14 mondat a klasszikus harcosok minden alkalomra

14 mondat a klasszikus harcosok minden alkalomra

01. „Szeretem a napalm illatát reggel” ( „Apokalipszis most”)
Helyénvaló, hogy mondjam, amikor készített egy elegáns reggeli. Vagy tudja, hogy a nap küzdenek: például a munkahelyen, jön meleg idő.







02. „Psycho csak gyenge. És én - excentrikus "(" Speed ​​„)
Bár ezt a kifejezést, és azt mondja a gonosz által játszott Dennis Hopper, de ... Te nem rossz, ugye?

03. „Legyen csak egy” ( „Hegylakó”)
Kiváló felhelyezése előtt a jogosítvány vizsga.

04. „Ha ez fáj, az azt jelenti, hogy képes megölni” ( „Predator”)
A helyzet: A régi ház pajta, hogy vigyen fel, kiderült, hogy a vártnál nagyobb. Mégis, a fedélzeten repedés és a köröm szakadt ki egy karcolás ...







05. „Az öreg apja, mielőtt elhagyja ezt a szaros világban, azt mondta, egy jó nő ő nem tolja a lábait” ( „Harley Davidson és a Marlboro Man”)
Ezeket a szavakat lehet összefoglalni egy jó fél az elbeszélése barátok.

06. „Még ha meglőtt egy álom, kelj fel, és bocsánatot” ( „Reservoir Dogs”)
Megfenyegette is kell szépen.

07. "Hasta la vista, Babe" ( "Terminator 2: Judgment Day")

08. „kofferek balekok, kések - a választás a Masters” ( „A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső”)
Szereted főzni - ezeket a szavakat helyezését.

09. "Jó, rossz ... A legfontosabb dolog -, aki a fegyvert!" ( "Evil Dead: Army of Darkness")

10. „Csak azt tudom beszélni két nyelven rendszeresen és illetlen” ( „The Fifth Element”)
Valaki nem hajlandó megérteni a szavakat? Ne csak ugrik a mat - értesíti a többi érintett idézet.

11. „Készítsünk reggelit és enni is. Ma vacsora a fene! „(” 300 „)
Ami nem olyan módon, hogy felvidítani egy csapat, amely előtt néhány kétségbeesett tettet?

12. „kifogások, mint szamár - mindegyikük” ( „Platoon”)
Okok, hogy állapítsa meg, hogy - a sötétség. Bár minden nap meg kell ismételni.

13. „Túl öreg vagyok ehhez szar” ( „Halálos fegyver”) Egy kis kacér kifejezést, amely mögé bújik egy csipetnyi a tapasztalat és a hajlandóság a nehéz feladat, hogy pontosan tudja, akivel lehet kezelni.

14. "Yo-ho-ho, te rohadék!" ( "Die Hard")




Kapcsolódó cikkek