Moszkva rögbi

Úgy tűnt, hogy a "Dynamo" nehéz lesz ezen a mérkőzésen, mert az ellenfél minden értelemben fogas volt, és éppúgy, mintha egy vereség nélkül jutottak volna erre a játékra. De a játék első húsz percében semmi sem történt. Ha nem veszi figyelembe a nyilvánvaló záloga Dynamo, azt mondhatjuk, hogy a csapat egymást erõsítették, megtámadták egymást. De ahogyan azt mondják, aki keresi, mindig megtalálja, és az egyik ilyen támadásban, elegánsan kihasználva a pillanatot, a vendégek először kísérletet tettek és számlát nyitottak.

A fehér kék kezdettől fogva magabiztosabb és energikusabbnak tűnt. Vettek sebességet, tekintve, hogy a tiszta energia előnye a "Sárkányok" oldalán áll. Hamarosan, annak ellenére, hogy az ellenség sikeresen kötött minden támadást, az egyik Dynamo játékos hihetetlen áttörést hozott és ügyesen "a levegőből" próbált. A "sárkányok" nem pontosan megfeleltek a kedvenc státuszának - ők feszültek, "görbe" passzokat adtak, ami gyakran véget ért a labda elvesztésével. Ebben a meccsben alkudozásuk harcolni kezdett. Szó szerint megdöntötte az ellenfelet, módszeresen közeledett a gólmezőhöz, és az első félidő végén még 5 pontot kaptak. Az ellentmondásos végrehajtás is számít. Az első félidő 7:19 ponttal végződött.

A második félidőben a játék, "Dragons" sok megsértették, mint a szívesen felhasznált Dynamo. Ugyanakkor a vendégek egyértelműen elragadták a bátorságot, nem haboztak eltalálni a labdát, és próbálkoztak. A házigazdák időről időre megsértették az ellenfél védelmét, és produktív támadásokhoz mentek, de a Dynamo valahogy gyorsan megszüntette az összes munkáját.

A játék nem nevezhető egyoldalú küzdelem volt kemény és szívós, senki sem akart engedni, és mégis a terhére 19:37 javára Dinamo azt mutatja, hogy a győzelem voltak nyilvánvalóan szükséges.

A meccs után beszéltünk a Dynamo első vonalának játékosával, Pavel Mrachkovszkijjal, aki néhány szóval elmondta nekünk, hogy mennyire veszteségeket tapasztaltunk meg, és hogy a rögbben mindenesetre melyik csapatnak van beteg.

SportMediaNews: Hogy jutottál a csapathoz?

Pavel Mrachkovsky: Kezdetben játszottam a "Rusichi" csapathoz, csak jöttem a játékokhoz. Az adott évben a "Granite" csapattal kezdte edzését, egész évben játszott. Hat hónappal később volt egy ajánlata a Dynamo-nak, nagyon sok ismerősöm van innen. Sokat gondolkodtam, és Dynamoban játszottam.

SPM: Vagyis a klub színei maguk nem támogatják?

PM: Nem, én vagyok a Spartacus rajongója. Nos először tárgyalni, hogy 20-30 százalék a „Dynamo” játékosok rajongók a „Spartacus”, így nincs prioritása, aki beteg, ez a rögbi, rögbi képest labdarúgás véleményem nagyon buta foci - női játék.

SPM: By the way, a női játékról, hogyan érzed magad a női rögbi?

PM: A női rögbi mindenesetre sokkal jobb, mint a férfi futball. Ami a férfi sportolókat illeti, mindegyik sajátja.

SPM: Mit mondhatsz a téli rögbiről? Milyen érzés játszani télen, hideg?

PM: Azt hiszem, nincs időjárás a rögbiben. Minden időben játszhatsz.

SPM: Mi befolyásolta a sport iránti szenvedélyét?

PM: Eredetileg harcművészeteket tanultam és gyakoroltam, birkóztam, vagyis szeretem a hatalmi sportokat, sok küzdelem, kapcsolat, tetszik nekem.

SPM: A meccseket a rajongóként játsszátok?

PM: Igen, természetesen, ha van lehetőség arra, hogy részt vegyen egy profi Premier League-ben, én biztosan eljövök.

PM: Még más mérkőzéseken is. Például, jöhetek és játszhatok a Dynamo-hoz. Holnap a Dynamo játszik - a PFUR és a MIET, a lehető leghamarabb játszani fogok, segíteni fogok a kettős.

SPM: Mi az életfilozófiája, credo?

PM: Ugar mindenekelőtt!

SPM: Milyen hobbik vannak a rögbi mellett?

PM: Martial Arts, tudok menni a gomba, a halászat, a shish kebab.

SPM: Találkoztál már valaha is egy másik játék után az arcodon?

PM: Igen, természetesen ez normális helyzet.

SPM: Keményen érezheted a vereséget?

PM: Ez attól függ, hogy ki és milyen játék volt. Igen, nehéz, nem szeretem elveszíteni. A legnehezebb a legfontosabb riválisoktól. Azaz, még ha ma már elveszett, és nem lenne az alapszakaszban és rájátszásban, ez nagyon kiábrándító. „Sárkányok” tekintik az elit, ez egy elvi ellenfél elvi mint Zelenograd és Tushino, nekem személy szerint, bár én játszottam a rögbi csak a második évben, így elveszíteni őket a rájátszásban, akkor nagyon bosszantó.

De a fehér és a kék örömében ebben a játékban nem kellett szenvedniük a vereségtől. Annak ellenére, hogy a korábbi játékok után a kompozíció és a kimerültség helyreállt, a legyőzte a feltétel nélküli vezetőt, megszakítva veretlen futását. És egy ilyen győzelem mindig inspirál és ad az erők csapatát, új csúcsok hódításával.