4. A Tanács és egy titok, hogyan kell tartani a család, míg a rendeletek - egy nő

1 tipp - Vigyázz az idegekre!
A jó házas élet fő ellenségei a fáradtság és a stressz. A mentális fáradtság sokkal erősebb és károsabb, mint a fizikai fáradtság. Az életet könnyebbé teheti, és nem is érheti meg az idegeit, ami feltétlenül tükrözi az Ön állapotát, és így a kedveseinek állapotát.

Nem volt ideje szakács vacsorára? Nem számít! Rendelje meg kedvenc férjei ételeit a házban található étteremből, és mondja meg, hogy kellemes meglepetésre vágyik. Nem volt ideje rendezni a házban a férje megérkezését, és a játékban szétszórt játékokat, ruhákat és konyhai eszközöket? Nos, hagyja, hogy a férje meglátja, milyen szórakoztató időt tölteni a babával!

Általában érted, mit akartam mondani? Egy szóval - vigyázz az idegekre!

Ne kipréselje magát, hacsak persze nem örömet okoz. Nem mondom ezt szarkazmussal, ellenőrizd, nincs-e kapcsolatban azokkal a nőkkel, akik "áldozzák magukat".

Igen, van egy gyereke, és a házban végzett munka nőtt. Ez nem okot ad aggodalomra. És én nem vagyok azok a nők, akik megkérik férjétől, hogy mossa meg a padlót a szeretet és az odaadás jeleként. A férjemnek általában nincs otthoni feladata, kivéve, hogy minden reggel hősiesen kihúzza a szemetet (szinte).

Minden a házban dolgozom az én részem, és bár a házam nem múzeum, általában elég tisztességes. A ház körül majdnem minden munkát elvégezhet a gyermek. Miközben elég kicsi, akkor egy baba csecsemőjével végezhető el, ha idősebb, akkor "segíteni fog neked", ami nagyon hasznos a fejlődéséhez.

Általánosságban elmondható, hogy amikor a gyermek elalszik, adjon magának legalább egy órát az idejéből, akkor önérzetet biztosít. Nos, ha természetesen a házimunka teszi a legérdekesebb elégedettségérzetet, menjen rá!

3 tanács. Az idő a barátok.

Kommunikációra és tájképváltásra van szüksége Önnek és gyermeke számára. A szülési szabadság nem jelenti azt, hogy négy falba kell ülnie egy szünettel egy sétát a játszótéren.

További találkozik barátaival, látogasson el a vendégekbe, meghívja a vendégeket, gyermeket neveljen a természetbe, menjen múzeumokba, vegyen részt különböző különféle rendezvényeken. Általában jól érezze magát, miközben megpróbálja élvezni az életet.

4 tanács. A családi idő ugyanolyan fontos!

Kezdje el a hagyományt, hogy időt töltsön az egész családdal, és ne feledje, hogy a lényeg nem mennyisége, hanem minősége. Az egész család által a reggeli órákban eltöltött néhány óra sok pozitív energiát fog adni.

A férje természetesen először megpróbálhatja, elkerülheti az ilyen hagyományokat, inkább a számítógépes képernyő vagy televízió előtt otthon töltheti el, de ez megjavítható.

Facebook oldalamon gyakran adok fényképeket ezekről a reggeli sétákról a férjemmel és lányommal. Az emberek azt a benyomást keltették, hogy a férjemnek sok szabadideje van, és nagyon szerencsés voltam. Egy lány azt írta nekem: "Amikor csak a férjem talál időt! Erős vágyad van. Mondj egy titkot! ".

Azt kell mondanom, hogy a férjemnek nincs szabadideje. Ő az egyik legforgalmasabb ember, akivel valaha találkoztam az életemben (és el kell ismernem, hogy több mint boldog vagyok, soha nem szerettem a lelkes parasztokat). A férjem életét a percek festik, de a naplójában különleges és nagyon tiszteletre méltó idő van a család számára. Hogyan találja meg?

A titok egyszerű, és korábban említettem: nem osztom meg a házimunkát a férjemmel, és nem kérdezem tőle azokat a dolgokat, amelyeket én magam is megtehetek. A férjem rendszeresen kínál nekem:

- Írj egy listát, és megyek a raktárba.

- Nem, szerelem! - válaszoltam. - Ha több időm van, összegyűjtsük, és magam is megtehetem az üzletben az élelmiszer, a piac, az üzlet, a házért. "

Este együtt - adjon időpontot a férjének

A legfontosabb dolog az, hogy megegyezzenek a férjével az esténként. Egyszerűen fogalmazz meg egy dátumot, és írd be egy naplóba. Itt szükséged lesz a barátnők, nagymamák vagy dadusok segítségére. De a heti 2-3 órában nem annyira találkozunk a szeretővel.

Ha tudni szeretnél egy ilyen időpontról, új lelket találsz az egész hétköznapok teljesítéséért.

Kívánatos, hogy a látogatások rendszeres időközönként, egy adott napon és egy adott órában.

Menj éttermekbe, filmekbe, biliárdokba, táncokba, bárhol, csak azért, hogy jól érzed magad. Amikor egy ilyen találkozóra készülsz, ne felejtsd el, hogy jól érzed magad, és jó hangulatban legyen, mert ez a te estéd együtt a szeretődel, akárcsak a "jó régi időkben", amikor egyedül voltál, de még nem tudtad erről.

Végezetül elmondhatom: vigyázz, hogy boldog vagy, és boldog! Ezután lesz ereje mind a gyermeknek, mind a szeretett férjének, akkor boldog lesz is.

Szülési szabadság. ne feledje, hogy a férjednek szüksége van rád. Próbálja körülötte őt szeretetével és figyelmével, akkor nem lesz képes "feláldozni a kapcsolatot férjével a gyermek kedvéért". A gyermeknek szüksége van boldog szülőkre, nem fáradt anyukára és bosszantó apa. Tehát a gyermek nem akadályozza a szeretetet, a gyermek az eredménye!

Ossza meg a társadalmi. hálózatba