8. fejezet fanfic - hogyan megszelídíteni férje nyolcadik leckét „meg őt gyengeség”

Életkor értékelése: PG - 15 év

Aranyszarv Prince idegesen rohangál a szobában. Az események ezen a napon ismét mindent felborított. Először is, Princess megszökött a hálószobában, akkor rendezett a palota egy igazi verekedés, és végül végül egy börtöncellában Asgard. Nem mintha aggódott Wank. Nem. Csak vele eltűnése minden tervét repült a pokolba. Hogyan jutott el a trónt Uthgardt ha az üzlet megy rosszul a szabadságát, mert az egyik őrült lányok?

Végül a küszöböt a kamrák Loft magasodott a hatalmas alakja, szőke testvére. Thor nézett komor. Úgy tűnik, hogy még nem tudott menni a börtönbe.

-Miért nem vagyok szabad ez ?! - tárta szét a kezét bűvész bosszús.

-Testvér, sajnálom. Ez az én hibám ...

Ez az első alkalom, hogy hosszú idő trickster látta Thor ilyen depressziós állapot. Korábban Odinsonu nem kell aggódnia, lelkiismeret-furdalás.

-Ha én nem töltött neki, hogy buta yohimbe El.

„Most már értem, hogy miért van este teljesen repült le a síneket. Ez afrodiziákum alkohol létre robbanóképes elegyet, ez furcsa, hogy ő is felébredt. Ó, Thor, ha ez után én végleges kiadás, azt mondanám, hogy köszönöm, de most abba megint "

Lafeyson balra tartó Mjolnir kedvét bűntudat egyedül. Ő türelme véget ér. Nem tudott tovább marad a sötét, így Loki ezúttal az egyik régi kiskapuk. Meglepő létre, mint egy gyerek portál kő vízköpő is megmarad, és azonnal szenvedett egy bűvész a katakombákban. Loft önkéntelenül megborzongott a hangulatát ennek a helynek. Asgardskaya börtönben - nem egy kellemes hely, ahol ő volt a lehetőséget, hogy kiad egy pár évig. Azonban jött ide a célra, és nem fog sokáig maradni.

Dobás valaki másnak a maszk, csaló folytatta útját keresve társát. Mint várható, hercegnő nem tartja be az „Áttekintés” sejtek és védett a kamrából egy hagyományos szilárd falak. Amellett, hogy a lánya Freya jelöltek kötelessége „kíséret”. Természetesen az őrök nem ismerte fel a kölcsönzött képében.

-Lord a megrendelt változás vas.A-Guard számolt hamis hang nem engedi kifogást.

Az őrök egymásra néztek zavartan. Általában ez nem küld az őrök, és még inkább a palota őr. És ők maguk nem igazán akar lenni ezekben a kazamatákban, de a király parancsát, hogy engedelmeskedni kell burkoltan. Ezért az oka, hogy engedélyezi felhúzott szerencse őrizetben nem találták meg, és sietve visszavonultak unatkozni gyors.

Megragadva a megfelelő pillanatban, csaló besurrant a védett kamrába. Közel az egyik fal egy kis sötétkamra ült görnyedten őrizetbe Princess Vanaheim.

Loki alig felismerhető a lány kötve egy székre elmúlt makacs. Egy vastag sörény réz haj nézett sivár a félhomályban a lámpa, és a lágy őszibarack bőr sápadt. Bőr hevederek a rúnák a testén hagyott csúnya jelek, hasonló hatású. Egy pillanatig úgy nézett csendben felesége, vajon mi tudta elérni ezt esnek helytelenít Odin.

-Miért jöttél ide? Kigúnyol engem?!

Amikor felemelte a tiszta szem színe a hegyi tó Loft habozott. Úgy ragyogott néhány gonosz tüzet. Madness.

-Azért jöttem, hogy tudom, hogy sluchilos. Lafeyson vágott, figyelembe a jelenlegi megjelenését.

Diák sigyn szemei ​​élesen.

Ezúttal szólította a nevén már a fejében. Azonban most, hogy nem számít. Először csaló most érdekli más dolog - ez a rejtélyes bakugrás az utolsó napokban, hogy történt Princess Vanaheim.

-Nem éri meg, hogy itt poyavlyatsya. hideg sziszegte Vank.

-Azt eldönteni, hogy mikor és hol jelenik meg! -ryavknul tetőtér rázva székébe. -Mi most él, mondja el, mi történt három nappal ezelőtt.

Válasz helyett sigyn lesütötte a szemét. A válla megremegett idegesen. „Crying?” Compression a mellkas remegni kezdett a heveder alá. Aztán rádöbbent, hogy a nevetés. Ő nevetett rajta. Ha ez már nem az. Olyan volt, mintha valami eltört úgy, hogy a hercegnő már mindegy, akkor is, ha itt és most fog megölni.

