10 ok, amiért szeretek varrni)

Megfigyeléseim szerint a legtöbb gyermek boldogabb, mint a felnőtteknél. Azt hiszem, a fő ok az, hogy lehet bárhol, bármilyen helyzetben, hogy dolgozzon ki valamit csinálni - ez az egyik játék számukra az egész univerzumot, egy teljesen új világ, amelyben ez a játék, akkor jön egy csomó helyre. Sajnos, a korral sajnos, a legtöbb ember elveszíti ezt a képességet, hogy munkát találjon, és elveszíti egy fontos részét, ami boldoggá teszi őket. Az a személy, akinek nincs foglalkozása, nem lehet 100% -ban elégedett az életével. És örülök, hogy gyermekkorom óta megtartottam kedvenc foglalkozásomat - varrás. A korai gyermekkorban, ezt fejezte ki, csak egy olló vágás minden, hogy kerül a szemét, aztán egy szeretet a gyártási megrendelések ő számtalan babák és fokozatosan készít ruhákat maguknak. És a mai napig varrás nekem nem csak egy hobbi, de valami különleges. Nem tudom elképzelni az életemet e foglalkozás nélkül. Ez az, ami alkalmat ad arra, hogy büszke legyen magamra, és minden reggel örömmel ébredjek fel.







És itt van 10 ok, amiért szeretem ezt tenni:

1. Javítja a hangulatot. Kedvenc üzletem folytatása, pihentem, új munkanapra erősödnek, és ennek következtében a hangulat jelentősen javul. Mindig úgy gondolta, hogy a legjobb nyaralás az, hogy változik a tevékenységi kör, azaz, hogy jöjjön haza a munkából, és megy, hogy egy filmet természetesen szintén egy kellemes élmény, de ez az osztály főleg a hangulat nem változik, és ha a saját kezét valami szép, hogy a hangulat javul 100% :) .







2. Segít a figyelem elterelésében, a lehetõségben, hogy egyedül maradjon, és gondoljon erre. Lehetőség álomra. A lehetőség, hogy időt vegyen, üljön le, nyugodjon le és tükrözze.

3. Az idő elpusztítása. Varrás közben leállítom az idő ellenőrzését. Olyan gyorsan söpör, hogy amikor szenvedélyem van a varrással, nem követem az időt egyáltalán, és kiderül, hogy már egy mély éjszaka. Valószínű, hogy még én is elfelejtettem enni.

4. A varrás során a hibák kijavíthatók, ellentétben a főzéssel. Végtére is, az égett pite nem lehet korrigálni, és nem megfelelően hajtogatott vagy varrt dolog, beleértve a leleményesség, akkor mindig podshamanit.

5. Mentés, mentés és mentés újra. Varrógép megtérül az élet első hónapjaiban, akkor is, ha nem teszik ruhákat magam, és csak használja a gépet egyenes varratok: a szegély nadrág, varrni függöny, belső kárpit, stb Ha barátaim például 4-5 ezer rubelre vásárolnak ruhákat. akkor én ezt a pénzt, tudok engedni magának 4-5 ruhát :)

6. Állandó javulás, minden új varrott dolgon valami újat tanul, minden hiba elengedhetetlen élmény. Évente egyre nő a készségem, és nagyon kellemes. És biztosan tudom, hogy egész életemben megtanulok valami újat ebben az irányban. Nem lehet megragadni az intenzitást.

7. Fantázia repülése. Bármelyik ötletét megvalósíthatja. Ugyanakkor nincsenek szigorú szabályok, bárhol lehet dartot, vágást, gyűrődést, a főszabály az, hogy falat készítsen az ábrán. És még egy bónusz - mindig tehetsz. hogy ez eredetileg fogant, ha a várakozás és a valóság nem teljesen egyeznek :)

8. Legyen tisztában a legújabb divatirányzatokkal és az értelmezésével, hogy megfeleljen ízlésének és illik az alakodnak.

9. a lehetőség, hogy szeretteiknek örömet szerezzenek, és magukkal kényelmessé tegyék magukat.

10. Az eredmény azonnal nyilvánvaló.

Valószínűleg ez a lista határozatlan ideig folytatható, de ez a 10 pont véleményem szerint alapvető.

De van még egy nagy hátrány - nincs elég idő minden ötlethez és ötlethez, és az eszmék temetőjében maradnak és soha nem hajtottak végre. Mindazonáltal mindezek a pluszok és az egyik nagy mínusz minden hobbijának tulajdonítható. )




Kapcsolódó cikkek