49 éves Philip arra készül, hogy apa lesz

Az énekesnő két gyermeke van, bevallotta, hogy ő készen áll, hogy egy apa újra.

49 éves Philip arra készül, hogy apa lesz

49 éves Philip arra készül, hogy apa lesz

„Természetesen, kész vagyok, hogy több gyermeket, de azt is tudom, hogy szükséges lenne, hogy vesse fel ezeket először. Lássuk. I - fiatal, most 50 éves kor nem. Az apák 75 év. Van legalább egy negyed század, vannak a színpadon és az életben „- mondta Philip. Azt is hozzátette, hogy a gyermeknevelés megpróbál ragaszkodni szerénység és az utasbiztonsági. Elmondása szerint, az örökösök híres szülők nem kell, hogy már korán a fények, és arra törekszenek, hogy javítsák a figyelmet a sajtó.













49 éves Philip arra készül, hogy apa lesz

„Azt megvédi őket a közéletből. Ha részt én koncertet, csak Moszkvában. Azt akarták, tavaly menni a „New Wave”, de még mindig úgy döntött, hogy elhagyja a haza. Csak arra emlékszem, egészségtelen izgalom körülöttük Szocsiban egy pár évvel ezelőtt. Azt hiszem, bár még mindig növekszik. Tartsák távol a gyerekeket az állam a fáklyák és minden hozzá a színész életében. Hogy a gyerekek normális életet! Hadd nőnek maguk határozzák meg az utat. Van egy fiatalabb generáció csillag: Törpe Gnomych at Rudkovsky Plushenko, Ani Lorak Szófia, a keresztlányom, túl lelkesen a színpadon. És én bár egy stúdióban valahol táncolni valahol pouchatsya és válassza ki az utat, nem úgy, hogy az apjuk volt nyomva a jelenetet. Szeretne választani ilyen módon - mégis, azt nem zavarja. Nem akarom - nem lesz túl”- mondta Kirkorov.




Kapcsolódó cikkek