Copa America 2018

Argentína között gond nélkül kiadta a jegyet a negyeddöntőben legyőzte a csapat Panama. „Albiselesty” gyorsan átvette a vezetést - Otamendi zárva a távoli post takarmány Di Maria a szabványnak. Úgy értékelték, és megnyugodott. De Panamanians elég jó vicsorgott: Quintero többször élesíteni a játékot, nyomja meg a kaput, hanem Romero nem könnyen elérje a labdát, miután megütött Camargo szabad rúgás. De a végén fél óra a mérkőzés, „kanalschiki” kisebbségben voltak - egészen buta második sárga shlopotal Godoy, nem világos, hogy miért tknuvshis arc Gaitan közel a pálya szélén távol a kaputól. Nos, akkor minden világossá vált a kimenetele a mérkőzés, bár a gólok kellett várni.

Chile - Bolívia 2: 1
Célok: Vidal, 46, 90 + 10, büntetés - Campos, 61
Chile Bravo, Isla (Fuenzalida 76), Medel, Hara, Beausejour, P.P.Ernandes, Charles Aranguiz, Vidal, Orellana (Puig, 68) A.Sanches, Pinilla (Vargas, 58)
Edző: Juan Antonio Pizzi
Bolívia Lampe, Eguino, Centeno, L.Guterres, Saavedra, M.Beharano, Raul Castro (Campos, 58), Melean, Arce (Ramalho, 54), Smedberg-Dalens, Duk (Veysaga 82)
Edző: Julio Baldiveso
Megjegyzés: P.P.Ernandes 79 - Eguino, 4, Campos, 77, 90 + 9 L.Guterres Veysaga 90 + 9

Chile nemzeti csapat, de a jelenlegi tulajdonosa az Amerika Kupa után vereség az első meccsen Argentína ellen (1: 2) feltétlenül meg kellett nyerni Bolívia ami mellesleg, szintén elvesztette az első játék a Panama (0: 1). És úgy tűnik, mintha a problémákat a három pont merül fel ott, de nem a chilei ma, ó, nem ugyanaz. Győzelem a végén még mindig bányásznak, de csak hála nagyon jól kétes büntetést.

Az első felében a játék pillanatok nem különösebben tetszett. Csak a végén az ő „vörös” kettős veszély fenyegeti kapui bolíviai. Először tuku Hernandez erőteljesen szimpatikus de pontatlan lövés a távolból, majd Alexis Sanchez után a rivális biztonsági hiba a nézőpontból vert Centeno, biztosítsák a kapus a gólvonalon. De amint a második felében a mérkőzés, hiszen a csapat Chile átvette a vezetést. Vidal ellopta a labdát a büntetést a „zöld”, mivel a Pinilla, kapott egy labdát vissza, és lövését a lámpák.

A csapat Juan Antonio Pizzi a szünet után kezdett játszani sokkal aktívabb, mint korábban, de építeni ezt a sikert nem történt meg. És ott otvetka érkezett - luxus Campos gólt egy büntetőrúgás. Chilei előreszaladt aktívabban és többszörösen közel gólt a második gól. Lampe ragyogóan húzta Sanchez megüt a standard, majd egy másik, és megbirkózni a befejező mozog Puig. Vidal volt a gyepen egy ütközés után egy védő és megverte a vízszintes helyzetből kívülről a kapus, de lövése a sarokba, levette a labdát a lába párhuzamos a szembejövő Alexis.

A döntőbíró adunk nyolc perc alatt a fő idő és az utolsó is „piros” tizenegyes, ami nagyon úgy néz ki, mint egy találmány választottbíró - Sanchez lógnak a büntetés területén, de csökkent a Campos, csak alul a vállát. Így Zhasmani sikerült elrejteni a kezét a háta mögött, és miatta a játékot, és még a beszéd nem lehet, de a játékvezető úgy döntött, és Vidal biztosan rájött, hogy a 11 méter. Ez volt a 10. percben a kompenzált ... És ugyanakkor Bolíviában volt esélye, hogy még, de Ramalho méter nyolc lövés célt tévesztett szöget.

Így Argentína szerzett hat pont, két fordulóban, és garantált, hogy magát a csoport, és az első helyen. Ahead „albiselesty” játék Bolívia, amely a mérkőzés után haza. Nos, uraim, és Chile egy belső ülésen, hogy megtudja, ki az erősebb, és aki méltó jegyet a negyeddöntőben. Természetesen az esélye a chilei néz előnyös, de ez csak egy játék, nem igazán megérdemlik a jó dolgokat.