4 szobás lakás javítása

Hello mindenkinek! Idén ősszel egy négyszobás lakás tulajdonosává váltunk, és szeretnék írni, amit mondtam. De sajnos, az én esetemben. Feltérképezését. Elkezdtük az elektromos vezetékek cseréjét, és majdnem befejeztük - úgy döntöttünk, hogy összeválunk és visznek rokont - így két héten kétszer két héten keresztül jelent meg, majd elmentünk a tanfolyamokra. Rövidebb a várakozásnál. De volt ideje gondolkodni a tervezésről, de itt fékezem magam. Hány álmatlan éjszakát töltöttek a helyszíneken a diagnózisról. És nincs konkrét ötlet. De mennyire könnyebb lett számomra, amikor megtudtam, hogy egyikem sem "vihar", és a klasszikusokban, majd a modernben hordja. És hány pozitív érzelmet kapott, és hány "másik kúpja" gyűjtötte át, átkeresztelve a "Személyes élmény" rovatot. Ó, és a "pomkey-la", amennyire csak lehet -, hogy mindenki ne hiába. Igen, egy másik fehér konyhát rendeltek el, és a kandalló elkezdte feküdni a kályhát a fürdőszobában - Hurrá, feltérképezve a célba! Most segítséget kérni a padló színének megválasztásához. Az apartman panelházban van.







4 szobás lakás javítása

A folyosó ablakai, a konyha és az egyik gyerekszoba északra néz. Még két szoba - délen, egyikük - erkélyes hálószoba, így nem túl világos. Világos stílust akarok minden szobában (a konyhában - linóleum, a bejárati csarnok zónájában, ahol egy lemez ébred). Szorosan figyelte a Tarkett Infiniti tölgy bézs laminált - széles és dupla oldalú csiszolással - létrehozza a hosszú tábla illúzióját. A talapzat valószínűleg sötét ajtókkal van sötét (a férfinak eszméje), talán fehér fehér (az enyém). Most már kétségek merültek fel - 1. Megfelelően választották-e a színt, és hogyan fog kinézni a csavarás? 2. Kívánatos porzhkov nélkül, de akkor vagy a szobákban, hogy a verem. vagy a folyosón - ismét: hogyan néz ki a kúp? Minden ötlet és a szovjetek csatlakoznak. Remélem, FRESH oldalról néz ki, segíteni fog a jobb parton.
Nos, a konyha a vita: a szín fehér festett MDF, az asztallap egy fa.


4 szobás lakás javítása


A kipufogó enyém a bal sarokban van minden bevonva fehér hím „falazat), a fő működési területe a kötény (60cm) a tervezett feküdt 40cm - 4 sor csempe Monopole ANTIK Marron és 4. zóna hagyott a szám is.


4 szobás lakás javítása


A munkaterület fennmaradó 20 cm-ét egy fehér, hántolt vaddisznó-téglával terhelik. és nem úgy, mint a fotón. És a bal oldali asztal fölött egy fehér sertés nem lesz ott, 40 cm-es magasságtól a táblától, fehér dekoratív polcot terveznek, és fölötte a tv-t.
A kritika üdvözlendő. ;-)))). O-O-VERY Waiting az Ön tanácsát.

1. Ha rétegelt anyagot helyez el, akkor csak az ablakból a folyosóra, azaz a szoba hosszában. Ellenkező esetben, a napfényben minden ízület a szemükre esik, függetlenül attól, hogy milyen jó a laminátum és a laminálás. A ház "sétál", különösen a panel, és a mikroszekciók elkerülhetetlenek. Tehát együtt, és ne aggódj, hogy a folyosón át. Biztosíthatom önöket, ébresztőórát, szőnyeget, kézitáskát helyeznek ... és általában nem veszik észre a szexet :)

2. Az ajtók jobban fehér és fehér lábazat. Az északi lakásokban ez kettős fény. És akkor, egy sötét fával, hordja ki a bútorokat, hogy vegye. A wenge a tíz évvel ezelőtti választás. Számunkra ez a szín a padlón és a bútorok 9 év és a bontási nem jelenik meg. De a fény, amit katasztrofálisan eszik! És a fehér nem színes, hanem egy háttér, amelyen bármely (!) Színösszetételt felépíthet. Egyébként egyszerűbb a fehér ajtók és szegélylécek gondozása, mint a sötétek mögött. A por és a karcolások nem láthatók. Jobb férje számára, ha azonnal elmagyarázni és ragaszkodni.

3. Egy nagyon szép konyha jön ki! Láttam a csempe élő - ez mesés (de az ár a harapás :). A legfontosabb dolog - ne felejtsd el felemelni a csempe felett a kályhát a fedélzetre, anélkül, hogy elhagynád egy falat. A foglalatok a lehető legközelebb vannak a padló lábához. Esztétikailag és gyakorlatilag igaz.

