18. Kiemelkedő idézi Henry Ford - ez az élet

18. Kiemelkedő idézi Henry Ford - ez az élet

Henry Ford - amerikai gyáros, egyik alapítója az amerikai autóiparban. Alkotó az első jármű 4-ütemű belső égésű motor. 1903-ben megalapította a „Ford Motor”, amely később a világ egyik legnagyobb autóipari cégek. Annak növények széles körben bevezetésre a szabványosítás és a bevezetett továbbító egység.

Elképzeléseiket a munkaszervezés és a termelési vázolt műveiben „My Life and Work”, „ma és holnap”, „halad előre.”

  1. Az ember meghal, ha már nem változik, és a temetés - csak formalitás.
  2. Sokkal több ember megadta magát, mint a vesztesek.
  3. Úgy tűnik, mindenki keresi a legrövidebb utat a pénzt, és ugyanakkor elkerülhető a legtöbb közvetlen - az egyik, hogy vezet a munka révén.
  4. A levegő tele van ötletekkel. Ezek folyamatosan kopogtatnak a fejed. Csak meg kell tudni, hogy mit akar, akkor felejtsd el, és elvégzik a munkát. Az ötlet hirtelen. Mindig is az volt.
  5. Az öregek mindig azt a fiatal pénzt takaríthatunk meg. Ez rossz tanácsot. Ne kincs garast. Fektessen be magad. Én életemben, és mentett egy dollár, amíg elérte negyven éve.
  6. Amikor úgy tűnik, hogy az egész világ ellened van, ne feledje, hogy a repülőgép felszáll a szél ellen!
  7. Sikeres emberek húzzák előre segítségével az idő, hogy mások is használják a hulladék.
  8. Gondoljunk csak - a legkeményebb feladat; Valószínűleg ezért olyan kevés részt.
  9. A legjobb barátja - aki segít nekünk, hogy bemutassák a legjobb abban rejlik, hogy a lelkünk ...
  10. Próbáltam élni az életem, ahogy azt szeretné, hogy az anyám.
  11. Man két motívum - az igazi, és a második, ami jól hangzik.
  12. Az idő nem szereti, ha a hulladék.
  13. Failure - ez egy olyan lehetőség, hogy kezdje újra, de okosabban.
  14. Greed arány - nem azt jelenti, legbiztosabb elérése pénzt. De ha szolgálni kedvéért a minisztérium, az elégedettség adott tudat ártatlanság esetben a pénzt maguk jelennek bőségesen.
  15. Mindenhol ott vannak - ezek a furcsa emberek, akik nem tudják, hogy tegnap - tegnap, és aki ébredni minden reggel az előző gondolatok a fejemben.
  16. Ha én csak, amit akarnak, hogy az emberek, akkor még mindig utazott autóbusszal.
  17. Minőség -, hogy bármit jobb, akkor is, ha senki sem figyel.
  18. Vállalkozás nem termel semmit, kivéve pénz - rossz üzleti

Tetszik? Ossza meg ezt a barátaiddal!

Kapcsolódó cikkek