5 Öröm a magányról

Nemrégiben nagyon szeretem egyedül lenni. Ez azért van, mert a házimunka, a gyermek és a férjének gondoskodik.


Néha a magány súlyos bennünket, mert túl hosszú. De olyan rossz, hogy magányos? Szerettem volna írni a magány pozitív pillanatairól.

1. Teljes cselekvési szabadság

Tapasztalt egy nagyon nehéz időszak a házasság felbontásával a férjemmel. Egy időbe telt, mint bármely más személy, hogy felismerjem az új státuszomat - magányos. Egy ilyen teszten át, rájöttem, hogy sok előnye van a magány állapotában. Az egyik az abszolút cselekvési szabadság.

Személy szerint én szabadságszerető ember vagyok, nem szeretek valamilyen keretbe helyezni. Ez nagyon nyugtalanít nekem, úgy érzem magam, mint egy madár a ketrecben. A házasságban néha nem tudtam végrehajtani ezeket a cselekményeket vagy akciókat, amelyeket szeretnék. Ugyanakkor a kapcsolatok kötelezettségek. Ezért a cselekvés szabadsága a magány nagyszerű plusz.

2. Vigyázz magadra

Bármit mondanak a nők, megpróbálunk vonzónak lenni a mi embereink számára. Ehhez különféle módokat igényelünk magunknak. Néhány közülük elég szentségtörő, például szőrtelenítés. A szépség kedvéért mindannyian elviseljük ezt.

A magány időszakában megszabadulhatsz magadtól. Például, nem tudja borotválkozni a lábad két hétig, vagy sétálni a feszített tornatermek körül a lakásban. Ez nem jelenti azt, hogy el kell kezdened magad, hogy átkozol. De előfordulhat, hogy a megjelenés szempontjából laza lehet.

3. A kedvenc hobbija bevonása

Még mindig arra gondolok, hogy nincs időm arra, hogy azt tegye, amit szeret. Néha le akarok ülni, és kötöttem vagy kötöttem egész nap. Szeretnék megtanulni a decoupage-ot vagy más kreatív technikát elsajátítani. A kapcsolatok és a családunk, a nők, ebben a jogsértésben, mint nem hűvös.

5 Öröm a magányról

Ahelyett, hogy azt csináljuk, amit szeretünk, főzünk, mossunk, tisztítunk stb. Ezért, ha egyedül vagytok, végre elkötelezheted magad kedvenc hobbijaiddal, amire nem kaptad meg a kezedet, amikor a lelki társoddal éltél.

4. Menni a világ végéig

Bárcsak tudnék készen állni és menni, ahol a szemem megnézné! Mindez magányos lehet. Bármelyik viszonyban megpróbálunk alkalmazkodni partnereinknek, nyaralást vagy más utakat tervezni. Például egy férj a Krímben akar menni, de egy vidéki városba akarok menni. Vagy azt akarom, hogy akkor menjek, amikor a szeretettem nem érti meg. Az előny nyilvánvaló - Ön maga tervezi a nyaralását, nem pedig valaki más véleményének és lehetőségeinek összpontosítására.

5. Nincs szükség jelentésre

Hogyan nem tetszenek ezek a kérdések: "Ki hívta?", "Hol voltál?", "Mikor leszel?" És minden ilyen. Természetesen hasonló kérdéseket teszek fel egy embernek, de mindez nem fog megtörténni, amikor egyedül vagy. Néha ilyen mondatok kezdik forralni az agyat :)

A magány olyan állapot, ahol egyedül lehet egyedül, amikor pihenhet és élvezheti az örömeit, nem jelenthet bárkit, és nem igazolhatja magát. Ezért ha egyedül vagy, ne légy ideges, kihasználd ezt magadnak.

Kapcsolódó cikkek