106 véleménye a beadása fehérorosz elnök Minszk R, K

Továbbra is, mint a ***, de rosszabb (((és sopetsya szláv testvér, és a tartományok nem akart, és nem a munka -, de a ruha, és a *** KINEK - rozsdás víz, hogy a gyerekek szagát a szájából. - így férgek és fogak, vagy vesz egy szűrőt, a víz tisztább lesz vásárolt 1,5-2 hónappal ismét megvásárolható)))))) - de a fizetés))))) Miután a Bizottság - minden RUKATAYA))))) - ATP-koreaiak és Kínában, most az adókat, és G. BERI - munkanélküli, megyek munkát keresni, hogy a megígért (annak ellenére, hogy év))), a hack. további ›

Csak egy rendőrállam! Hazafelé egy barátjával, abbahagytam a busz. Megkérdeztük ivott, és elment a kávéházba. A válasz igen, sört inni! A kezében egy zárt furat 0, 5 sör! Azt kérte, hogy üljön a buszon és a meghajtó a rendőrségre, amelyhez az említett csak ütni minket az adatbázisban. Ennek eredményeként által kért 2,5 rubel finom néhány állítólag voltunk egy nyilvános helyen, míg ittas! A kérdés az, ahol a törvény és mit vitt. Van nulla öt sört inni a takaró alatt.

Miért van Köztársaságban ilyen drága az orvosi ellátás és a gyógyszerek. Mi lenne alávetni MRI fizetni 300-320 rubelt. Hol ezek az arányok? Orvosi kezelés, és aláveti magát a nyugdíjas vagy dolgozik csepegtető, meg kell menteni a nyugdíjra és vásárolni gyógyszert kell 300-400 rubelt, plusz fecskendők, rendszerek, megoldások, és így tovább. Van államunk már annyira szegény, hogy nem engedheti meg magának az ingyenes orvosi kezelést és gondozást legalább egy kicsit védett ágazatokban. további ›

Borzalmas javítás kevés pénzért

Dolgozom JSC Kamvol nagyon rövid volt rekonstrukció, így költözött be az új létesítményt, és szörnyű lehetetlen dolgozni, nem a levegő, a főnökök név-hívás, megalázó, csökkenti a béreket, toborozni alkoholisták, drogfüggők és a hajléktalanok, valamint a jó okos ember nem veszi. Azt segítséget kérni, hogy megérkezik, néhány bizottság ellenőrizte a részleteket, annál burkolószövetbe, hogy saját maffia és az összes pénzt a zsebében csak a fejét sorban, köszönöm.

ZHREO összeomlott a rendszer. Berendezés osztott, az emberek csökken, nem valaki dolgozni semmit. De egy csomó főnökeik a házban. Hamarosan tiszta, javítási és a tőke házak lakói magukat. Az összeomlás!

Egy szót sem az igazság. Bespredelschik ülni hatalom és az emberek pénzét, hogy vágja. Úgy tűnik, hogy őket, csendesen! átültetett legtöbb!

Ez, aki jött, és hagyjuk a törvény a limit 20 euró havonta parcellák külföldről? Itt van az adott helyzetben. Úgy döntöttem, hogy a második szél a régi PC egy új nagyobb teljesítményű processzor (csak ezt a pénzt, és elegendő). Találtak Kínában bu processzor 40 $. Ismét BU! A következő nincs pénz! Mi Fehéroroszország feldolgozók nem termel, úgyhogy az elv „kuplyaytse belarusskae” nem egy kört. BU ilyen processzorok nem találtam, így azok elavulttá 5-7 év. Új tőlünk. további ›

Következő 20 értékelés ›

Továbbra is, mint a ***, de rosszabb (((és sopetsya szláv testvér, és a tartományok nem akart, és nem a munka -, de a ruha, és a *** KINEK - rozsdás víz, hogy a gyerekek szagát a szájából. - így férgek és fogak, vagy vesz egy szűrőt, a víz tisztább lesz vásárolt 1,5-2 hónappal ismét megvásárolható)))))) - de a fizetés))))) Miután a Bizottság - minden RUKATAYA))))) - ATP-koreaiak és Kínában, most az adókat, és G. BERI - munkanélküli, megyek munkát keresni, hogy a megígért (annak ellenére, hogy év))), a hack. további ›

Csak egy rendőrállam! Hazafelé egy barátjával, abbahagytam a busz. Megkérdeztük ivott, és elment a kávéházba. A válasz igen, sört inni! A kezében egy zárt furat 0, 5 sör! Azt kérte, hogy üljön a buszon és a meghajtó a rendőrségre, amelyhez az említett csak ütni minket az adatbázisban. Ennek eredményeként által kért 2,5 rubel finom néhány állítólag voltunk egy nyilvános helyen, míg ittas! A kérdés az, ahol a törvény és mit vitt. Van nulla öt sört inni a takaró alatt.

