Job Description villamosmérnöki kiszolgáló személyzet elektromos rendszerek

Tudod, hogy egy ahhoz, hogy a szükséges építőanyagok vagy a munka.

Hagyja a kérelmet, és a beszállítók vagy a mester elküldjük az ajánlatokat e-mailben vagy hívja vissza.

Csak azt kell választani közülük a legjobb ajánlatokat.
Hagyja kérés Mégsem

Application No. ___ A munkaszerződés

„Jóváhagyott”
vezérigazgató
Ltd ____________

A MUNKAKÖR LEÍRÁSA
Villanyszerelés, elektromos karbantartó

  1. Az ügyeletes villanyszerelő behatol helyébe a jóváhagyott menetrend.
  2. Az ügyeletes villanyszerelőnek kell:
    • ha a fogadó feladata, hogy egy leltárt a kulcsokat telephelyén elektromos, műszer, olvassa el a bejegyzéseket működési napló, észrevételek módok berendezések, különösen felmerülő adó, megrendelések kezelése.
    • Végezzünk javításával és felújításával és karbantartási munkálatok elektromos berendezések a jóváhagyott terv-ütemezés áramkimaradás miatt.
    • Vigyázz:
      • Időben be- és kikapcsolás, mozgólépcsők
      • Az állam a felvonók.
      • Világítás az épület, és felelős az időben történő bekapcsolása és kikapcsolása beltéri és kültéri világítás.
      • Működés szellőzőrendszerek törés esetén övek tegyen azonnali lépéseket cserélje ki őket (együtt vám vízvezeték-szerelő).
      • Átkapcsoló egységek kézi működtetés esetén a rendszer meghibásodása (összhangban elfogadott üzemmód).
  3. Az ügyeletes villanyszerelő nyilvántartást kell vezetnie az operatív napló a működési mód, kapcsolási termelés elindítása és leállítása a berendezés meghibásodása és akciók visszaállítani az üzemmódok a dátumot, időt és a megtett intézkedéseket.
  4. Elektromos létesítmények vizsgálatára, hogy legalább 3-szor egy műszakban, különös figyelmet fordítva a hőmérséklet és biztonságos szerelés tömszelencék, rekord eredmények a „Journal of the vizsgálata elektromos berendezések”, jelezve az ellenőrzés.
  5. Ha a rendellenesség és tönkremehet a felszerelés, az adót köteles lépéseket visszaállítani a normális működését a gépek és azonnal jelentse a vezetés.
  6. Az adó villanyszerelő személyesen felelős a helyességét fellépés kezelésében hibák a berendezések, a döntéshozatal és helyreállítani a normális működéséhez tartozik.
  7. Az ügyeletes villanyszerelő szabályozza a „szabályok technikai üzemeltetése elektromos fogyasztó”, „biztonsági szabályok betartásával működése során elektromos berendezések”, utasítások az üzemeltetéshez mérnöki rendszerek és berendezések.

Főmérnök ______________ / ______________

vám elektromechanikus

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

  • 1.1. Villanyszerelő beosztva, és elutasította a sorrendben az általános igazgatója a cég bemutatására Head of Service (főmérnök).
  • 1.2. Villanyszerelő azonnal kommunikál és jelentések közvetlenül a főmérnök és a mérnök.
  • 1.3. Ahhoz, hogy a helyzet a villanyszerelő által kijelölt személy, a legalább középiskolai végzettséget, és van egy különleges élményt villanyszerelő legalább 1 éves, legalább 18 év telt el egy orvosi vizsgálaton.
  • 1.4. Villanyszerelő üzemeltetési és karbantartási műszaki személyzet, és meg kell, mielőtt a munkát ismeri a teljes munka mennyisége az üzemeltető szolgáltatást kell képezni a munka egy bevezetés a munkavédelmi utasításokat.
  • 1.5. Villanyszerelő az orvosi vizsgálat határidőn belül által meghatározott egészségügyi hatóságok, a biztonsági előírások, elektromos és tűzvédelmi.
  • 1.6. A joghatóság az elektromechanikai részének végrehajtását megelőző karbantartás, valamint a karbantartási és javítási rendszerek által működtetett villamos energia.

2.Funktsii.

  • 2.1. Villanyszerelő rendelkezik karbantartási, javítási és normál zavartalan működésének minden elektromos rendszerek az épület meghatározott p.1.6. ezt az utasítást.