-Most ravnotsenny.-all mondta.

-Megfelelője? Miről beszélsz?!

-Igen, elképzelhető, hogy most az életem - a legfiatalabb hercegnő Vanaheim, lánya Freya és Oda, érdemes nem drágább, mint az élet jötunn, márkás áruló hercege Asgard és az elkövető kilenc világban, és talán még kevésbé ...

Loft szék foglyok megjelent. Úgy látszik, a robbanó keveréket nem teljesen erodálódott a testéből. Lafeyson arra a következtetésre jutott, hogy ő volt félrebeszél. Annak ellenére, hogy ez az érvelés, nem tudott segíteni a kép egy űzött állat, megbilincselt láncokban a kétségbeesés, emlékeztette magát azon a napon, amikor az egyik beszélt a valódi eredetéről, és kinyitotta a szemét, hogy a keserű igazságot. Ezután a szakadékba a szivárvány hídon az ő „apa” benne megsemmisült az utolsó maradványait a fény.

Loki adott neki egy kijózanító pofon. Vank nem válaszolt, még a padlót nézte családi tekintetét.

-Gyere sebya.A hideg-alkotta trikster. Csak egy esélyt a túlélésre, mi történt veled.

Fogoly csodálkozva bámult rá. Valahol mélyen Vanke dédelgetett a reményben, hogy talán segít neki. Ő az isten a hazugság és csalás - Loki, aki képes megérteni, mint senki más.

-Van a harcot. Megáll sajnálod magad, és megtalálni az erőt legyőzni őket. Mindenki, aki bántani, és arról, hogy szenved. Majd azoknak szenvedni még több!

Sigyn lelkesen hallgatta a beszédet. Mintha az a tény, hogy ő inspirálta őt - íratlan igazság. Míg Loft várakozóan nézett rá tüzes hercegnő jutott a múltja, és most világosan felismerte, hogy a végén maradt semmi: a világ lesz nyugodt, és anélkül, hogy az emberek Vanaheim ő egyáltalán nem volt szükség, és a családja ... Milyen ezután a család, akkor is, ha a saját anyám kitagadta? Egyedül maradt, teljesen egyedül ebben a kegyetlen világban, amelyre a tény fennállása valahogy fenyegetést. És most ott áll előtte - Loki. Valójában ugyanaz az ember egy sérült szív és felajánlja neki a kezét. Nem csak a kezét, és reméljük a jövőben.

A kék szeme felvillant megint egy lázadó tüzet.

-Arra a következtetésre jutottunk sdelku. sötét szemöldök ívelt kérdően. -I adni a hatalmat a világ, és cserébe boldoggá teszel.

Kezdetben csaló gondolta sigyn mámoros újra, de aztán rájött, hogy a lány nem viccel. Chanter belsőleg nyugtalan. Még ha a javaslat komoly volt, de aki volt, ez Printsesska Vanaheim alkudni vele, egy nagy és hatalmas Loki?!

A ognennogrivaya fogoly folytatta monológját, nem tudva, a gondolatok Lafeysona.

-nem érti, így csak bízz bennem ...

Vank ajkába harapott félénken, felismerve az abszurd feltételek „ügylet”.

-Azt akarom, hogy tudja ... Ez nem történt meg, most az Ön oldalán.

Loki keresett beszédében a következő trükk, de ez egy kicsit túl elismerően nézett rá a zafír szemet. Tekintettel a reménytelen helyzetben Vanke, úgy döntött, hogy nem veszi komolyan a szavait.

-Visszajövök pozzhe.-végül elengedte, zár a kamera mögött.

Sigyn ismét lehajtotta a fejét a földre, most megy be a gondolatait.

Közben csaló vissza a palotába.

Természetesen Loki tudta, hogy a felesége ad a fekete bárány, de az őrült, nem számítottunk. Mindenesetre, nem számít, mennyire őrült ez Printsesska nem volt, volt még a legfontosabb, hogy a szabadság, és ő már ő nem hagyja. Ezekkel a gondolatokkal gonosz isten belépett a nagyteremben, ahol egy hatalmas trónt ült Odin. Körülötte tolongtak kapuőrök. Észrevéve fogadott fia, az egyik intett a szolgáinak, hogy hagyja el a trónterem. Várakozás után a hatalmas vas ajtó becsukódott mögötte, az öccse Thor bejelentette célja a látogatást.

-Atyám, azért jöttem, hogy tudja, mi történik.

-Mióta van meg újra megtisztel az apja?