5. Egy ilyen gyönyörű, napos-havas konyhában és fekete ajtókban? Neee, vaaaasche bármilyen módon. Vegyük a kockázatot, nehogy egy folyosó, hanem egy barlang. Keresse a fehéret :)

6. Boldog új évet! Minden a legjobb, jó és minőségi javítás és egy hosszú boldog élet az új kedves otthonában!

MarySko, köszönjük figyelmét és értékes tanácsát!







1. Értem, színes - jóváhagyó? De egy facet ugyanabban a laminátumban, hogy vegye vagy sem, egy széles fórumon vagy a szokásos, mit gondolsz?

2. A fehér ajtók Fehéroroszországban feszültek, de megtalálható. Férj meggyőzni a legnehezebb - alig értett egyet a fehér konyha - túlzottan sterilitást ad. Megpróbálom, különösen, mivel most az ajtók nem fognak azonnal megváltozni - eltávolították a régiet a csarnokba és a konyhába, nyitott nyílásokkal. Pénzügy-s-s-s ... A fürdőszobák ajtajához csak úgy dönthetünk ... mert nekik és az egész padlózat lábazatának kötődnek.

3. Van egy ilyen csempe közelebb. 500 000 rubel. a 9500 dollárral - enyhén több mint 50 dollárral - az egész kötény 1,36 métert vett igénybe. A fehér sertés (mindegyiknek ventshahtoy) ára 300 000 t.p (30 dollár) - 2.2m.kv. Véleményem szerint nem nagyon harapni)))). Emlékszem a kályha feletti zónára a nyújtás előtt - a folytatásban fehér vadállat is lesz.

4. TV - uchtu, köszönjük megint a tanácsát ;-)))).

5. Az ajtók alkalmával - írtam -, miközben a régiek elindultak, és csinálják a "lejtőket".

Még egyszer köszönöm! És LIGHT, GOOD és WELFARE! A PEACE IN THE HOME ÉS A SZERETET. Boldog Új Évet.

Kár, hogy nincs PMM.

Egy mikrohullámú mikrohullámú tv-készüléket akaszol?

A nagyfrekvenciás mikrohullámú áramok befolyásolják az elektronikus áramkörök működését.

A rovására linóleum, és talán nem szükséges?

Helyezze be a konyhába és a folyosóra ugyanazt a 60 * 60-as kerámia granit, kötés nélkül.

Átlósan teszed. Az egész nagyon látható lesz.

A mikrohullámú (mikrohullámú) és a TV (különösen az antennából) semmilyen módon nem kapcsolódnak egymáshoz; fizika.

Köszönöm a meghívást, hogy látogasson el))) - tudom, hányszor láttam már Önt - gyönyörűen és bátran. Féltem a lenyűgöző csillárjától (ami a konyhában lóg), de kiderült, hogy nagyon jó. Bár valószínűleg "feltérképeztem" a klasszikusokat.

Diagonálisan - az opciót fontolóra vették, de valahogy közelebb vagyok a szokásos módon. Négy négyszögű, diagonális alakzattal láttam élni, de hol van két kúp és egy széles panel az életben? Még nem találkoztam.

A PMM mindent - vagy legalább egy méretű szekrényt ajánlott. Megtagadta magát. A második, egymást követő szülési szabadság véget ér - túlélte, és ott csak házi vacsorát nézeget ... A férje ünnepek után rajzolunk)))).

A linuleum, miközben meditációban, de egy cserépben gondolom, hideg lesz. Lehetséges a laminált? Félve a zsíros serpenyő leesése és a forró leves - linóleum ilyen módon történő kifolyása))))). Aztán levontam, hogy a csempe nélküli folyosón - laminált, akkor a 32 osztályunk túlél. A szőnyegnek vízállónak kell lennie?

Irishka1984, köszönöm a tippeket! Sok szerencsét az újévre. BOLDOGSÁG.

Ha az ajtók színe két lehetőségre korlátozódik, akkor biztosan van egy wenge. Ez eleganciát ad, és jól illeszkedik a világos padlóhoz. Fehér szerényen és szeszélyesen néz ki. És ő, bármit is mondhat, hideg és töltés nélkül.

De miért nem választja az arany átlagot az ajtók színével kapcsolatban? Nem sötét, és nem fehér, hanem dió?

A meleg dió megkönnyíti a kényelmet, és ugyanakkor tökéletesen kombinálható a belső színeivel. Tehát nem lesz kényszerítve a tervezés szempontjából.

