6 értékelés a Regionális Perinatális Központ Cseljabinszk g Timiryazev utca 17

Ha az élet az út, akkor legjobb, ha nem megy itt. Közvetlenül a magatartása számos szállítási hibákat követtek el, nem csak nekem. Ha vacsorázni az ebédlőben, szinte minden esetben, aki azt mondta, a nők vettek baklövéseket, és összhangban a gyakorlati ultrahang nem volt egyetlen gyermeke nélkül okozott sérüléseket az orvosok a szülés során.

Ha az élet az út, akkor legjobb, ha nem megy itt. Közvetlenül a magatartása számos szállítási hibákat követtek el, nem csak nekem. Ha vacsorázni az ebédlőben, szinte minden esetben, aki azt mondta, a nők vettek baklövéseket, és összhangban a gyakorlati ultrahang nem volt egyetlen gyermeke nélkül okozott sérüléseket az orvosok a szülés során.

Van olyan helyzet, hogy sürgősen szükség ahhoz, hogy Uzi a 3. trimeszterében. Amennyiben még nem nevezték - a rekord legalább egy-két napra. És én annyira nem volt ideje. I térünk -, és szükség van, anélkül, hogy feljegyzések itt csináltam aznap! Ellenőrzés tartják a modern berendezések, a pápa látható, az orvosok nagyon szép - a vita részletesen megmagyarázni. Kis kellett ülni a sorban, de nem szörnyű.) Azt ajánlom!

Nem szülni, de mi voltunk a gyerekek klinika tanácsolta, hogy egy agyi ultrahang lányát. Sajnos nem emlékszem a nevét az orvos, aki nem az ultrahang, majd azt mondta, mindent, de még mindig nagyon hálás neki! Mert választ minden kérdésemre, tanácsot, nos, azért, amit megnyugtatott. Meg kellett védeni egy meglehetősen nagy hely volt, de megérte. Folyosók elég kopott, de hallottam, hogy ott nemrég javításokat. Ha terhes voltam a második alkalommal, akkor megy Uzi itt.

Élek Kopeisk, de volt 2 császármetszés, és most egy másik ultrahangos változások kimutatására a vesékben. Orvosaink nem akar velem dolgozni, ha tudok felkelni a fiókot a klinikán? Saját tel. 9525009805. Svetlana.

Szia, kérem, mondja meg, hogyan kell bejutni a központ. Az a tény, hogy élek, Kazahsztán. Én terhességet tervez, de nincs ilyen központok, melyek megoldást a problémára, Rh-összeférhetetlenség. Lehetséges, hogy megkapja a árlistáját a szolgáltatásokat? Valamint elérhetőségét, így kommunikálni veled. Előre is köszönöm!

Kapcsolódó cikkek