5 És én nem szeretem nem tud enni rendesen, anya

Mama étvágya a gyerekek hozzávetőleges korát 2-3 éves, van 2,5 és én nem szeretem, nem tud enni rendesen, nincs reggeli ebéd és vacsora, és enni, amikor akarok, és ez nem teljesen és pokusoshno, hogy egy pár kanál, és az összes ettek, főként italok és italok egész nap kér teát és gyümölcsöt az ő élelmiszer. A kert még mindig nem megy, lehet kezdeni enni rendesen nézi a többiek.







Másképp. De nem adom kusochnichat. Nem akarsz reggeli menni vacsorázni éhes

Az étkezési ha vele enni. A reggeli szereti alvadék „Rastishka”. 3-5 db eszik egy időben. Különösen nem nalyagayu rá, most akar enni? Egyél egy óra. us 2.4

Saját azonos, sikoltozva tej és mindent semmilyen. de szereti leves, pörkölt, zabkása táplálkozás hajdina és rizs mártással csak akkor, ha már nem tudom, mit kell tenni, ha nem adnak tejet sír prosit.schitay ő eszik, minden megszakítás, és nem akarja,







Van egy örök probléma ezzel periodicheski.seychas három és fél, valamint, és néha még egy probléma. Kashi, mi nevezzük valamilyen okból „pap-görény” ismeretlen okból, hanem kiterjed mindenféle gabona. Tea nem egy ital vagy gyümölcslé vagy kakaó. Az élelmiszer leves, hús, gyümölcs és a burgonya, és ez néha fordul az orrát. Nagyon keveset enni. Mindig eszik egy fél adag. De a WC megy normák súlya szintén nem otstaet.tak nem terelték körülbelül edy.oni enni, amennyit csak akarnak, nem több, nem kevesebb.

Nos, hadd egyen, így mi a bűncselekmény) gyermek) magad? Te egy anya és engedelmeskedni lánya) szigorúbbnak kellene lennie, de ha akarsz valamit, majd miután a fő étkezés.

Lánya 2.2. A reggeli gabonapehely vagy csokoládé golyók és a tej. Az ebéd és a vacsora körülbelül egy hónap volt a közvetlen baj. A hörcsög az elmúlt napokban, de egy májusi 09:00 enni levest merőkanál 2 tejfölös kenyeret, és újra 22:30 és „yum ül az asztalnál”, de nem adja meg, azt mondom, menj aludni, és elengedem