13 értékelés alapján körülbelül veylakom Moszkva, Krylatskoe, Őszi Blvd., 5,

Natalia - a nagy mester! De ha nem volt, és azt a tanácsot kaptam, hogy Eric. Vágási ismeretek valószínűleg van, de figyelj, vagy emlékszik, hogy ő kérte az ügyfél nem tudja, hogyan! Ismételt fodrász nem túl rövid, azért a szerencse szinte borotvált az oldalról és hátulról, eltávolítja a szükségesnél jobban! És a tetején valami egy helyen vágva ollóval, ami kiderült az úgynevezett sávos, félbeszakítva a folytatása fodrász!







Ne tegye a fogszabályozó ott! Pénz van húzva az oka! Nagyon csalódott Belyaev MG kezelt fogak, rendben, de nézzük le fogszabályozó! A pénz, amit készített, még ha csak ránézett a fogát, és nem változott az ív (((.

Clinic lehet, és jó, de a hozzáállása a beteg figyelmen kívül hagyni. Anyám elment, hogy távolítsa el a fogat. Távolítsuk el jó, de valószínűleg egy fasz hozott fertőzés. Amikor súlyos fájdalom és ismételt kezelés, azt mondta: én nem tudok semmit, a fog eltávolítása megfelelően, a többi a problémákat. Most két hét anya kezelt másik klinikára, ahol a betegek nem utasíthatja és nyújt valódi segítséget.

Natalia - a nagy mester! De ha nem volt, és azt a tanácsot kaptam, hogy Eric. Vágási ismeretek valószínűleg van, de figyelj, vagy emlékszik, hogy ő kérte az ügyfél nem tudja, hogyan! Ismételt fodrász nem túl rövid, azért a szerencse szinte borotvált az oldalról és hátulról, eltávolítja a szükségesnél jobban! És a tetején valami egy helyen vágva ollóval, ami kiderült az úgynevezett sávos, félbeszakítva a folytatása fodrász!







Ne tegye a fogszabályozó ott! Pénz van húzva az oka! Nagyon csalódott Belyaev MG kezelt fogak, rendben, de nézzük le fogszabályozó! A pénz, amit készített, még ha csak ránézett a fogát, és nem változott az ív (((.

Clinic lehet, és jó, de a hozzáállása a beteg figyelmen kívül hagyni. Anyám elment, hogy távolítsa el a fogat. Távolítsuk el jó, de valószínűleg egy fasz hozott fertőzés. Amikor súlyos fájdalom és ismételt kezelés, azt mondta: én nem tudok semmit, a fog eltávolítása megfelelően, a többi a problémákat. Most két hét anya kezelt másik klinikára, ahol a betegek nem utasíthatja és nyújt valódi segítséget.

Meglátogattam a klinika „Veylakom”. Az első benyomás - szép, tiszta, barátságos személyzet. Folytatott konzultáció Tinyakov Sergey G .. Ez a részletes, az illetékes, egyszerű tanácsot ritkán ahol kap. Dr. átitatva a problémáim, rájöttem, hogy akar, és felajánlotta, több megoldás is a problémám. Köszönöm szépen, Szergej G., majd protetikai csak te és mások tanácsot.

Nem szeretem kezelni fogak és félnek a fogorvosok! Minden, kivéve egyet: Alexander Vlagyimirovics. Azért jöttem a könnyek, hogy a bölcsességfog, megnyugtatott, eltávolítani és nem ijesztő. Most szeretnek menni a klinikára és nem más, mert csak akkor az emberi hozzáállás olyan gyáva, mint én.) Még egyszer köszönöm! Eljövök, fog fáj.))

Nagyon félt, hogy kezelje a fogak, de miután kapott egy találkozót egy orvos Tinyakova Szergej G. azt felejtsd el a félelmet. Köszönöm neki ő szakmai és lelkiismeretes hozzáállás. Azt ajánlom mindenkinek, hogy kapcsolja neki.

Ma találkozott Maksim Belyaev Gennadyevich és azt akarom mondani, köszönet neki óvatos hozzáállás és a szakmaiság! Köszönjük!




Kapcsolódó cikkek