cserélték le.
Tetszett a hozzáállás és a szolgáltatás. Hálát adok!

Szergej, köszönöm a visszajelzésedet.




Kapcsolódó cikkek