Küzdelem Habib Nurmagomedova és Tony Ferguson törölték miatt a kórházba a Dagestan harcos

Az orvosok még nem szólnak, amikor egy orosz sportoló visszatérhet a gyűrűbe

Tyson szerencsét kívánott Nurmagomedovnak. Igaz, hogy nem lesz szüksége erre a hétvégére. Információ megjelent a hivatalos honlapján a UFC hogy Habib már írva, de az orvosok harcolni Ferguson törölték.

Tony Ferguson szociális hálóiban támogatta Habib Nurmagomedovot. Azt kívánta, hogy a Dagesztán gyors helyreálljon, és imádkozott az egészségéért. Az orosz katona menedzsere viszont sajnálta a rivális csapatát.

Spartak - Zenit: Massimo Carrera csapata 3-1-et nyert és visszatért a bajnokság futamába

A fő párbaj 18. fordulója Oroszország bajnokságát Moszkvában tartották, és a "Spartacus"

Spartacus - Zenith. Online közvetítés az orosz labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának mérkőzéséről

Moszkvában, a két legjobb csapat Moszkva és Szentpétervár

Dopping botrány: ki ellen az orosz sportolók, és aki számukra

És aki még inkább hisz - a WADA vagy a Bjoerndalenu ex-vezetője

Farfan és a frost - tulipán: "Lokomotiv" elkapta a SKA győzelmét az utolsó pillanatban

Perui csatár Jefferson Farfan szerezte meg a győzelmi célt a hadsereg kapujában Khabarovskban - 2: 1

Ő vele, a csapat a világbajnokságon 1966-ban eljutott az elődöntőbe

Norvégia megnyerte a kevert relét a Svédországi VB-n, Oroszországban - a hatodik helyen

Anton Shipulin által vezetett csapatunk 47,9 másodpercet veszített a nyerteseknek

A pályamenti sportolók kiterjesztették a kizárásukat

Az orosz sportolók az új évben csak a fehér zászló alatt tudnak versenyezni

Biathlon-világbajnokság: Ostersundtól Tyumenig

A szezon első futamában nyolcadik helyezést ért el

Voronov a Grand Prix végéig repült

Az orosz figura korcsolyázó a harmadik helyet a Grand Prix hatodik szakaszában, a Lake Placidben

Rodchenkov azzal fenyeget, hogy benyújtja a FIFA adatait a doppingról az orosz labdarúgásban