61 éves csillag a „Amerika Next Top Model” megforgatta a fényűző esküvői

61 éves csillag a „Amerika Next Top Model” megforgatta a fényűző esküvői

Nyugati média számolt be, hogy a 61 éves amerikai szupermodell Janice Dickinson játszott esküvő 71 éves pszichiáter Robert Dzhernerom. Házasság, hogy orvos lesz a negyedik modell. Ünnepségeket tartottak az otthonában egy pár barátot, található Beverly Hills. Valentin vendégek voltak a barátok és rokonok.







Az ünnepségen, Dickinson választotta kíméletes módon: a menyasszony viselt fehér ruhát a fátylat, és egy hosszú szoknya, mely megtartotta a barátait. Ami a vőlegény, ő inkább a klasszikus kosztümös sötét árnyalatú, fehér ing és csokornyakkendő.

Janice, aki egyike a nemi szimbólumok 70-80, nem hagyja ki a lehetőséget, hogy megmutassa másoknak a lenyűgöző formában. Egy bizonyos ponton, a nő felemelte a lábát, és Dzherner tegye kecses cipő.







„Azt töltött közel fél évszázada, hogy megtalálja a lelki társát. Universe is kaptam egy csodálatos nap, amikor találkoztam Robert, amelynek én vagyok hálás. Robert - a legjobb és legragyogóbb ember, én már találkoztam az életemben! „- mondta a boldog menyasszony.

„Én született újjá. Az ég kékebb, a felhők világosabb és illata a rózsa hangzik erősebb. És hallottam a szeretteim, hogy házasodni idén „- mondta a sztár.

Emlékezzünk vissza, hogy Janice Dickinson karrierje kezdődött a 1970-es években. A natív Brooklyn költözött New Yorkba, hogy megteszik az első lépéseket a divatvilág. A kezdeti szakaszban támogatott Janice Lorraine Bracco, a jövőben jelöltje „Oscar” díjat. Hozott egy manöken a megfelelő ember, aki segített neki a portfólió. A rövid távú Dickinson lett egy csillag a fényes magazinok. Ő világított a borítóján Vogue, a Harper Bazaar, az Elle, Glamour, Sports Illustrated, a Playboy és más kiadványok. Sok tervező, köztük Gianni Versace, Valentino Garavani és Calvin Klein, csodálta a szépségét.