100 Premiere

100 Premiere
Bemegyünk Premiere Pro program és a lap «hatásai» a Videó Transitions mappát. majd Oldjuk. Megy Kereszt Oldjuk bekarikázott. Ez azt jelenti, hogy ez az átmenet lesz az alapértelmezett programot. Ha azt akarom, hogy használjon más alapértelmezett átmenet, csak be kell kattintani az egér jobb gombjával, és válasszuk az «Set kiválasztott alapértelmezett átmenet«.







Most, hogy alkalmazni lehessen az átmenetet több klip egyszerre, egyszerűen jelölje ki őket a sorban, és nyomja le a Shift + D







Változtassa meg az alapértelmezett audio átmenet lehet azonos módon. csak megy a mappát audio átmenetek, kattintson jobb egérgombbal, és válassza a «Set kiválasztott alapértelmezett átmenet«.

100 Premiere

Akkor lehet alkalmazni, egy átmeneti elején és végén egy klip kombinációjának alkalmazásával cmd / ctrl + D gombokat. Például, tettem a sorban a lemez, és azt szeretné, hogy ez simán ki és be. Felöltöztem neki, és egyszerűen kattintson kombinációja cmd / ctrl + D gombokat. elején és végén a szerszám azonnal megjelenik egy átmeneti, hogy a jelenleg a programban meghatározott alapértelmezett átmenet

Azt is megváltoztathatja az alapértelmezett beállítása átmenetek időtartamát. Ehhez menj a program beállításait, válassza ki az Általános fület, és a részben videóátmenetek Alapértelmezett időtartam az időtartam beállításához.

Többet a témáról:

Írj egy megjegyzést

Töltés, kérem várjon!




Kapcsolódó cikkek