Lokomotiv játszott döntetlent Fenerbahce és kiesett az Európa Liga

Az eredmény a találkozó Moszkvában csütörtökön - 1: 1. Az eredmény a találkozó Moszkvában csütörtökön - 1: 1. A 45. perc: Alexander Samedov hozta „Mozdony” előre 83 perc Mehmet Topal volt a cél.

Aggregált jegyet a következő körben kap egy „Fenerbahce”, aki megnyerte az első meccset az eredmény 2: 0-ra.

Coach „Mozdony” Igor Cherevchenko elégedettségét fejezte ki a csapat játékának.

„A játék tetszett a fiúk nincs panasz Amint azt tegnap, a csapat más lesz ma, azt hiszem, már az összes komponenst outplayed riválisok ...” - mondta Cherevchenko mérkőzés utáni sajtótájékoztatón

„Te kerülhet sor,” Fenerbahce „Gratulálok a csapat egy erős versenyző.” - mondta Cherevchenko.

„Fenerbahce” várható akciójáték a moszkvai „Mozdony” a második szakasz a 16/01 Europa Liga, a csavart a vezetőedző a török ​​„Fenerbahce” Vitor Pereira mérkőzés utáni sajtótájékoztatón.

„Tudtuk, hogy a mérkőzés nagyon nehéz lesz, és kiderült, hogy az általunk ismert”. Lokomotiv „megy előre, és megteszi a kockázatok, és azt akartuk, hogy kihasználják azt” - mondta Pereira.

Azt is megjegyezte, hogy a mérkőzés után Törökországban „Lokomotiv” megjelent egy másik csapat, amelyik az edző, „Fenerbahce” baj.

„Amíg az első cél, hogy fenntartsanak egy bizonyos egyensúlyt, de aztán kapott gólt, és elvesztette egy kicsit, de a szünet után tudták, hogy jöjjön, és nyerjen.” Mozdony „nagyon jól játszott, de megérdemelte az eredményt” - mondta Pereira.

A moszkvai klub a negyedik fordulóban a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során fog játszani Sevilla az azonos klubban Tovább

Army klub megnyerte a második mérkőzés, szerzett 6 pontot, és osztja a svájci második vagy harmadik helyen csoportjában több

Labdarúgók hadsereg klub a negyedik fordulóban a Bajnokok Ligája fog játszani távol a svájci Több

A játékosok között okozott - ürült ki a hosszú távú sérülés miatt, és még mindig lábadozik a regényében Zobnin Több

Brit vezető biztosította a cím előtt két szakaszban, mielőtt a szezon végén Bővebben

A találkozó végén az eredmény 3: 0 mellett a moszkvai klub Több

Champion legyőzte az ellenfelet a kameruni TKO Több

A tranzakció értéke a becslések szerint 2,3 milliárd $ Több

hírpanelek

A világ a Trump bejelentette, hogy lezárult a forgalmazása sorsolás program zöldkártya Ezek az intézkedések az elnök úgy döntött, hogy elfogadja a terrortámadás után a manhattani Minden hír

Gazdaság X5 gondolt vásárol egy szupermarket, „O` Kay” A cég már benyújtott egy petíciót a versenyhivatal Az összes aktualitás

Oroszország kész arra, hogy szavazzanak Sobchak említett 8% -át az oroszok háromnegyede a válaszadók hallott a tervek, hogy megy a műsorvezető elnökválasztás Minden hír

Kultúra Dustin Hoffman vádolták szexuálisan bántalmazta egy 32 éves nő mondta, hogy ez 1985-ben 17 évesen dolgozott a színész a forgatáson „Az ügynök halála” Minden hír