Egy gúnyosan nézett rá rezzenéstelen szemmel. Loki lenyelte a harag emelkedik.

Azért jöttem, hogy megtudja, miért törvényes feleségem asgardskuyu feltöltött börtönben? virulencia hangja megirigyelné zmei.-, amit az ilyen bűnök, akkor zárt őrizetben vádemelés vagy tárgyalás nélkül? Vagy ez a személyes szeszély?

-Hogy mersz beszélni velem - te király, ilyen hangon?!

Vonakodva fogak Lafeyson hajlított tiszteletteljes íj, nem véve le a szemét a mindenség Atyja, és egy pillanat múlva egy váltotta harag kiszolgáltatva.

-És még joga van tudni. Elvégre, ha már kialakult a link.

Loki felült várakozóan. Figyeli a arckifejezések elgyötört arc öreg Lafeyson magának megjegyezte, hogy évek múltán is gyűlöletét a pszeudo-apa esett egy cseppet.

-Amikor a Vanir kénytelen elfogadja a házassági mezhdinastichesky elrejtették tőlünk néhány tény a menyasszony ... - minden szónál Allfather arca sokkal súlyosabb, és a hang minden nehezebb. - Ezek a körülmények veszélyt jelentenek a számunkra, ezért a házasság megsemmisítését, és a lány hazaküldték.

Zöld szeme elkerekedett a döbbenettől.

-Ami a amnesztia megállapodást. A békeszerződést Vanir még nem írtak alá, így soha nem lesz fogoly asgardskoy börtönben, és mehet a Utgard, ha akarsz.

Ezekkel a szavakkal, a hullám a személyzet az uralkodó Asgard masszív karkötő kézzel öccse Thor, amely megtartja a mágikus képességekkel Aranyszarv Prince eltűnt.

Beszéd egy utolsó lelőtték csaló összekeverni: Mi ez a titokzatos „körülmények”, amelyek oly gondosan elrejtve Vanir? Miért van ez a vörös hajú lány jelent veszélyt? És hogyan lehet törölni a királyi házasság, ha egy életen át?!

-Látom, nem hisznek a szerencse Loki.-leereszkedően jegyezte-Odin. Lényeg az, hogy én megbocsátottam. Hosszú ideig. Több időt a Rainbow Bridge. De bűneikért a Midgard meg kellett fizetni a büntetést. Mi Frigg elrejteni az igazságot arról, hogy Ön származási, hogy ne bántani. Mi gondoskodunk rólad, mert szeretjük.

És még most is az uralkodó Asgard szavak őszintének tűnt, amikor megszólalt a sorsa Princess Vanaheim -yavno ravasz, és mindezt beszélni a „szeretet” szolgált figyelemelterelés a fő kérdés.

Hazudsz, apa. -smelo Loft mondta, rámutatva a mutatóujját az ő irányába. Az igazat mondd már. A teljes igazságot.

-Loki ... Nem hazudok. Igen, még nem mondtam meg, ki született, de azt hiszem, hogy fog felnőni, mint a fiam.

-És a hazugság újra. Hazudtál, amikor azt mondta, hogy egyikünk, hogy a trónt Asgard Thor, bár kezdetben tudta, hogy mindig lesz Thor. Hogy ő nem követett el, ő megúszta, és én mindig büntetni. És akkor is, amikor Thor provokált háború Jotunheim, csak tanították neki a leckét az engedelmesség. És én? És én, akkor tette a szörny, hogy megpróbálja, hogy dobja meg, és elküldte a rothadás a börtönben, amíg az idők végezetéig.

-Önnek joga van haragudni rám, adtam neked egy pár apja szeretetét, de most segít változtatni. Adtam egy esélyt, hogy javítsa, a képességek vissza, felajánlotta Utgarde helyett Asgard. Most Thor Mindkét lesz jobb. Tehát mi többet akarsz tőlem, Loki?!

Loki elmosolyodott gúnyosan. Mivel ugyanaz. Igen egyik igazat mond, de torzított változatát. Szerzett szabadsága árán lebontására a tranzakció, a mágikus erő, hogy ezen a napon korlátozott speciális amulettet, és Utgarde ... Mi ez a sötét vad királysága közel a sugárzó fényét a fenséges Asgard?

-Minden amit akarok az igazság. Hogyan lehet egy uralkodó a kilenc világot, hogy tisztességtelen alattvalóit?

Vonalzó a homlokát ráncolta. Egy ilyen vád előadott először.

-Miről beszélsz?

-Arról beszélek, amit hercegnő Vanaheim, hogy ő nem követett el, joga van a tisztességes eljáráshoz. Legyen ez alapján ítélik meg a törvény a Aesir vagy Vanir.

