Hogyan zajlott a 2018-as európai lefelé bajnokság, és hogy oda kell-e menni vagy sem

Az Európa-bajnokságot Vistula-ban tartották (Lengyelország). A hegy nem túl magas, a magassága kb. 900 méter, de a meredekség éles.
A pálya meglehetősen rövid volt, a legjobb idő a bajnok számára 2: 13: 692. A tréningen vagyok, 2: 28-án. A pályán a piszok többnyire agyag volt, ami jó dobást eredményezett. Sok gyökér, sok polc és kicker, folyamatosan fordul, nem sok egyenes.

Hogyan zajlott a 2016-os európai lefelé bajnokság, és hogy oda kell-e menni vagy sem

A pályán minden egy egyenes szakasz volt, amely átkelte az alpint, és amelyen jól be lehet csavarni:

Személy szerint emlékszem magamra a pályán néhány érdekes elemet, amit valahol otthon akarok tanulni. Ez egy kemény gyökér rész ferdén, megy át rajta a jobb és a végén a naplók csökken merüléseket ellentétes lejtő 90 fok, nagyon technikai dolog. Vip nélkül nem fog belépni)))

Verseny.
A verseny szervezésében semmi jó és semmi rossz, amit nem tudok kimutatni, jó közeg. Egyrészt az események pontosan az időben történtek, ahogy a szabályok írják, de a kvalifikáció és a finálé egy nap alatt nehéz. Képzés 8-10 óra, minősítés 11:00 órától, végső 15:00 óra, feltéve, hogy a résztvevők több mint 200 embert. A tréningben szoros volt, majd azonnal kvalifikált, 2 óra után a döntő. Bejelentkezésem:

A képesítésem nem az első méterről származott. Az első kanyarban úgy döntöttem, hogy vágja le az utat szinte tartományban oszlop és egy kő betörte a hátsó váltó, akkor kellett menni gurul, de qualia telt) közvetlenül a verseny után a boxba, hogy helyrehozza a kerékpár. Idő telt el, csak 2 óra szünetet tartottam a kvalifikáció és a döntő között. Úgy tűnik, összeszerelte a hátsó kapcsolót, felállította és elindult. Még egyszer sikerült egy pumper lovagolni, és elkezdett elkezdeni. Kezdés ő tökéletesen főtt valamennyi átadását, sikeresen csökkentette a fordulat, amely eltört a pereklyuk, élelmiszer, minden jó, az első csepp a gerenda az óramutató lejtő 90 fok, minden jó, viszont a másik irányba, és hallom mindkét tört küllő a hátsó (és azt hiszem, mi a pokol, ismét bomlás). Ennek eredményeképpen a küllők beakadnak a kazettába, és blokkolják a hátsó kerekeket. Nem mehetek tovább. És annyira jó pálya prikatanny támadóan egészen könnyek volt.

A következő futam csak mechanikus lesz. Egyébként semmi)
A bánat felénél fogva kihúztam a kötőtűket a kazettából, és lementem a pályán, párhuzamosan a végső versenyeken.
Nagyon lenyűgözött a Les Gets juniorja, nagyon jól haladta meg a pályát, nagyon halkan és technikailag, lefordítva, a kormánykerékre a földre csábítva)

Ő a kvalifikáció és a legjobb időt mutatja az abszolút, de a döntőben valahol esett.
A versenyen nem csak néhány csillag érkezett, Marcus Peccol, Fischbach és Jack Reading. De még mindig a kedvenc volt a helyi lengyel racing Slavik Lukashek, ő is tervezte ezt a részét a pályán, és sok évig vonatok rajta. Ő volt az egyetlen, aki négy polcról ugrott, a többiek két ugrással ugrott. Vobshchem srác építette a számot magának, európai bajnokságot tartott és bajnok lett!) Tiszteld őt!

Légkör és képzés.

A világbajnokság versenyével ellentétben meglehetősen nyugodt légkör volt. Mindenütt sétálhatsz, kommunikálhatsz mindenkivel, szórakozhatsz. Kalinyingrád (Mamonovo) csapatunk két emberrel érkezett meg LVK Racing szombaton. Egyszerre visszavonták a számokat, és elmentek egy vonatra. A képzés során sikerült megismerkednem Marcus Pecollummal, beszélgettem vele és megbeszéltem a pályát, majd mögötte néhány lejtőn megnézem a pályáját.

Egy kicsit később Lutz Weberhez vezettem, úgy nézett ki, ahogy lovagolt. Megmutatta, hogyan ugorhat át egy komplex gyökérterületen.
Öt óra elteltével a pálya le volt zárva, és a kerékpáros parkban mentem. 2 kitűnő túraútvonal volt, trambulinokkal, cseppekkel, és átkeléssel. Szombaton hat órakor kezdődött a VIP verseny minden versenyző számára. Ki nyert oda, nem emlékszem, de szórakoztató volt. A fiúk líuto voltak)

Ugyanakkor találkoztunk egy csapattal az ukrán lovasokkal, és így normális volt egy jó beszélgetés. Négy lovagot, Egor Priimacheket, Nikita Slipchenkot és két Seregas-t tartottak. Valamilyen módon a döntőben is sikerült.

El kell mennünk. Annak ellenére, hogy a légkör itt nem olyan, mint a világbajnokságon, de számunkra a "középszerű" lovasoknak van esélyük arra, hogy olyan készségeket szerezzenek, amelyek segítenek a szint növelésében. Mert itt rögzítheti biztonságosan néhány top-end lovas és vezetni a pályán, nézni a technika vezetői és tanulni valami újat, miért nem teszi a faj szintű világbajnokság, ahol napryazhno hangulat, és az összes kopott non-stop, ami lehetetlenné teszi, ék a versenyben.

Jövőre újra meglátogatom az Európa bajnokságot, és velem hívom mindenkit. A költségvetés útközben nem túl nagy, Kalingrádból az utam kb. 10 tonna.