1100 Kérdések Prohorov

Nem akarja, hogy komolyan az elnökség, és még csak a politika. Ez csak élvhajhászás / tészta a füle kezével.

Miért gondolom így:

Nem akarom, hogy legyen egy a több ezer azzal a nyilvánvaló kérdést. és kérni egyet. Van Stoa Oroszország részt vesz a promóciós világgazdasági modell szerint. amely a globalizáció korában tapasztalható vereség után vereség. Stoi nem az, hogy mi a kitűzött célokat, és megtalálja a saját útját és szerepét a világgazdaságban. amíg tompa kiszabott következő trendek nem vezetnek lehetőségek elvesztését részt venni nem vetnek. és az ő. tisztességes még nem vesztett potenciál.

Alexander. Oroszország ezer éve keresi a maga módján, csak találni nem lehet. Valahogy minden „maga módján” véget ér, vagy forradalom, vagy a „nyersanyag függelék”.

Sajnáljuk, Ljudmila), azt hiszem, az a kérdés, amit fel kell tennünk itt))))
Nem értettem egyszerre. Nos, írok a blog. vagy nem írok, nem tudom))) volt pulzusa. Nem valószínű, hogy én vagyok híve a MP
Köszönöm. És van egy támogatója, akkor láthatja, hogy vonzódnak a program vagy a személyiség?
Ui és ahol különösen írásban a nők, talán csak nem találtam. Súgó hivatkozásra.

Alain, nem elnézést :) Külön a nők - úgyhogy nincs linkeket. A nők esetében megfelelő pontokat a programban, főként alatt Art Social - változásokat TC (második) nyugdíj - (függ a gyermekek számától), otthoni munka, távmunka - programozókat. könyvelő, és még sok más különlegességet (nemcsak a fogyatékkal élők számára). Ő nem összpontosít a nők vagy a férfiak (mi valójában egyenlőség). Michael összpontosít az ember, és azt akarja, hogy kapcsolja ki a rendszert a személy-személy, tedd az első helyre, és nem az állam.
§ egészségügyi, túl sok nő.

Impulse, akkor nincs esélye :)