A konyha. Nos, tényleg nincs mit megvitatni, mert már elrendelte. A kiválasztott kötény jó, és a vadkan jól illeszkedik.

Azt javaslom, hogy a polc ne legyen fehér, hanem a padlólap színében, amelyet támogatni kell. Ellenkező esetben vaddisznóval és ilyen homlokzatokkal több fehér lesz, és az asztallap idegen foltnak tűnik.

By the way, egy ilyen asztal tetején a kapu egy meleg dió árnyékot fog kinézni!

A konyhában lévő csempék helyett biztonságosan fektethet laminátot, semmi sem történhet vele (7 év működési idővel ellenőrizve). Ellenkező esetben, meleg padló nélkül, a futófelületen a padlón - az átlag alatti öröm.

Attól tartok, hogy Oroszországban a "dió" a forgácslapból nagyon szomorú látvány. Amint látom ezt a színt, azonnal meghatározhatom a vállalatot és a hozzávetőleges költségeket. Nos, ne csinálj nekünk szép szép színes chipet. És a tömb túlságosan harapós.

És mégis, fehér - ez a háttér, megfordulhat rajta. A dió - ez egy irány, legalábbis hangon (hideg-meleg), már állapot.

Nekem úgy tűnik számomra, hogy mivel a konyhát elrendelte, akkor vissza kell vonni (a sütő és a hűtőszekrény egyáltalán nem áll ki?). Az ajtók jobban fehérek, a konyha és a nappali kellemes az üveg. Nos, úgy gondolom, van értelme a linóleum helyett a padlólapra gondolni. Akkor lehetséges, c / a-hall-konyha, hogy csempe, laminált parketta a szobákban (vagy talán még egy padlólap?) És a csomópont nem küszöbök és parafa kiegyenlítenie. Talán még a konyhába és / vagy a folyosón is egy pár szőnyegre, a kötény elrendezésének támogatására. A szobákban a padló természetes lenne a természetes mézes színekben.

még mindig, én helyett kladovochki 0,4 m a folyosón lenne egy normál szekrény.

Milyen falakat akarsz? Festett vagy tapéta? Szín?

de általában van egy nagyon jó elrendezés. Hamarosan befejezi a javítást és a boldog éveket az új lakásban!

Köszönjük mindenkinek a figyelmét és tanácsát! A fő kérdés a színe a padló és a szegélylécek - összes kért, hogy szólaljanak fel ebben a kérdésben - meg fogja vizsgálni az összes „profik” és a „hátránya” :-))))). Összefoglalom magamnak a részösszegeket:

1. csempével a konyhában - hidegen hagyva. oldalon. Azt hiszem, most a laminált felett ... És az Astrid ötlete, hogy egy kötényt készítsen a konyhában a padlón - hűvös, köszönöm. És attól félek a hideg szex.

2. prihozhke „sziget razbuvaniya” burkolólapok és hol - úgy gondolja, mielőtt belépett a szobába, és lehet ferdén van egy hely az összes razbuvaniya? Vagy laminálható egy szőnyeggel? Ha csempe, akkor ellentétben a könnyű padló vagy hang.

3. A mézes padló és a "dió" ajtók - meleg, de attól tartok, hogy nem tudom kitalálni az árnyékokat gyakorlat nélkül, és JOBBRA leszek - attól tartok.

4. Kladovochki a folyosón már elment - lebontották az összes mezzanines. Később több figyelmet szentelek a szekrény elhelyezésének - külön témában fogom felvenni, amikor pénzt takarítanak meg a kabinet számára.

5. A falak - amit nem tudok ... DUUU-MAHA YUYUYUYu. Észrevettem, hogy az északi oldalon jobb a meleg és a fényes árnyalat - attól tartok, el fognak élni a bézs is, és él egy BEIGE dobozban. Úgy tűnik, szeretnék a folyosón tapéta a szalag ... "Wallpaper" téma előtt! A padlóhoz kötlek ... nem tudok elképzelni mindent a fejemben ... De én kellene.

Mindenki az eljövetelével. A boldogság és a fény minden házban! Eh, a hangulat felkelt. Nem vagyok egyedül, köszönöm a kedves szavakat!

Mivel szerettem a könnyű emeleteket, könnyűvé tettem volna, de általában egy parketta lapot helyeztek el))) navtno csempe egy nagy első folyosón teljesen fel van tüntetve, ami "a fedélzet alatt". És láttam, hogy van egy csempe, amit én is a fürdőszobában néztem) Csak azt hiszem, hogy a név más volt, tényleg azt akartam látni, hogy éljen, most megvárlak a fotódból! És nagyon szerettem a konyhádat, érdekes lesz látni, mi történik.




Kapcsolódó cikkek