A klub a kieséses szakaszban a Bajnokok Ligája

Ebben a szezonban, Hulk szállít Artem Dzyuba szerzett - és a "Zenith" nyer. REUTERS fotó

„SE” emlékszik, hogy mi a klubok közül a fő csoportok evroturnira, és azt mondja, hogy történt velük a következő szakaszban - a rájátszásban létezett egy ideig, vagy 2. csoportjából.

Helyezzük: 1 Pontok: 18.

Hogyan jön ki. „Spartacus” mindent megtettek kecsesen. Csak egyszer piros-fehér akadozott egy kicsit - az első fele a meccset „Rosenborg” Trondheim moszkoviták elvesztette 0: 2. Azonban a híres szavait Szergej Juran az öltözőben, mint a csapat hozta, hogy Alenichev szünet után, és a vállalat nem egy kő maradt a norvégok.

Mi történt ezután. A téli, „Spartacus” kénytelen volt eladni a fele a csillagok készítmény - az Cherchesova a Juran. Kipróbálatlan fiatalok helyett vezetők, nem tudott ellenállni a nyomásnak, a „Nantes” az első mérkőzés a 1/4 döntőben. A visszatérés játék Nikiforov szinte csoda - hála az ő erőfeszítéseinek, miután az első alkalommal, amikor a piros és fehér led 2: 0, de a szünet után Nicolas Ouédec említett két golyó, és átadta a francia az elődöntőben.

Hogyan jön ki. „Mozdony” lett az első orosz csapat, aki képes volt legyőzni a Bajnokok Ligája csoport két egymást követő szezonban. Ismét áttörést Yuri Semin csapata volt akció-. A vasutasok volt, egy nagyon lapos kvartett „Arsenal”, „Inter” és Kijev „Dynamo”, ahol az összes elszenvedett vereségek. Az utolsó fordulóban a „Loco” létfontosságú volt, hogy pont a „Highbury”, de a „Ágyúsok” elhagyták Loskov és a vállalatok egy esélyt. Ugyanakkor a vasút nem is igazán volt időm, hogy ideges, mert a kapott örömhír Kijev - „Dynamo” és a „Inter” játszott döntetlent. Ez az eredmény a mérkőzés hozta a verseny „Mozdony” a rájátszásba.

Mi történt ezután. 1/8 végső piros és zöld lett a nagyon megfelelő, mivel úgy tűnt, „Monaco”. Azonban az előnyök egy szilárd anyag egy első játék „Lokomotiv” billegő facsart csak 2: 1. A második szakasz osztályokon Semin összpontosított pusztítás, hanem megtartani a gólnélküli döntetlen nem tudott - Prso cél kiütötte őket a Bajnokok Ligájában. Ezután a játék, az oroszok hatalmas szemben a portugál játékvezető Batista. A „Monaco” végül elérte a Bajnokok Ligája döntőjében, ahol elvesztette a „Port” Jose Mourinho és Alenichev.

Hely: 2 Pontok: 10.

Hogyan jön ki. CSKA töltött sok daganatot, hódító a Bajnokok Ligájában. Csak a hatodik kísérlet CSKA tudtak bejutni a fő része a tavaszi evroturnira. A sors iróniája, hogy kilép a csoportból Evgeny Giner szükséges cseréje három edző két hónapig. A Bajnokok Ligája csapat felkészül arra, Zico, de ő elutasította öt nappal az indulás előtt. Juande Ramos állt élén a piros-kék másfél hónap, és van ideje ezúttal 3 pontot három mérkőzést. Aztán jött Leonid Slutsky és korrigált összes - CSZKA Moszkva a második fordulóban kapott egy szép, sőt sértő döntetlen a „MJ” on „Old Trafford”, és legyőzni „Wolfsburg” és a „Besiktas”. Supervolevoy siker Törökországban Aldonin cél az ötödik percben a hozzáadott származó csoport katona.

Mi történt ezután. Ellentétben elődei, CSZKA nem állt meg az első play-off szakaszban. CSKA megverni „Sevilla”, és a negyeddöntőben nem tudott mit kezdeni a jövő győztes a Bajnokok Ligája, „Inter”. Csapat Jose Mourinho nyert két aszkéta győzelem és 1: 0 - és folytatta.

