90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

Cathedral kezével. | thousandwonders.net


Az elmúlt 55 év Poti spanyol Justo Gallego székesegyház áll a kezével, segítsége nélkül építők, építészek, vagy akár daru. Minden részlet a székesegyház Justo függetlenül kapcsolódnak egy épületet, és azt mondja, hogy az Istenbe vetett hit segít neki befejezni ezt nagy szerkezetet.







90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

A teremtés a székesegyház Gallego már töltött több mint 55 éve.

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

Minden épületelemek Gallego tervezték meg és építették magát.

„Ha megnézem a székesegyház, én tele örömmel. Ez a legszembetűnőbb bizonyítéka, hogy mit tud inspirálni a hit. Soha nem tanult építészetet, én csak dolgozni. Nem kell semmit anyag. Nem akarom, és a pénzt. Én minden megszabadulni, még otthonról. nem valószínű, hogy befejezi a székesegyház életem, még mindig sok a teendő. csak remélni tudom, hogy halálom után, hogy valaki vigyázzon a templomban., és hadd itt temették el a katedrális. "

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg






A kupola a katedrális egyik külvárosában Madrid.

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

Cathedral kivitelben lesz elég problematikus, mivel Gallego gazdaság építési terv csak a fejemben, majd a terv néha szükséges változtatni, attól függően, hogy a képességeit Gallego és az ihletet. Gallego Építőipari újrahasznosított részben megvásárlását viszonylag alacsony áron, részben ajándék elfogadása a építőipari cégek. Oszlop, például úgy néz ki, erős csak a külső - sőt, ők készülnek hordó a benzin.

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

A falakat a székesegyház Justo Gallego.

Néha Gallego segítsen unokaöccse, néha önkéntesek, de leginkább ő teszi a munkát. Minden nap elkezd dolgozni 06:00 és a munka késő estig. Természetesen az emberek vajon hol van a pénz kell ahhoz, hogy építeni. Egy részét borító magánadományok, de főleg Gallego pénzét költi, hogy megkapja a lízing az ősi földeket.

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

Székesegyház Mejorada del Campo. | thousandwonders.net

Gallego Cathedral építve saját föld hivatalos engedély nélkül, anélkül, hogy az áldás vagy támogatást a katolikus egyház. Miután ez a székesegyház és az önzetlen munkáját Gallego néhány dokumentumfilm került itt forgatták, a város Mejorada del Campo, a turisták kezdtek érkezni. És bár nem minden lakos hagyja jóvá az építőiparban a székesegyház, Gallego, és ma folytatja a munkát annak létrehozását.

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

Székesegyház belül. | thousandwonders.net

90 éves egymaga építette a székesegyházat saját kezűleg

De a rajongók a New Zellandii úgy döntött, nem épít a templom is. kinő élő fák. És ez jelentős - sikerült.




Kapcsolódó cikkek