29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

A második feladat megjegyzéseit rájöttem, hogy a női szépség vizuális kép. Frizura, fodrász, styling. A külső kegyelem, a nőiesség adja a képnek a haj hosszúságát.

Éppen csak az elmúlt 2 évben kezdtem megérteni, és a képemnek megfelelő képet adni. Korábban, amikor fiatalabb voltam, nem számított.

Emlékszem gyerekkoromra, a képem - a szülő véleménye szerint - túlnyomóan rövid formában volt.

Sajnos nincs fotó - digitális formában. A szülők "nyereségesek" voltak, hogy rövidre vágjak. Kényelmes, nem vitatkozom. Most másképp gondolkodom.

Aztán gyerekként nem tudta, hogy a legjobb. Leginkább a 13-15 évekig terjedő rövid hajjal ment, ha a memória nem változik.

A serdülőkor, a belső változások. És már a 9-es évfolyamon is - emlékszem egy gyönyörű fekete és rózsaszín ruhadarabra bolero-val - néztem a tér alatt.

Saját magam képeztem magam a képen, már szülői beavatkozás nélkül. A frizurák kicsit hosszan változtak, de fokozatosan alakultak.

Milyen "kopás" a mai napig.

A hajat 20 évesen festették. A méregtelenítés könnyű szőke volt, amely 26 évig tartott.

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

A 28 éves, én lassan kezdett gyors ütemben kísérletezni színű, 3 évig, én változott a színek 7. Ez volt az első alkalom, hogy szőke volt festve egy színt, majd beleveszett a sötét szőke, sárga, sötét mahagóni, világos, padlizsán, sötét és világos csokoládé , amíg a mai színes sötét cseresznye nem jött.

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

Az elmúlt 15 évben a fodrászművészet mestere volt, kettő, pontosabban. Közel fél évvel ezelõtt 20 centiméterrel tonsúzott.

Most fokozatosan visszamegyek a vállára. Most úgy nézek ki, mint ez.

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

Annak érdekében, hogy megpróbáljak egy új fodrászatot magamnak, új színt kaphat. A mester tanácsa szerint. Ismétlem, kísérletekre vagyok. A szigorú útmutatást először. Szerintem egyetértünk.

EGY HÉT = EGY PORTÁL

A SZÉPSÉGES SZOLGÁLTATÁSOK SIX TRANSFIGURATIONS

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

Minden résztvevő,

amely képes átalakítani,

elhagyja a szépségszalon ajándékkosárját az ALFAPARF Milano-ból

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

Semi di Lino Diamante SZÍNVÉDELEM -

tartsa gazdag hajszínét hosszú ideig!

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

  • A szulfátok hiánya biztosítja a haj finom tisztítását, hozzájárulva a hajszín hosszú távú megőrzéséhez.
  • A Color-Block + rendszer védi a hajat a csapvíz agresszív komponenseinek káros hatásaitól.
  • A tejsav visszaállítja a pH egyensúlyt, és megakadályozza a szabad gyökök képződését.
  • Az olívaolaj-kivonat lipid összetevői a kozmetikai színt lezárják a haj törzsében, biztosítva annak tartósságát és a haj fényét egy professzionális festési eljárás után.
  • A lenmag kivonata felülmúlja a hajat.

A hat átalakítás után a VOTING megjelenik a TVNET hírportálon - egy héten belül kiválasztjuk a leginkább kedvelt átalakulást.

Aki a legtöbb szavazatot kapja, megkapja

29 Nőiség és kegyelem - női klub - anyuka klubja

A másik öt résztvevő kap titut „kisasszony szimpátia Alfaparf Milano», «kisasszony szimpátia portál TVnet»«kisasszony szimpátia magazin Stella», «kisasszony szimpátia Mamin Club”, stb



A PROJEKT TÁMOGATJA

Minden átalakulás a Riga szépségszalonokban történik. Élsz egy másik városban, és nehéz eljutni Rigába? Nem számít! Mindenesetre, vegyen részt a projektben!

Minden hat feladatot be kell fejezni, majd mindazokat, akik messze távol vannak Rigától, az ALFAPARF Milano képviselői még egy győztest választanak. Személy szerint meg fogjuk állapodni, hogy melyik napon és hol pontosan szervezzük meg az átalakulást. Csak a fődíjért szavaznak, valószínűleg nincs időnk rávenni. De a legfontosabb dolog maga a folyamat, és ez lesz!

Kapcsolódó cikkek