Szeretném megköszönni a dolgozók az elnök, sokat segített. Hozzájuk fordult segítségért, sajnos, nem kérdeztem Teljes név, mint a Senno kerület, Vityebszk régió nem fizetett családi pótlék a vállalati rajagroservis. Foglalkozott a területen, de nem segített, majd segít azonnal, egy órán belül, és én fizettem a gyes. Még egyszer, köszönöm szépen!

Üdvözlünk! Köszönjük gorsabesu Polotsk és aki fizet nekem egy hely. Itt szinte minden panaszkodnak, hogy a kis hely! És én nem panaszkodom! Hála Istennek elég üdülő! Csak a háború Isten ments volt! Üdvözlettel, Alexander Malak, Polotsk.

Miért van Köztársaságban ilyen drága az orvosi ellátás és a gyógyszerek. Mi lenne alávetni MRI fizetni 300-320 rubelt. Hol ezek az arányok? Orvosi kezelés, és aláveti magát a nyugdíjas vagy dolgozik csepegtető, meg kell menteni a nyugdíjra és vásárolni gyógyszert kell 300-400 rubelt, plusz fecskendők, rendszerek, megoldások, és így tovább. Van államunk már annyira szegény, hogy nem engedheti meg magának az ingyenes orvosi kezelést és gondozást legalább egy kicsit védett ágazatokban. további ›

Borzalmas javítás kevés pénzért

Te magad az állást magukat és az ólom. Mit bíró? Ő mindig uralkodni, és a világ mindig hazánkban. Csodálatos ember. Kemény harc egyedül, minden kérdések. Ez a felelősség. Minden rendben van, csak hogyan lehet létrehozni egy feladatot. Annak érdekében, hogy azok, akik nem tudnak. Minden kell dolgoznia, enni kenyerét. De valamilyen oknál fogva nem minden kiderül. Lehet egy egészségügyi probléma, vagy egyáltalán nincs képesítésük, vagy egy közönséges emberi lustaság. Ez lesz még jó közérzet, ha minden munkát.

Dolgozom JSC Kamvol nagyon rövid volt rekonstrukció, így költözött be az új létesítményt, és szörnyű lehetetlen dolgozni, nem a levegő, a főnökök név-hívás, megalázó, csökkenti a béreket, toborozni alkoholisták, drogfüggők és a hajléktalanok, valamint a jó okos ember nem veszi. Azt segítséget kérni, hogy megérkezik, néhány bizottság ellenőrizte a részleteket, annál burkolószövetbe, hogy saját maffia és az összes pénzt a zsebében csak a fejét sorban, köszönöm.

ZHREO összeomlott a rendszer. Berendezés osztott, az emberek csökken, nem valaki dolgozni semmit. De egy csomó főnökeik a házban. Hamarosan tiszta, javítási és a tőke házak lakói magukat. Az összeomlás!

Egy szót sem az igazság. Bespredelschik ülni hatalom és az emberek pénzét, hogy vágja. Úgy tűnik, hogy őket, csendesen! átültetett legtöbb!

Ez, aki jött, és hagyjuk a törvény a limit 20 euró havonta parcellák külföldről? Itt van az adott helyzetben. Úgy döntöttem, hogy a második szél a régi PC egy új nagyobb teljesítményű processzor (csak ezt a pénzt, és elegendő). Találtak Kínában bu processzor 40 $. Ismét BU! A következő nincs pénz! Mi Fehéroroszország feldolgozók nem termel, úgyhogy az elv „kuplyaytse belarusskae” nem egy kört. BU ilyen processzorok nem találtam, így azok elavulttá 5-7 év. Új tőlünk. további ›

Írtam egy ismertetőt a MAZ személyzet egyik üzletben nem igazságos, hogy az anyám. Köszönöm a gyors választ, hogy a felülvizsgálat. Minden sikeresen megoldódott. Köszönöm szépen.

"Radon" szanatóriumban. Hibás vízszintes rajz gép. Az elmúlt évben került ezen az eszközön ember 100 kg, amelyben azt mondják, van törve. Voltam neki, és jött. Értsd meg, kérlek.

Helló Van egy ilyen probléma, az a tény, hogy dolgozom a szervezet BOBRUYSKSTROYKOMPLEKS és mikor megy nyaralni, a nyaralást nem kaptam, bár a szervezet köteles fizetni üdülési hozzájárulás 3 napon belül, de az ünnep véget ért, és nem történt kifizetés előtt beérkezett eddig, és ezen kívül, még mindig nincs munka. Kérjük, tegye meg a megfelelő lépéseket.

Alexander G., írok neked a ki-törvény, az a tény, hogy az árvák kapják ház 5 évre. Nos, ez abszurd. Én 17 éves, a szülők nem. Azt tervezi, hogy adja meg a Fehérorosz Nemzeti Műszaki Egyetem. Tanulok nem lesz 5 éve, ha nem kapok pénzt építeni magát ház? Credit? Nem, ez nem egy lehetőség, így fizetni egész életedben? És a család? Saját gyerekek élnek? Annyi kérdés. Úgy vélem, hogy ez nem helyes. Tedd magad az én helyembe. Remélem, gondolja át, amit írtam.

