52 véleménye az génállomány át Sergiev Posad g Maslieva utca, 44

Az árak nézett a fiatalok, és meglátta a véleménye, akartam írni. Mentünk „A génállomány” a 13. és 14. év hozta naposcsibék (mini Zagorskaya, osztrák-Lorp) és nagyon elégedettek voltak, és a madár és a szolgáltatás. Kaptak helyszíni konzultációt a közlekedési és a további tartalom, és ezen felül vásárolt további maranók és legbarov. Mi vezetett a 500 kilométert, hogy legyen minden. 2 nap múlva 2 halott kicsi, de úgy gondolom, hogy a hibás magunkat. A második szettben már túléltek boldogan él és jól végzett. további ›







Mielőtt az utazás olvasta, hogy minden csipog csokor ad Shok. És mi van a megrendelés 3 fő részére, és annak ellenére, hogy egy harmadik teljesen más fajta igény (33, mini-hús, Yurlovsky). Azt hiszem, jól, mindent, most már pritaschat darab 70 azonos színű és hiszem, ha, akik sírnak. kiderült az ellenkezője tripper jött egy óra. Név szerint, hogy hívják, mi volt a második, mögöttünk három. Csirkék vettünk műanyag dobozokban aláírt sziklák, és én már aláírt dobozok osztályoknak készen áll a bevetésre. Segített meghatározni. további ›

Vásárolt „génállomány” csirke Cochin Kína, minden maradt. Most az egyik csirkék ült a tojást, így a várakozási csibéket. Megrendelt több más fajtájú csirkék. A tojás fektették most megkötött csirke. Tehát még mindig azt mondják, hogy ha soha nem lehet tudni, hogy mit lehet menni azzal a következtetéssel, és eladja más csirkék, mely elérhető lesz. Mert ez a hozzáállás és a megértés a számunkra, azt szeretnénk, alkalmazottak „génállomány” köszönöm, és kívánunk nekik hosszú életet és sikeres munkát. P. S. látva én csirkét, sok barátot. további ›

Miután elolvasta a negatív véleménye a génállomány van a saját felelősségére (nem próbálja meg, nem érti), meghozta végzését Keltetőtojásra 6 csirke fajták email menedzser Anastasia Mikhailovna. Egg elvette maga nem, aggódnak a minőség. Ma hozott nekem egy tojás (180 db) a kiváló minőségű, mindegyiket aláírta fajta. Nagyon boldog vagyok, kellemesen meglepett, és hálás Anastasia Mikhailovna. Ön egészségének és jólétének a társaság!







És hálás vagyok, hogy a személyzet LLC Gene medencében! Pre nevezett, én meghozta végzését, jött, hogy vegye. Mindent! Beletelt 7 hónap. Meghalt csak egy csirkét. De a másik végén a nyári ült a tojásokat. Leült. Voltunk döbbenve. Röviden. Köszönjük! Elégedett!

Köszönjük, hogy az eladott csirkék

Vettem csirke Brahma sötét, a kiállításon Ramenskoye vette az utolsó 8 db. Mi maradt minden 8. Nagyon boldog vagyok. Igen, mi szépségeit! Én biztosan rendelés több csirkét.

Az első alkalommal került a tojás és a baromfi tenyésztés egyéves. Mentem oda szombat szolgál az első osztályú, nagyon boldog a vásárlás 60 db. tojás nem kelt csak 2 tojás. A éves madár, ahogy hozta rohanó és rohanó. Csak Vidocq ő nem olyan forró, hanem már megkezdte a sovány. Itt megint fogok odamenni.

Lord baromfitenyésztők, tiszteletben tartja a munkaerő mások. Veszek keltetőtojás májusban. Abban felhívta a figyelmet: minden követelménynek san-járványügyi rendszer (a boltban tiszta, karbantartott hőmérséklet, szellőzés működik). Minden fajta tojásokat elkülönítve tároljuk, akár tiszta, a címben a vevőnek. A személyzet segített csomagolni a szállítószalag az úton, hogy tanácsot adjon a könyvjelző az inkubátorba. Chick kitermelés - 80% úgy vélik, több, mint a normális. Vélemények a jobb, nos, mit mondjak, 270 rubelt. Azt akarjuk, hogy azonnal Firebird, nem kevesebb. további ›

Ebben az évben első alkalommal vettem Inc. tojás Sergieevom Posad. Élek messze, a Trans-Bajkál Terület, az összes levelezést folytatott e-mailben. Moszkvában, a csomag felvette ismerősök. Minden kiderült, csak finom, jobb időben, és száz százalékos végrehajtása érdekében. Köszönöm az összes dolgozó Gene Pool!

Jöttünk Keltetőtojásra tenyészállomány. Eddig gyűjtött a megrendelés, forduljon egy állat technikus Nagyezsda Konstantinovna szabályai szerint a tartalmát a madarak. Nagyon szép és figyelmes nő. Azt válaszolta nagy részletességgel az összes kérdésre. Azonban a 40 tojás kiderült 8 trágyázott. Kikelt 25. Nem annyira!




Kapcsolódó cikkek