Hogyan jön ki. És ebben a szezonban, CSZKA nem volt mentes az akut témák és célok az utolsó pillanatban. Katonák voltak a cégnél, hogy „Inter”, „Lille” és „Trabzonspor”, ahol az összes összegyűjtött pontokat minden. Az utolsó fordulóban Slutsky csapat jött össze kétes a siker esélyét. Piros és kék egy kicsit győzelem a milánói, a „San Siro”, még mindig remény döntetlen a mérkőzés, „Lille” és „Trabzonspor”. És a csillagok jöttek össze csodálatosan. Versenytársak orrbetétek és CSKA tegye a squeeze maguk motiválatlan „Inter” négy perccel a vége előtt a mérkőzés.

Mi történt ezután. Már a 1/8 döntőben CSKA ütközött járhatatlan rivális - Madrid „Real”. Cél Wernbloom a végén hozta CSZKA Moszkva megfelel egy döntetlen, de ez csak provokálni a spanyolok. A visszatérés játék, Cristiano Ronaldo és a társaság legyőzte az oroszok az eredmény 4: 1 - és ismét folytatta Mourinho csapata.

Mi történt ezután. Fortuna úgy döntött, hogy néhány, a portugál „Zenith” nem elég, és írt a kék-fehér-kék riválisok 1/8 döntőben „Benfica”. Az első ülésen a „Petrovsky” otthon az utolsó pillanatban előhúzott egy győzelem, 3: 2, de a döntés, hogy játsszon a fellendülés lisszaboni rossz ötlet volt. Ellentétben a Hulk és a „port”, Witsel és „Benfica” lehetett kettős ütés Malafeev és korszerű a negyeddöntőbe.

Mi történt ezután. Ez nem meglepő, hogy egy ilyen érzelmi alapon „Zenith” bal szélen. Már az ötödik percben a első meccset „Borussia” a 1/8 döntőben a kék-fehér-kék „égett” 0: 2. Több mint egy többé-kevésbé tisztességes 2: 4, de az érzés, hogy a „Petrovsky” dormundsky macska játszik az egérrel, Szentpéterváron nem hagyott.

A két mérkőzést menesztették Spalletti. Átmenetileg lecseréli az triumvirátus Semak - Simutenkov - Radimov képes volt, hogy egy megnyugtató győzelem Németországban, de folytatta, „Dortmund”.

Hogyan jön ki. A sikerei „Zenith” a jelenlegi Bajnokok Ligája emlékeztető Oroszország első áttörést a teljesítmény „Spartacus”. Kék-fehér-kék mozog a verseny olyan magabiztos, mint a moszkoviták - 4 győzelem négy játék, és a korai kilépés a rájátszásban. Képesek lesznek fenntartani a pálya tavaszig?

Ki a csoport, de nem a rájátszásba

Hely: 2 Pontok: 12.

Mi történt ezután. Mielőtt a rájátszás, „Spartacus” nem éri el, mert a 2. fordulóban a csoport eltűnt egy szilárd társaság, „Bavaria”, „Arsenal” és az „Oroszlán”. Piros-fehér hirtelen kezdődött a vereség a „Ágyúsok” a „Luzsnyiki” - 4: 1, de a vereség a francia, a 2. fordulóban azok kiütötte a nyeregből. Egyházközségek Romantseva elvesztette 4 mérkőzést a sorban, és idő előtt elvesztette minden esélyét, hogy jogosultak a csoportból.

Hogyan jön ki. Railroad ki az első kimeneti csoport nagyon eredeti. Miután négy fordulóban, akkor már csak egy pont és tisztán elméleti esélye van a sikerre. Az elmélet a gyakorlatban - két hősies győzelem a „Galatasaray” és a „Bruges” hozta „Mozdony” a következő körben.

Mi történt ezután. 2. csoportkörben, és nem nyújtott be a mi klubok. „Mozdony” csatlakozott a cég a „Milan”, a „valódi” és a Dortmund „Borussia” - és sikerült csak egy ponton hat játékot. Mintegy rájátszásba csak álmodni.