3-B-1 avon újbóli arctisztító víz - "a tisztítás az arcbőr ápolásának legfontosabb szakasza

A tisztítás a bőrápolás legfontosabb szakasza. Tisztasága az egészség garanciája. Szóval óvatosan leveszem a sminket esténként, és reggel frissítem a bőrt. Meg kell mosnom magam a szokásos vízzel speciális mosóeszközökkel. De a tisztítást nem tartom teljessé a tonik használata nélkül.

Az AVON újdonságot kínál az Anew - tisztító vízből az arcra "Cleansing" 3 az 1-ben. A tisztítás, tonizálás és a smink eltávolítása mellett az életkorral kapcsolatos változásokkal küzd.

A Vodicka minden bőrtípusra alkalmas. Kellemes, finom és diszkrét aromája van. Átlátszó, és nekem kissé viszkózusabbnak tűnt, mint a szokásos víz. Amikor az injekciós üveget megrázzák, vastag buborékok képződnek, mint a szokásos vízben.

Egy üveg 200 ml-es, kellemes gyöngyház-túlcsordulással. A nyakon egy kis lyukú adagoló. Ez nagyon kényelmes - ellenőrizheti a víz áramlását egy pamutpárnával. A palack a szokásos forma, és kényelmesen fekszik a kezében. Rendelkezik használati utasításokkal, a készítmény jelölve van. A gyártás dátuma az alján található.

A víz valóban eltávolítja a sminket, még makacsul is. Elég, hogy egy nedves lemezt tartson, és a bőrt könnyen tisztíthatja a tonális alapokból és a dekoratív kozmetikumokból. A szemem nem irritálja a vizet. Még ha a szemébe sem sikerült bejutni, nem volt semmi bizsergés.

Melegíti a bőrt a vízben - a bőr friss és hidratált. De az egyetlen hátránya - vodichka egy kicsit ragacsos, bár ez az érzés gyorsan halad. Talán ugyanabban a ragadtatottságban az életkorral kapcsolatos változások elleni küzdelem lappang. Természetesen, akár három hétig is alkalmazva, a bőröm nem fiatalabb, de nem nőttem ki biztos!

Ajánlom a tisztító víz használatát a "Tisztítás" arcra reggel 3-kor 1-re a fő mosás után, hogy megszilárdítsa a bőrt, és esténként segítséget nyújtson a smink eltávolításához, majd mosson és újra törölje a bőrt vízzel is tonizálásra.

Kapcsolódó cikkek