Szégyen, hogy a választások előtt elnökünk Rb rendetlenség lehetőség. Helyezze el, hogy amennyit csak lehet dolgozni a 70 éves, a nagymamák és a fiatal szakemberek az utcán, és hozta a parazitizmus? Hogyan élnek a fiatal szakemberek. Válasz.

Kedves Alexander G., a szív köszönöm a épségének megőrzéséhez hazánk, az ami a leginkább demokratikus és szabad Köztársaságban, ahol gyakorlatilag nincs bűnözés, amely fenntartotta a békét és a rendet, a szólásszabadság és a cselekvés, amelyben demokrácia van. Köszönöm, hogy nem fogadja el a nyugati „demokrácia”, amely hordozza a jelentését az emberi merítés a káosz, a testvérgyilkos háborúk, népirtás. Köszönöm a nagy hozzájárulást. további ›

Meg vagyok elégedve a politikai helyzetben elnökünk. Európában és Amerikában nem tartoznak ide, mi kell dönteni, hogy ne hallgass azokra, akik nem érdekeltek a közérzetünket! Célszerű lenne, hogy egyesítsék Oroszország és Ukrajna (a testvériség a szlávok, együtt erősebbek vagyunk). Alexander Lukasenko - a legjobb!

Kedves SPR! Én most küldött e-mail választ a Polotsk regionális végrehajtó bizottság a PM Petkevica hogy a méz. anyám dokumentumok elpusztítani! Miért? Írásbeli idős anya nem vonatkozik több mint 5 éve a hegyekben. klinika, majd kötelező a megsemmisítése a törvény! Tehát, kedves SPR, ha az egyik nem vonatkozik az orvosok sokáig, majd megsemmisítette a mézet. dokumentumokat, úgyhogy-e. Ki találta ki, sajnálom, az idióta törvényeket. És most, hogy az anyja egykor traumatizált. további ›

Az orvosi Polotsk felnőtt klinikák

Kedves SPR! Üdvözlünk! Kihez válaszolni erre a kérdésre; anyám Elena Romanovna Malak orvos által előírt terápia Alexandra Ivanovna Masharsky csomó antibiotikumot, és az anya ellenjavallt 1986 óta, hogy az allergia és az orvos biztos, hogy meg kell tenni, orvos vagyok! És ez után ezek a tabletták játszották hasmenés és viszketés a test ment anyám! Most anyja azt mondta az orvos. Akkor jöjjön egyéb gyógyszerek kinevezi és kiütés és a hasmenés bántam vele, akkor! Kedves SBP, hogy mi vizsgálati alanyok. további ›

Miért elpusztítani meddokumentov megy. Kedves SPR! Én személy szerint már többször beszélt a fejét terapeuta Ekaterina M. felnőtt klinika Polotsk, és azt akarta, hogy megtalálják meddokumenty 1986 Elena R. Malak anya volt traumatológia Novopolotsk nyílt törés a jobb lábát a Ilizarov készülék! És mit gondol. Ő nyom nélkül eltűnt, és propán meddokumenty válaszolt nekem Ekaterina M .: „Mit remegő idegeket, jobban látni őt, és anyja egészségét!” Ez annyira tartani. további ›

Kedves Alexander Grigoryevich vagyok 40 éves. Élek a város Gomel, 20 éves nézi a labdarúgás és soha nem kapcsol a csatorna, és nem hagyja el a stadiont, ha a csapatom elvesztette, de megmutatta a játék, ami nem kell szégyenkeznie. De néztem a mérkőzés Luxemburg - Fehéroroszország Kikapcsoltam a csatornán, és kapcsolja a jégkorong-mérkőzés a Bajnokok Ligája, bár én még soha nem volt és soha nem lesz egy rajongó „Neman”, de én nagyon fogott meg elkötelezettségüket és valamit, ami azt mutatja, a „futbalery” Sajnálom, de itt DC-ben. további ›

Üdvözöljük SPR! Anya és én emelt korcs kutyát, és amikor a kutya régebbi, de véletlenül futott át a kapun, és kerestünk, de nem talált, már eltelt több mint egy hónap! Tegnap sétáltam már a piacon, amelyek segítségével az állatok, és észrevette, hogy a kedvenc labdákat! Vettem a fotó, természetesen, és elküldte a helyi végrehajtó bizottság! Továbbá, a piac azt mondta, hogy keresi a tulajdonos, és azt mondta, hogy meg van írva a fenti! Azt mondták, akkor rúgott egy kutyát, és nem adja! Itt egy kép a kutya a piac alján a ketrec. Megvan most. további ›

Kapcsolódó cikkek