7 tipp - Hogyan lehet megtanulni programozni, a blog webfejlesztés és internetes technológiák

7 tipp - Hogyan lehet megtanulni programozni, a blog webfejlesztés és internetes technológiák

7 tipp „Hogyan lehet megtanulni programozni”

Röviden: kell egy vizsgálati tervet, meg kell, hogy végezzen szótárakat elraktározza parancsokat, meg kell tudni, hogy a különböző módon megoldani, szükség van angol, szüksége van egy személyes összeállítása döntések, szükséges fenntartani a listát az olvasás során az anyagból a teendő, szüksége van egy blog.







1. Készíts egy tervet a személyes fejlődés tanfolyamok, amelyek érdeklik. Most egy csomó online kurzusok. Kezdje programozási tanfolyamok, amelyek a tanulási folyamat, mint egy játék. Játékok gyakran van buta, de mindig szórakoztató játszani, mint egyszerűen memorizálni tankönyvek. Android és ayfon játékok nem kevésbé ostoba, és velük együtt az emberek húzni.

Beállítása és ellenőrzése célok

Azt javasoljuk, SmartProgress - az egyik legügyesebb szolgáltatások, beállítás és célok elérésére.

2 megtanulnak programozás - vagy inkább, programozási nyelvek - ez ugyanaz, mint az idegen nyelvek tanulása. Szerezz magadnak szótárak - Találtam egy notebook vagy a számítógép: nem fognak írni a parancsokat és azok jelentését.

Nem vagyok híve az olvasás vastag könyveket. Ezért írom le, egy kissé eltérő megközelítést. Te fel magad néhány közepes méretű problémákat. Ez lehet egy app „Telefonkönyv”, „számológép”, „Hajó játékok”, stb Kívánatos, hogy a komplexitás, még mindig volt a nő. Ilyen feladatok teszel 3-4 db. Nyikorgott a fogak, állandó Internet tyrkaniem dönt első, második, harmadik kezelését megkönnyíti, négy még könnyebb. Ez után a tapasztalat, az írás egy teljes programot, de nagyon kicsi. Tehát miután az összes feladatot, ülj le, és úgy dönt, őket elölről. Szinte mindig, a második megoldást ezekre a problémákra lesz sokkal kompaktabb és gyönyörű. Ugye tanulnak a hibáikból.
Ezt követően, hogy egy nagyobb kihívást jelentő feladat, és csak azok megoldására két megközelítés. Minél összetettebb a feladat, annál több lesz találkozás a dokumentáció olvasása és cikkeket, de fokozatosan el fog kezdeni kell letétbe helyezni a fejedben. Érdemes megjegyezni, hogy kifejezetten próbálja megjegyezni az összes funkciót és paraméterek nem szükségesek. Ehhez, és van dokumentációt tudtak mindig látni. Emlékszel, hogy pontosan mit szemben a gyakorlatban. Ne félj - lehetetlen, hogy mindent, de navigálni és megtalálni a megoldást egy ismeretlen helyzet, meg kell, hogy képes legyen.







Ez még mindig nem rossz olvashatsz algoritmusok. Önképző jó, de legalább tudjuk, hogy a probléma megoldható gyorsabb módja, szükség van rá. „Hogyan megtanulni programozni?” Vagy: „Légy programozó nem minden”

3. Míg az internet találok segítséget, hogyan kell megoldani egy adott problémát, de szükség van egy általános képet, hogy mi osztályok problémát meg lehet oldani, vagy hogy programozási nyelvek. Golfozók tudják mi az a bot, hogy vegye, mert már használják az egyes nih.Reshay ugyanazt a feladatot többféleképpen, és válaszd a maguk számára könnyebb. Igen, ez időt vesz igénybe. Suvorov mondta, nehéz megtanulni - könnyű csatában. Megismétlem - ez nem csak egy okos mondat, és nem egy ajánlás - ez egy szigorú szabály. Tudom tapasztalt programozók, akik tudják tökéletesen csak egy nyelvet. Ezek bármilyen feladatra választani a nyelvet, akkor is, ha ez drága, hosszú és úgy néz ki, csúnya, mert nem tudom, az alternatívákat. Ezért a fény néha született számológépek, amely a Microsoft Access.

Megmondom róla egy kicsit másképp a személyes tapasztalat. Egyszer vettem a feleségemnek egy koporsó mellett ékszerek. Kanyargó a dobozt a kezében, én mentálisan rendezgette azt a táblák, szövet, zárak, zsanérok, ragasztó, köröm -, hogy az azt alkotó - és elég tisztán a gyártási folyamat során. Megcsináltam automatikusan, vajon - ha meg tudom csinálni ezt magam kézzel. Kiderült, hogy én is, ha van időd és anyagok.
Egy másik alkalommal, néztem két fénykép előtt és után a számítógépes feldolgozás. És nem volt semmi a fejét a két kép közötti. Csak egy sötét űr „The Magic of Photoshop». Mert szeretem a munkát, amit még soha nem.

6 írta ki saját listát, hogy mit kell olvasni. Linkek, könyvek, cikkek. Hidd el, ha nem egy ilyen lista, akkor nem olvasok. Csak nézd futtatni, és mondja magát - „Ó, ez a dal” - ez nem segít. Holnap fogja elfelejteni, hogy nemcsak ez volt írva néhány beszámolót, de még olvassa ezt a felülvizsgálatot a tényeket. Tehát, hogy ez és írni. Létesítmények a könyvjelző a böngészőben, írd fel a matricát, és ez jobb, hogy bármilyen program, amely képes meghatározni a kulcsszavak, a jegyzetek és a keresést. Miután elolvasta a felesleges vycherknesh és jobbra perenesosh azok listáját hasznos erőforrásokat.

  • Smartprogress - az egyik legügyesebb szolgáltatások, beállítás és célok elérésére. Feladata -, hogy segítsen, hogy rendszerezze és az információk a célkitűzéseket, a kommunikációs társaik és mentorok. Az orosz.
  • WordPress - az egyik legnépszerűbb platform blogolás. Rengeteg lehetőséget rovására a kiegészítő modul, plug-inek, a nagy közösség a felhasználók és a fejlesztők. Az orosz.
  • Blog Wodpress - ingyenes WordPress blog orosz anélkül, hogy megvásárolja tárhely.
  • Todoist - egy egyszerű és hatékony, ingyenes cross-platform rendszer linkek, idézetek, és a fájlokat. Az orosz. Szolgáltatás leírása a blogomat Időgazdálkodás oldalon, a vállalat „I”

webmentor.pro - az Ön megbízható barátja, egy tapasztalt tanácsadó és támogató
A támogatási program alapján a tanulmány a tervezés és fejlesztés a webes alkalmazások, új programozási nyelvek és webes technológiákat.

Kérdőív egy köteg technológiák Web Developer
Rapid értékeli a jelenlegi tudásszint. Menetrend a személyes szakmai fejlődés. Kütyük a tárca. Rekomentatsii hogy hatékonyan növeli a tudásszintet.




Kapcsolódó cikkek