3. Villanyszerelő köteles:

  • 3.1. Tudd: alapelvek az elektromos rendszerek, céljuk és működési elveit; az oka a hibás működés rendszerek, eljárások azok eltávolítását.
  • 3.2. Ismeri és megfelelnek a biztonsági előírásoknak az alkotások szerepelnek a villamosmérnöki feladatokat.
  • 3.3. A fő célkitűzés a karbantartási villanyszerelő elektromos rendszerek, termelési és nagyjavítása.
  • 3.4. Minden javítás, hibaelhárítás, végre engedélyével a főmérnök és a mérnök.
  • 3.5. Abban az esetben, hibák az elektromos berendezések és eszközök villanyszerelő köteles megtenni minden intézkedést, hogy normalizálja a rendszer működését, és azonnal jelentse az esetet kezelésre (lásd. 3.4.).
  • 3.6. Különös figyelmet kell fordítani a kérdés a megelőzés, meggátolja a baleseteket.
  • 3.7. Ismeri a szabályokat és technikákat, az elsősegélynyújtás baleset esetén, áramütés, égések és más esetekben.
  • 3.8. Villanyszerelő felelős a gyenge teljesítmény a javítás, ami ahhoz vezetett, hogy zavar a berendezés kiszolgált rendszerek.
  • 3.9. Meg kell felelni a rend a munkahelyen, hogy elkerüljék, hogy a szolgáltatási területén illetéktelen személyek, ahhoz, hogy tűzvédelmi előírásoknak.
  • 3.10. Figyeljük meg a magatartási szabályok, egyenruhában, legyen udvarias és lágy bérlők, kollégák és a látogatók.
  • 3.11. Betartásának biztosítása érdekében meghatározott követelmények foglalkozó információs korlátozott forgalmazás.
  • 3.12. Shift munka (szolgálati) villanyszerelő:
    • ismerik az állam a berendezés és a működési mód a személyes ellenőrzés;
    • További információk a kereskedő váltás a műszaki állapota mérnöki rendszerek és berendezések;
    • ellenőrizze és elfogadom az online dokumentáció, utasítások, a kulcsokat a helyiségek, a kommunikációs eszközök, szerszám;
    • vizsgálja felül az összes számlák és megrendelések utoljára szolgálatban;
    • hivatalossá a változás elfogadását írásban a lapban az aláírás és utolsó feladata;
    • elfogadása és a szállítás a riasztás és a hiányosságok az idő az ügyeletes, bármilyen megsértése és az irányítási megjegyzéseket;
    • és kézbesítést vám vészhelyzet tilos;
    • és kézbesítést változás (adó) esetén a meghibásodott berendezést vagy rendellenes működése engedélyével a közvetlen feletteseik kötelező felvételt a lapban hibája.
  • 3.13. Míg az ügyeletes villanyszerelőnek kell:
    • hogy kerülőutak és berendezések ellenőrzése céljából az állapotát és használhatósági minden elektromos rendszereket;
    • az eredmények a bejárását és bejelentkezett;
    • szállítására CPD és célok helyére;
    • felelnie a gyártó utasításainak megfelelően;
    • észlelése esetén rendellenes működése a berendezés károsodását, hogy tegyen azonnali lépéseket a normális működés helyreállításához rendszerfejlesztés;
    • regisztrálja az operatív jelentkezzen a kimenet a rendszer javítható és üzembe helyezni;
    • vészhelyzet esetén, sürgős javításokra területeken egyéb szolgáltatások a megrendelések a főmérnök és / vagy mérnök, hogy minden lehetséges gyakorlati segítséget.

Villanyszerelő joga van:

  • 4.1. Megkövetelik a feje szolgáltató védőruházatot és háztartási helyiségek, összhangban a hatályos előírásoknak, a berendezés helyek tevékenységek szükséges eszközöket, leltár, anyagok.
  • 4.2. Megkövetelik a munkavállaló a kapcsolódó szakmák „ugródeszka” pontos és gondos kezelése elektromos berendezések és elektromos készülékek.
  • 4.3. Kapcsolja ki a berendezést a hiba esetén a munkájukban, fenyegető baleset vagy valamilyen rendellenességet a berendezés, ugyanakkor összeegyeztetni, és tájékoztatja az érintett szolgáltatások és útmutatást.
  • 4.4. Javaslatokat tesz a szervezet az elektromos szolgáltatás a haladás a munka a berendezések működését, a megtakarítás a villamos energia és egyéb energiaforrások.

5. felelősség.

Villanyszerelő felel:

  • 5.1. Képzetlen fellépéséről balesetek járó sérülés: olyan eszközök, berendezések meghibásodása rendszerek műszaki berendezéseket.
  • 5.2. Az alacsony színvonalú munkavégzés igény, PPR sem. 5.3. Megsértése miatt a biztonsági előírásokat, az elektromos biztonsági és tűzvédelmi.
  • 5.4. Kár vagy veszteség a befektetett eszközök.
  • 5.5. Alacsonyabb végrehajtó és a munkafegyelem.
  • 5.6. Az információk terjesztése, amely minősül üzleti titok a cég.
  • 5.7. Teljesítésének elmulasztása miatt ezeket az utasításokat.
  • 5.8. Megsértése miatt a vállalati etikai szabályokat.

6. kapcsolatok.

Elektromechanikus interfészek:

  • 6.1. Ügyeletes vízvezeték javítási és karbantartási vízvezeték rendszerek és egyéb műszaki berendezések (lásd. A 3.3 fejezetet.).
  • 6.2. Az adminisztratív és technikai személyzet a cég működési, technikai és szervezési kérdéseket.

Főmérnök _______________ / _____________

Kapcsolódó cikkek