-Te annyira ragaszkodik hozzá? -Egy egyértelműen kivédeni.

Loft szólt semmit, miközben közömbös enyém. Természetesen minden úgy ítélték meg, érzéketlen szörnyeteg, aki nem tudja, hogy fáj. De tettek úgy, és most alakítjuk a Vank.

-Loki, a bíróság nem budet.A fenyegető ítéletet Vseotets.-Ez a lány nincs joga létezni. Holnap lesz titokban végrehajtott hajnalban.

Lafeyson mindig úgy gondolta, hogy lehetetlen, hogy meglepetés. Elárulta, hogy szeretteik, vereség után Midgard, elvégre, hogy ő kellett elviselnie, de egy felülmúlta minden várakozását. Az ilyen kirívó kegyetlenséggel. Igen, amit szerintem ő dönthet arról, ki él és ki hal meg?!

-Van ellenvetés? -A egyik gyanúsított azt mondta.

-No. I-Loft mondta röviden, hagyva a trónterem.

Sötét gondolatok rajzottak lázasan a herceg fejét. Most jelent meg előtte a választás, hogy vagy úgy vélik, Odin és fogadja el a sorsát, mint az új uralkodó a Utgard, vagy válasszon egy másik utat?

Aranyszarv Isten ügyesen figyelmen kívül hagyta a hangos kiáltása molotonostsa miközben nem fogott.

-Testvér, tudni valamit a sorsa sigyn?

Loft nézett a Tóra és izgatott sóhajtva erősen és megrázta a fejét. Szélhámos átadta neki a sarkon, hogy az ismerős, és a kiméra egy pillanatra visszatért a börtönbe. Úgy tűnik, az őrök nem siet, hogy lecserélje őt a post.

A neve először kimondott száját tette a kábult Princess.

Loft ült előtte a hátsó lábain, hogy szüntesse meg az állát az arcán. Mit mondhatunk, könnyező nő, akkor is, ha az istennő nem a legszebb látvány, így ő elfordult.

Vank csak fintorgott. „Úgy tűnik, hogy a hír nem nagyon meglepő”

-Halkan felszisszent znayu.A-hercegnő vissza. Mivel az ő érkezése, rájött, hogy a jövőben, ami azt javasolta neki, hogy ez csak egy illúzió.

-A büntetés kerül sor holnap rassvete.-közömbös hangon mondta.

Princess megborzongott. „Ilyen hamar?” A hetedik nap a közös családi élet lett neki utoljára.

-Azt is meg szabad és így sbezhat.-mellékesen csökkent Loft.

Könnyáztatta kék égboltot hitetlenség felé fordult.

A mondat igazságtalan. - mondta az isten a megtévesztés és a hazugság. Szintén a halálos nincs semmi vesztenivalója, és nem vásárolt.

Sigyn lesütötte a szemét a padlóra.

A másik lenne a helyén lenne azonnal elfogadta a nagylelkű ajánlatot, de nem tud. Ez most nem Frigg adta az ígéretet, hogy megvédje a fiát, amikor azt ígérte, hogy mindig az ő oldalán, nem számít, mi történik. És még csak nem is büszkeség. Princess Vanaheim nagyon jól tudta, hogy ha ő menekül, előbb vagy utóbb meg fog fogni. Talán lánctalpas le egy vele kapcsolatban, majd megöli mindkettőjüket. Neki, amit ő ott volt, ő - az engedetlenség. Szóval, mi a különbség, amikor meghalt?

-No. I-tisztán, és azt mondta szárazon.

„Épp elhagyott? Nem volt hajlandó üdvösséget? "

Lafeyson meglepte a szíve. A varázsló nem tudta elhinni, hogy valamilyen különc lány merte elvetni egyedi rohanás a nagylelkűség. Anger kezdett játszani a zöld szeme az istenség.

-Te hülye hercegnő, nem tudom az értékét olyan dolgok, mint az élet?

Hangja úgy érezte, jegyzetek, acélból, de nem fáj a lélek. Bántó szavak, mint éles tűk áttört fáj, szívében Vanke, de nem sírt.

-Tehát érdemelsz smerti.U-megvetően mondta Loft.

Nincs kifogás. Úgy tűnt, hogy ognennogrivaya állat szelíden elfogadta a sorsát. Feeling újabb hulláma a frusztráció, Loki elfordult a kamera. Valahol a küszöbön megállt, miután hallotta halk suttogás.

-Mert mi? -nem ő tartotta a kíváncsiság.

Sigyn keserű mosollyal, élvezi a zavarát.

-Mert, hogy nem meleg van, Loki ...

Ehelyett becsapta maga mögött az ajtót.